Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van kemping,tehát van hova letámasztani.
Itt a valahova a gond,nyugaton nincs,vagyis van,kemping.Innentol inkabb apartman,balkan vagy egyebb talan.Mashol tiltott az ami nem kemping.
Ez is igaz!
Ez jó, csak beletekergettem, de meg fogom nézni!👍
A lakókocsinak viszont meg van az az előnye hogy nyaralás alatt letámasztod valahova és marad egy normál autód csavargásra.
A kiprobalasra pont jo a berles,ha bejon a dolog csinald azt amit a speedzone-osok.

http://youtu.be/GCnMmYLOiu8
Bérelni jobb a lakóautót nyilván, de sajátként az nagyobb luxus lenne mint a lakókocsi, hacsak nem én is kimennék Svájcba, aztán a maradék 15-17 munkásévemmel olyan szintre emelném a nyugdíjamat, amivel megtehetném ezt az úri huncutságot mire elérném életem alkonyát.🙂
Hogy őszinte legyek annyira azért nem vágyok rá, de kipróbálni jó lenne.
Ha lehet ne lakocsi,inkabb lakoauto.Igazi szopas a nagy szerelveny.
En 18 ban a motor bejaratasakent mentem.
Volt tobb lezuhant repulo maradvan motorja kiallitva,meg beultem mig-be.
Oda is készülök vagy két éve...egyszer csak eljutok
A Balaton is esemény függő, ha belefutsz valami bicajos, evezős, vitorlás, átuszós mittudomén milyen össznépi banzájba, akkor igen megnőhet a várakozási idő, úgy a közlekedésben, vagy a vendéglátó helyeken, ez el tudja rontani a kirandulást, a stresszből meg elég a hétköznapok során. Ma már legtöbbször kettesben kirándulunk, de amikor még kicsik voltak a fiúk akkor is arra törekedtünk, hogy nyugodt helyen legyen a szállás, sokszor 30-40km távolság elég ahhoz, hogy anyagilag is jobban járj és itt most nem a fillérbaszásról van szó, mert jobban esik másra elkölteni a pénzt, ráadásul egy nyüzsgő helyen még pihenni se biztos hogy sikerül. Autóval nem sok akár naponta is megtenni ezt a távot, a Balaton-felvidéken is sikerült ilyet találni, kicsit távolabb a néplavortól, szinte falusi környezetben, de viszatérő vendégek vagyunk a Bükkben is, ahol már olyan a kapcsolat, hogy az év legelején lefoglalhatjuk a szállást, ahonnan akár 50km sugarú körben szinte minden belefér, gyalogtúra, bicaj túra, strand ha kell és még mindig nem láttunk mindent, pedig már hagyománnyá éret nálunk.
3 önálló lakrész, jönnek a fiatalok, idős szülők, ez mindenkinek tetszik, nyilván mindenkinek más igényei vannak, de igyekszünk mindenki kedvére tenni. Nekünk bejött ez az ingázós nyaralás, jobban ki is pihenjük magunkat, ha nyugodt környezetben tudjuk lehajtani a fejünket. Ahogy viszont öregszem, egyre jobban tetszik a lakókokcsis nyaralás, azt még kipróbálom egyszer.
Nincs kedvelés, nincs utálat, mindenkit a helyén kezelek.
Ez a véletlen, hogy pont most, ilyen véletlen egy évben egyszer van.
Érdekes a dolog,a strandon valóban sokan vannak,viszont amúgy meg kevesen,sokan jönnek itt alvás nélkül.Már majdnem az ingerküszöbön belül van,mondjuk ha szar az idő akkor a boltokat ellepik,az rohadt zavaró.A keszthelyi rész egyébként egy fos,az öbölbe mindig beviszi a ganét,nem szép a víz.
Szerintem is.
ismerős anynit mondott hogy hétvégén voltak annyian mint múlt évben hétköznap, hétköznap meg észrevehetően sokkal kevesebb volt az ember, pedig a múlt héten jó idő volt a víz közel 30 fokos szóval igazi strandidő volt
plusz mentek hajóval kurva sokat máshol is láttak embereket nem csak a szállás körül
Szerintem teged kedvel nagyon.
Látod,csak kérdezned kellett és meg is jelent.
Nezd meg, a soromponyitogatok merre kezdenek rajzani.
Ott.
Ok,hol talalom?
https://promotions.hu/orszagos...
Na ez itt azt írja, hogy tömve a balaton tűt sem lehet leejteni a strandokon valamelyőtök meg azt írt,hogy lézengés van na most akkor mi az igaz?
Dehogy keverem,javasoltam hogy kérdezd meg őt.
Nem tudok rola.
bukót lehet a tacsira kapni?
Na pont úgy nézek ki én is mint a gyári munkás, engem a városba meg sem ismernének ha nem munkásruhában lennék talpig szarosan 😆
Valószínű nem rokonaim a nálatok élő énfajtámim viszont valószínűleg hasonlóan gondolkodnak mint én Őket is a munka teszi nemessé hiába a gyárimunkás kinézet(kezeit széttáró) Én így érzem jól magam a bőrömbe ha dolgozhatok ha haladok előre és nem azzal töltöm a hetet, hogy a kanapén az egyik oldalamról fordulok át a másikra. én az olyan ismerőseidet tudom értékelni és emberszámba venni mint a nálatok is élő énfajtám(meghajlós) Szerencsére azért vagyunk jó sokan ilyenek(meghajlós)
A reptár egyébként fasza. Azért nem tölt ki egy egész napot(óranézegetős) ha a plázában van a gyereknek valami jó mozi amit össze tudok hangolni biztos megyünk még a reptárba(meghajlós)