Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kétévesek te tulok. 🤣
Nem imádhatnak utazni,a gyerekek szenvednek az utazástól.Megmondta a nagy családos.
Kultúrkör... olyanok vannak ott, mint te. 😆 hasi tasi, ódivatú cuccok, lepusztult kinézetűek, lajcsika kezében 40 centis lángos... ragozzam még? Régi szociból megmaradt hely.
🤣
Azt már kiveséztük, hogy te is a befektetéseidből élsz, meg én is.... nem tudom, mi a különbség, és főleg, hogy hogy jön ez most ide.
Na szóval: azért nem mentek messzebb, mert igénytelenek vagytok, és egyszerűek, mint a faék. Kár ezt a gyerekre kenni... de nyugi, így biztosan ő is az lesz, mert csak ezt az életet ismeri. A mieink pl. imádnak utazni, mert vittük őket mndenhova. A tied meg majd számolja az albiból a bevételt, és olyan szép igénytelen hízott bunkó lesz, mint apu 😁
most nézegetem 200-250 ezer között egész nagy medencék vannak ehhez hozzáadok 6-8 napelem panelt amivel sorba kötve lehet fűteni a medencét( télen meg besegít a háztartási napelemeknek) annyiba se vagyok mint ismerőséknek a balatoni egy hetes szállás aztán májustól októberig áztathatom a seggem a vízben minden nap, és a sok egyéb ember se zavar....
otthon lehet egy szál pöcsben lubickolni senki sem akar feljelenteni
most olvasom "kultúrkör" 😂
A feleséged bevezetett a pénzesek világába(fetrengős)
milyen bárkivel is kezet fogni közülük amikor tudod, hogy tudja,hogy csak egy eltartott vagy(fetrengős) Amikor rászorít bármelyik is a kezedre és egy halvány lenéző mosoly kiül a szája szegletébe, na nem feltűnően(ujjával nemet mutató) csak éppen hogy nem ég a fejed? 😂
Onnan ahonnan te mindent tudsz rólam. 🤣
Igen nem egy a nyaralási szokásunk nekem egy néhány éves gyerekkel meg neked egy 60 éves feleséggel(kezeit széttáró) Maradjunk annyiban, hogy te 2015-től már nem is élnél ha a feleséged nem tartana el. bár szerintem a céged már évekkel 2015 előtt döglődhetett csak az asszony finanszírozta még a mínuszt egy darabig gondolom(kezeit széttáró) Te oda mégy nyaralni amit neked az asszony kifizet ez a tényállás amikor felkelsz tudjad már, hogy neked 0-a azaz nulla forint az éves bevételed 😂
És igen mi a gyerek miatt megyünk. Magam részéről nincs igényem nyaralásra sosem érdekelt az asszonyt sem különösebben. Azt úgy kell mindenhová így is rángatni.(kezeit széttáró) Most, hogy nőtt annyit a gyerek, hogy rájött nem szükséges velünk strandra se jönni szívesen marad otthon legalább van egy nyugodt napja gyerek nélkül 😅
Na,még egyszer megkérdezem!Honnan tudod hogy az én gyerekeimnek mi kínszenvedés és mi nem?Értem hogy neked a kutya a gyereked,de ne hasonlítsuk normál családos utazáshoz .Tudod nem az a normális család modell .
Mondtam, semmi baj a belfölddel - de attól nem leszel világlátott...messzebb nem a gyerek miatt kellene menned, hanem magatok miatt - a gyereket max. viszitek.
Nem hiszem, hogy az asszonyod utazási álma a nyíregyi állatpark 😆 szegény lehet, szeretne ismerkedni akár Ejrópával is 😅 bár te ismered, ha elég neki a műkörmös, akkor nem szóltam.
Én pl. Szzoboszlóra akkor se mennék, ha fizetnének érte, az ottani kultúrkör nem az, amiben én az évi nyaralásaim pár napját el szeretném tölteni. Nyíregy dettó 😃
Nem kivaltasrol van szo,csak ne szopasd szet a csori gyereket 10-15 oras autouttal.
Mit nem lehet ezen felfogni?
Csak azt ne mond hogy imad a keteves enbyi idot bekotve ulni a hatso ulesen.
Mer ezt a kocsival utazas manias kutyam se elvezi,nemhogy egy gyerek.
Hát,nem is azt kérdezted hogy idén voltam-e ott.Te felhoztad pl-nek mint köztes hely.Erre írtam hogy ősszel már voltunk és idén is fogunk szerintem menni ősszel.Nekem ezzel nem kell kiváltanom egy tengerparti nyaralást.
szoboszló 200. Eger van a legközelebb 140 km. Most vissza mennék igazából nyíregyházra az tavaly előtt tetszett de nincs még kész az állatparkban a jégkorszak. Jövőre megyünk ha elkészül(meghajlós) A gyerek 4 éves kora óta járunk el, most hová kellene mennünk szerinted? Nagyobb utazás? attól jó egy nyaralás? Akkor ülj bele a 3-asba azt irány kína 😅 A nyaralás nem csak a tengerpartot jelenti legfeljebb a hülyék szerint (fetrengős) Saját magamtól lefoglalnék merenyén 3 hónapra egy állást csónak bérléssel együtt sem lenne egy millió 😅 Nekem a családi nyaralásból nagyon sok volt a 6 éjszaka. 3 éjszaka bőven elég egy alkalomra mondjuk azért meg kimenni külföldre felesleges.(óranézegetős) Mi most is nyaraltunk csütörtöktől 3 éjszaka és elég volt meg tenger sem volt(kezeit széttáró)
Láttam a TVben, egy annál nem sokkal combosabb slaggal oltották az erdőtüzet, mint ami nekem itt a kertben van 😄 dehát csórikáknak ott a kősivatagban nem sok vizük van...
Nem is tudtam hogy iden mar osz van. 😆
Hát elég nagy a káosz amit csinálnak,ezért húzódik el ennyire.
Szerinted,viszont mivel loszart se tudsz siman kijelenthetem hogy direkt szopatod a gyereket a nyaralasaiddal.
Pont mint te gyerek témában,bár nem. Pipi többet utazott mint amennyi közöd neked gyerekes utazáshoz volt
Én támogatom a belfődi turizmust, na a kűfődieknek tolja mindenki a hasznot.... de ugye tenger csak ott van.
Szóval én nagyobb utazásokra gondoltam, nem arra hogy elmész Egerbe meg Szoboszlóra... mennyire vannak azok, 80 km-re? 😅 Mi is gyakran megyünk 2-3-4 napokra, de olyan még nem fordult elő, hogy 200 km-nél közelebb legyen, talán mert itt ennyi távon belül nincs semmi, amit ne ismernénk, vagy érdekelne. Kis fürdőzésre meg itt a Tisza 500 m-re.
Szilvásvárad?Ott, voltunk ősszel egy hetet,Olaszország nem vonz,nem szép a víz.5 óra utazással megvolt Ausztria egy hónapja.Volt még szlovákia idén,meg biztos lesz valami ősszel is.Még valami?
Mitol torz?
Mert nem a legallja itthoni szallasra megyek egy furgonnal?
Lusták hát,mindenre azt mondják"ráér az"
motor az pinki fórum ott tessen érdeklődni ne itt ezt telioffolni(ujjával nemet mutató)
minden évben megyünk. Tavaly esztergom 4nap, hajdúszoboszló-debrecen 4 nap, eger 4 nap. Minden évben megyünk ennyit.(kezeit széttáró) Még idén is megyünk valószínű megint eger(kezeit széttáró)