Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minek kevered bele,te stresszeled a csemeteidet.
Igen,biztos az lehet.De talán kérdezd a frelac haverodat.
Az csak a fejedben letezik mert oda vágysz.
Stresszes lehet allandoan terrorizalni a csemeteket.
Töketlenek motoros klub?
Igazabol nem,csapatban szoktam menni,de hat te mar csak tudod,hisz ott vagy.
"kutyaülés" 🤣Ja,valahogy te mindig mindenhova egyedül mész.Nem véletlen hogy a szállást is egy főre hozod példának,rajtad kívül senki.
Főleg hogy motorral mentem és nincs kutyaülés rajta,így otthon maradt.
Te szoktál?
Ja,és neked elég egy belépő.A kutyának nem kell venni.
Ez a reptár tényleg fasza,egynek jó.
Ez a repülős mindenesetre faxa, nem voltam még, mióta az új helyen van - de tervezem.
Kíváncsi lennék arra a kisujjadra, amiben több van... 😁 az nem érdem, hogy nem bírsz lassítani, csak keccsölsz, hogy minél több pénzed legyen... én meg ilyen nem voltam sose, mikor fullon ment a vállalkozás, akkor se. A "tefajtádból" van ám itt is, úgy néz ki, és úgy él, mint egy gyári munkás, és tudom, hogy százmilliomos... jut eszembe, ingatlanjai vannak a belvárosban 😅 biztos rokonod 🤣
én mindig okádtam a buszon, szedtem a bogyókat kettesével
aztàn amikor a csehekhez mentünk síelni akkor eléggé bebasztunk onnantól mintha elvágták volna a hányingert
krakkóba úgy mentünk hogy kb semmit se ittunk aztán nem volt hányinger
hát pont szolnokon is eltöltöttünk egy napot reptárban valamelyik évben igen. ehhez hasonló kirándulásokra megyünk minden héten. (meghajlós) nyáron nyílván a strandért van megveszve a kölök viszem minden héten most holnap pl épen a horányi dunára megyünk.
Szolnokra is vinném a strandra de várjuk,hogy elkészüljön 4 év alatt már végre(fejét fogó) Teljes más az értékrendünk nekem nem fontosak azok a dolgok ami neked meg igen. Én lenézem a hozzád hasonlóakat frílac mondásával élve a TE Fajtádat 😅 A kisujjamba több szorult mint neked az egész testedbe mindenből is 😆 és veled ellentétben én nem arra hajtok, hogy irígy legyen rám a szomszéd nem is tud nem élek hivalkodóan. Bár igazából te se te csak szeretnél 😅 Igen sok a 6 éjszaka a hátam közepére sem kívánom már a 4-ik naptól ezeket a nyaralás féléket. horgászatból is max 6 nap a határ a 7-iket már egy kicsit sem tölteném el szívesen. Aki dolgos-pörgős-élelmes mint én annak a léhűtésből bőven elég a 3-max 5 nap ezt te sosem fogod megérteni. Na elhoztam az új párkányokat fel is dobom a félkész házamra mielőtt elmossa az eső a purhabot aztán hétvégén lehet,hogy nemesezzük(meghajlós) Szíp mogyoróbarna lesz rózsaszínt csak nem akartam már... 😅
Nem biztos az.Csak egy karakterhalmaz vagy.
Végig autópálya van,le sem kell térni csak görögországba annak függvényében hogy merre tovább.
Ezért ég ez még mindig.Mondtam,teljes a káosz.
https://www.facebook.com/Forecastweather.Greece/videos/245356225110109/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
Hát mondjuk görög télleg elég qrvamessze van, még Paralia is... az sztem van 1200 kb. Azt se tudom, hogy lehet haladni, mennyi és milyen pálya van arra. Nem biztos, hogy szívesen elindulnék oda autóval, kisgyerekkel.
Genf volt a legmesszebb, ahova egy seggel elmentünk, de akkor a gyerek már tizenéves volt - de volt vagy 16 óra, pedig arra jó pálya van.
És minek hurcolásztad a 4 év alatti gyereket, te kretén? Annak kurvára mindegy, hol van, csak kapjon homokozó vödröt, meg fagyit (pont mint az apja 😄) És fogd már fel, én nem arról beszélek, hogy elmentek a Margit-szigetre a jáccótérre.
Én utazásról beszélek... arra, megtudd, mi van a világban, de legalább Európában, ha már ide születtél - de úgy látom, erre semmi igényed, meg az asszonynak se... hát megértem, ezekre nem irígy a szomszéd, mit az új Tojjotára, nem is láccik, mint a napelem a tetőn, meg aztán az utazásokra költött pénzből se jön albérleti díj 🤣
Sznobozhacc engem bárhogy, attól csak egy igénytelen szarrágó vagy 😅 Sok a 6 éccaka? Mé, mert addig nem látjátok otthon, hogy fial a gyesznyó? 😅 megáll nélkületek az élet? Lófaxt. Kulák vér, nem költ ilyen hiábavalóságokra, mint utazás 😅 Hétvégén egy napra? Hova tudtok annyi idő alatt elmenni, akár még Szolnokra is? 😅
Ne magadból indulj ki!És én meg is tudok állni ha elöttem fékeznek.
Legyen 2500 ugyis eltevedsz,mindig egyseggel mesz mer te ugy akarod.
Már 2000km?Egyébként miből tudod olyan biztosra hogy egy seggel megyünk?Mert hogy én nem írtam
Nyilván,hisz te tudod.
Te pedig az a tulok aki kínozza a gyereket a kocsiba bekötve egyseggel 2000Km 15 óra alatt. 🤣
Amúgy én simán birtam a buszutat,egyszer.De az ember ha értelmes ugyanabba a szarba nem lép többet.
én is hánytam de attak dédalont attól egy kicsit jobban lettem 😅
hát nem(ujjával nemet mutató) nekem a passzív jövedelem csak egy dolog asszem múltkor már leírtam, hogy van más bevételi forrás amivel dolgozom 😅 Neked az egyetlen befektetésed a feleséged 😂
Nem azt mondom, hogy ez rossz dolog(ujjával nemet mutató) csak ne vagizz vele, mint a nem gazdasági bejáratos 5 éves bmw 3 all se mert egyik sem az érdemed 😅 Szerintem 4 év alatt a gyereket többször vittem el mint te 20 év alatt a tieidet maradjunk ennyiben.(kezeit széttáró) nem egy családi nyaralásba merül ki az éves keret mint annó nálatok, hanem egész évben tart (meghajlós) Télen-nyáron, ősszel-tavasszal.(óranézegetős) Amikor pl. fertőtóra-ausztriába mentünk az is egy fél horvátországi út.(kezeit széttáró)Nálunk nem a messzeség jelenti, a nyaralás, kirándulás minőségét de te ezt honnan tudhatnád a te kultúrköröd az más 😅 Szerencsére semmi közöm az ilyen sznobista kultúrkörhöz amibe tulajdonképen te amúgy is csak a meghívott díszvendég vagy(fetrengős) Ha autókázok csak oda 6-8 száz kilométert akármi legyen is az úti cél már kevés 3 éjszakára. Nekem és a gyerek anyjának meg sok a 6 éjszaka én már de az anyja is nagyon vártuk a végét(óranézegetős) Inkább elmegyünk többször kevesebb időre. Ezek tartalmasabbak kevésbé fáradunk le a végére. Arról ugye kár is beszélni, hogy minden héten megyünk valahová a hétvégén legalább 1 napot az év minden szakában(óranézegetős)
Te maradj meg a "kultúrkörödnél" a magasan pozicionált autódban és örülj neki,hogy még egyenlőre finanszírozza a nejed az életed semmi képen ne engem oktass az enyémről kevés vagy te ehhez 😂
Tehát a két éveseknek szenvedés az út a többinek nem.Én meg nem korhoz kötöm hanem természethez.Nyilván te az a kis dagadt gyerek voltál aki mindig telezabálta magát a buszon aztán behányt,emiatt a többiek cikizték és innen ered ez a gyereknek szenvedés az utazás dolog.
😂😍😂😍 ooooooo nem is akarom fasztani a mélyen tisztelt nagyérdeműt 🤣