Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát pont te nem vagy az a torz számításaiddal 😅
Te buzzancsnak is az alja vagy még azoknak is van párjuk 😅
ja pont leírtam ugyanezt. Viszont akkor minek a nagy pozíciós 3-as? 😅
Mer pipi és blődi ossza az észt,vak vezet világtalant. 🤣
Itt mindenről is 😂 😂
Ha beírna egy szoptatós anya ,hogy elapadt a tejem melyik a legjobb tápszer ..........................kb 6-7 napot adnék neki 😂 😂 😂 hogy itt kiveséznék
Amúgy én is felvetnék egy kérdést motorral kapcsolatba de nem merem 😌 szerintem a facén ha meg kérdezném házi ízek otthon gyorsan fórumon azok is előbb adnának választ 😂 🤣 😂
Hova mész te 3-x? 😁 Mióta "ismerlek" itt, azóta nem voltál sehol, max. a Mátrában munkás szálláson, meg az alkesz komáddál egy somogyi tónál 🤣 Vagy azt is beleszámolod, hogy felmész Pestre a dákóval egy vasárnap?
Figyeltem,te az utóbbi 6-8 évben a miskolcalsói munkásszálló és a ladikban saját hányásodban fekvésben merült ki a nyaralásod.
Én meg minden évben 2x minimum megyek motorral külföldre.
Hidd el,nem vagy mérvadó.
Nem volt kedvem görög országig autókázni amikor a busz is elvitt bennünket teljesen jó volt busszal. Sötétben aludtam világosban tudtam bámészkodni nem az utat kellett figyelnem. Egy perccel sem értél később mint személyautóval. Busszal az összes határon pikk-pakk mentünk a határőrök kapták az apanázst a söfőröktől 😅 A személyautók meg órákat várakoztak 😅
bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű 😅
igen de én minden évben megyek 3-4 szer egy nyár alatt amíg te meg nem (kezeit széttáró) Van kb. egy pünkösd hétvégéd meg augusztus 20-ad bár azzal idén most rábaxtál azt kifújt a szabadidőd (óranézegetős9) Te egyedül vagy egy normális átlag ember meg családdal így igen sokkal többet tudok nálad ezekről a dolgokról. (kezeit széttáró) A horvát autópályadíjat sajnos azok sem tudták akik benne ültek a bódéba hol így, hogy úgy számoltak erről már raktam képet szerintem(puszit küldős) Ha legközelebb ezzel a kotlával megyek viszek gyári adatokat kinyomtatva az autóról mert 20-on eurókat spórolhatok ha nem az ő hasraütés szerű számolásukban bízok(kezeit széttáró) mondjuk 2 éven belül eltörlik ezt a kapus rendszert (gondolkodós)
Fasz se gondolta volna hogy a nyaralás is több napos vitát képes gerjeszteni 😅
Mondjuk én még mindig nem foglaltam szállást pedig egy hónap mulva indulni kéne.
Most is találni relative olcsó tengerparti szállást, meg hát a visszamondások is ott vannak
ez mind ilyen egy se szeret dolgozni 😅
Blodinek,es viszi a ketevest,mer jo.
viszont, most lehet esett ott a szállások ára(gondolkodós) Nincs kizárva én is leszaladok a családdal egy hétre (gondolkodós)
Tehat nyul nyál vagy.
Baze,legalabb bevallod. 😆
Én 3x voltam ott busszal... mikor még fiatal voltam, plusz nem vágtam volna neki xar autóval (amik akkor voltak nekem)
Viszont lassan megint elmegyek busszal, mert ki a tökömnek van kedve 15 órát vezetni... már a 6-7 órás Adriát se szeretem, kényelmes lettem. Buszban lehet aludni, nézelődni...
most van a baj ki akarod húzni magad a melóból?
Ne akkor menj már baszki amikor eloltják a tüzet tedd oda magad most (gondolkodós)
nekem van olyan komám aki fél éves gyerekével indult horvátba nyaralni, mellette + a 2 kisgyerek meg az asszony. nem mindenki olyan nyúl nyál mint amilyen te vagy 😅 Mondjuk én tuti nem csináltam volna ilyet az enyém elmúlt 8 éves kb. szerintem most van értelme(gondolkodós)
Ez is mutatja hogy egy nyomorék vagy,busszal még egyedül is szánalmas,de olcsónak olcsó.Neked való.
már vannak ilyen fotómasinák meg lehet neki mutatni 😅
50 évesen már nem változik meg egy buzi 😅
én görögbe pl. voltam busszal. Ha nem családdal mégy jobb menni busszal mint autóval(puszit küldő)
Pipi a zseniális "túraszervező".
De mit is vársz te attól aki motorral csak autópályány nyílegyenesen ment egész életében.Egyszer kellett volna elkerülnie egy autóst az se sikerült neki.
🤣
Ja és ahogy a pocakod és a tokád nézem te kitolni se tudnád a biciklit a leégett fészerből. 🤣
Hát végülis nem egy dobozos autóban nyomorgok az úton mint te a gyerekkel és lepukkant munkásszállón baszom a rezet.
Inkább elmegyek motorozni egész nap.
Tudod,azt teszem amit te soha.Ez igaz.