Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom. Szerintem ha mennék a Horvát tengerpartra én még szimpla autóval is elkerülném az autópályát. Tök jó hegyek vannak arrafelé és úgy is oda lehet érni a partra egy nap alatt.
hát ha pont annyiért vagy olcsóbban tud az ember helikoptert bérelni mint amennyibe került a cipőtalp kopása mire felér az ember a hegyre akkor jó a hasonlatod. Egyenlőre az, van, hogy a lakókocsis szopás többe van mint egy átlag apartmanház bérlése(kezeit széttáró)
Hegyet maszni sem logikus ha lehet helikoptert berelni.
Na a te esetedben értem miért jó.
Van egy dobozos autód amit másra is tudsz használni, miközben gombokért felszereled lakóautónak, akkor jó egy ilyen arra hogy kitelepülj motorozni jó helyekre, és ne kelljen motoron szenvedni autópályán 1000kilómétereket.
Aki rendszeresen jár versenyekre, azoknak is pont ugyan ezért praktikus.
De arra hogy én egy évben egyszer 2 hetes nyaralásomkor ilyenre basszak el sok pénzt, nem logikus.
Aztán az hogy fixen telepített mobilházba mész apartman helyett az mitől szabadság?
Ha meg én viszem a "házat" és egy menekült táborra hasonlító, zsúfolt kempingben fizethetek is, az is hatalmas szabadság érzet. 🤣

Motorozni én azért motorozok mert sokkal olcsóbb és egyszerűbb mint egy sportautó. De ha 3 millából megkapnék egy Porsche 911-et, és 4literből eljárna, valamint elmehetnék a sorok között, és ott parkolnék ahol akarnék, tuti nem motoroznék. 😁
dinnyét imádták azok a dögök
hát én elhorgászgatok belőle ha ki van telepítve a partra. Annyival jobb mint a sátor, hogy azt nem kell összerakni, meg szétszedni(kezeit széttáró) Az egész horgászat egyébként is egy igénytelen dolog arra ez a lakókocsis faszság pont jó. De nyaralni szerintem pont nem jó. Más az amikor vágyik az ember a haverokkal kicsit a természet lágy ölén igénytelen körülmények között bebaszni minden nap, meg szerintem más egy nyaralás 😅
ott mindig sok volt a darázs...
Ha nem siet mi a fenet keres autopalyan?
gratulálok sanyi 😅
De engemazért basztattok egy munkásszállóval ami jobb állapotban volt szebb és tisztább volt mint az itt lévő ek saját háza 🤣
Még én vagyok az igénytelen(fetrengős)
én most ilyet közelről is láttam novigrádban egy ilyen kempingen keresztül tudtam lehúzni a banyatankot a vízhez 😅
Hát káb. 45 fok hőség verődött vissza a murváról ahol álltak a lakókocsik, mindenütt madzagra volt kiteregetve a ruha, volt ahol főzőcskéztek a kempinggázon pont úgy nézett ki mint a tarantínó flimben a putritelep amikor bred pitt az anuskájának alkudott lakókocsit a bunyóért cserébe 😅
én már említettem.(puszit küldő) Amikor a hajómat húzogattam a 8 liter fogyasztás lett rögtön 12-13. Aztán 100 helyett 80-90-el.
A lakókocsi az meg még kocka alakú is még nagyobb légellenállással szerintem elek tranzporterja simán benyal ilyenkor 15 lityit 😅
Haver hívott ilyen lakókocsiparkos buliba horvátba Ők mennek aug 20-án. Mondtam, hogy mi megyünk júliusba így"sajnos" 😆 nem tudunk velük menni 😂 Ott bérelnek kitelepített lakókocsit aztán amikor beszélgettünk az árról sokkal többe volt mint nekünk a szállás az apartmanba napi 20-ért 😅 Az ilyen kempingezős, bérelgetős meg sajátját huzogató az mind ilyen öntökönlövő szopni nagyon szerető alkat 😅 Van itt nálunk egy bútorboltos faszi alkalmazott. Az ilyen lakókocsi buzi most addig gyűjtögetett amíg meg tudott venni egy új lakókocsit(gondolkodós) Ránézésre nekem a 80-as éveket idézi a kinézete nem is mertem megkérdezni mibe fájhatott de biztos jó sok millió(gondolkodós) Aztán annyi az éves nyaralása, hogy lehúzza 1 évben valahová egy hétre viszi a családot (gondolkodós) Annak a szarnak az árán elég sok helyre eljuthatott volna, ha beleszámítjuk a kemping díjat a húzogatás költségét a többletüzemanyagot stb. akkor évente 3 * is eljárhatna nyaralni 😅
Ezek a lakókocsisok nagyobb megszállottak mint a villanyautósok.
Ennél már csak ez a rosszabb. Ha nem elég hülyeség a lakókocsizás, akkor tegyél hozzá egy villanyautót is, olyan töltőhálózattal ahova nem lehet beállni lakókocsival 🤣
https://villanyautosok.hu/2023...
Szerintem nem olyan luxus a lakóautó, ha tényleg abban laksz 😁
Volt ilyen ismerős. Asszony kirakta aztán néhány évig lakóautózott.
én gyerekként imádtam a hűtőtáskás strandokat
kb akkor volt csak rántott hús amikor strandra mentünk
2 kenyér közé bepakolva a jéghideg hús és falatoztunk
üdítő kb sosem volt, szörpöket akkor se szerettem maradt a sima langyos víz ingyen a nyomogatós ivó kutakból
balatonból kihúzott gép roncsa van kiállítva(kezeit széttáró)
jaj de sokan jönnétek még a végén összefutunk 😅
lehet házon belül elektromos rollert is bérelni 😅
szólsz elkeknek szerintem lassan ingyen neked is adja a lakókocsit(fetrengős) Amennyit kér a lőri a kemingekben a helyért+személyekért annyiért bármelyik balatonkörnyéki hunguest szállodájában is foglalhatsz 😂
akkor elkezdtek minimálban strandolni az emberek(gondolkodós) Hűtőtáska, argus sör, szenya, kocsiban megalszunk 1 napot azt így ocsó a balaton(gondolkodós)
Blődinél egyszerű a keplet,ha elkezded szeretni es aszondod jo dolog,akkor utálja ha nem erted hogy mit elveznek benne akko csakazert is jo dolog szerinte.Igazi gumigerinc. 🤣
Nem bonyolult csak kell kis igény a szabadságra, a motorozás is hasonló hisz autóval is eljutok ugyanoda még kényelmesebben is mégis motorra ülünk. Idén újra kemping olaszoknál klímás wc-fürdős mobilházban pedig nem olcsóbb mint az apartman.
Annyiszor és annyi helyen próbáltam már megérteni, mit élveznek ebben, de még sosem sikerült 🤣
Az igen fasza lehet, 1200 km 70-80-al, az életemet megunnám közben 😁
Jó buli lehet ez a lakókocsi, kemping árat már beszéltük De azt sose említjük hogy az autó is kétszer annyit fogyaszt miatta 😅
Görögországba éppen oda támasztom ahova akarom.140 egy hétre,és?Neked nem éri meg,másnak meg igen.Ez egy ilyen világ,ha tetszik ha nem.Nem te mész nem a te pénzed,más meg élvezi.
Ja,140e egy hetre asszem.
Total megeri.
De huzd le gorogbe.