Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen családos emberek többnyire így csinálják zotya bár te ezt honnan a francból tudhatnád 😂
Inkább néz sok kobrankót. Aztán gyújtsd fel a picsába a kótlát, meg a kétkerekű lomot vegyél egy bringát azt tekerj napi 2-3 ezer méter szintet.(puszit küldő) Felfelé egy 8-as 9-esen 3 km eren keresztül legalább lesz időd bámészkodni 😅
"Lement az Adriára" - úgy, hogy autózott 600 km-t, aztán megszállt a tengertől 15 km-re (gyakorlatilag) egy tónál, és ráadásul milyen olcsó is volt... mit nem értesz te ezen? 🤣
igen a családok általában nem egy dobozos autóban szeretnek kuksolni egy út széli ingyen parkolóban. Maradjunk annyiban, hogy te egyedül mint a kisujjad másként nyaralsz mint egy átlag család. De itt nem is erről van szó(ujjával nemet mutató) Ha az én nyaralásomat akarod vagy a blődiét vagy az ini komájaiét hasonlítani valamihez akkor arra kell keresni, nem az ingyen parkolósra és vagy nem az egyszemélyesegyágyas fúl ellátásosra és azt szorozgatni a résztvevők számával(ujjával nemet mutató)
Bazmeg pipi te vagy az utazási tanácsadó aki se nem tudta se kideríteni nem tudta mennyi a horvát pályadíj amit fizetnie kéne.
Pont spíler vagy a külföldi szobaárakkal és szokásokkal,úgy hogy husz éve csak lelakott munkásszállókon fordultál meg miskolcalsón.
Ne röhögtess. 😆
Te tényleg ennyire hülye vagy vagy fested magad?
Csak a pince és európa másik oldala nálad ami működik?
Nincs köztes állapot mondjuk szilvásvárad vagy az olasz part és nem kell tizórát szivatni csak 5-öt?
Semmi árnyalat a két véglet közt?
Értem hogy görög be van csípődve és ha törik ha szakad csak oda mehetsz,de hát elvileg te vagy a családos,az néha lemondással jár.
Vagy az asszony ilyen szarok bele megyek tipus?
Mentalitás? na azoknál lustábbakat csak Máltán láttam. Biztos a mediterrán időjárásból adódik...
hagyjad blődi honnan tudhatná? (legyintős)
Nem érti a hülye.
a szállások nem beszorozhatóak van ahol egy szoba annyi 1 fővel is 4 fővel is az ilyen mariska néni címerfrej egyágyas kiadó szoba kizárólag csak rád vonatkozik a nyaralók 99.99 %/-a családdal vagy baráti társasággal megy. Ugy te benne vagy abba a 0,1%-ban hisz se családod se barátod bár ezen nincs csodálkozni való 😅
Persze,be kell zárni őket a pincébe.Jaj,te Zoli te Zoli,nagyon fogalmad sincs a dolgokról.
A nagyobbak mindig olcsóbbak 1 személyre levetítve - te VilágUtazó... 🤣
Azért a magyar és a görög mentalitást nem említsük egy lapon,ők vendégszeretőek.Leégett a házam?Majd lesz másik.Ők így működnek,nyilván ők sem örülnek neki de egészen másképp működnek mint mi.
2 ilyen nyaralás elek azt meg is van a lakókocsi ára(fetrengős)
Miért nem adod oda ingyen valakinek a picsába még akkor is jobban járnál 😅
Én láttam most ilyen lakókocsi kempinget megmondom őszintén nem vágytam volna oda ezek ott főttek meg a 40 fok melegbe, mi soxor 11-ig ki se tettük a lábunkat a klímás szobákból 😂
Ezt is gyereke válogatja,ismerek olyat akinek a gyereke már fél óra után visít az autóba,úgy én se mennék.
én nem nézegettem balatoni árakat nem vágyom oda 10 éve voltam akkor is kifosztottak a besurranó tolvajok(ujját lefelé mutató) Ini 650 ezerjéből indulok ki(kezeit széttáró)
Haver volt most balatonon az mondta, hogy a tavalyi 36 ezre ft-os szállásuk most 45 ezer lett kettőjüknek / éjszaka tavaly 2 embernek volt 216 ezer+ifa most ugyan ez 270 ezer+ifa 2 emberre vetítve azért, hogy lehajtsák a fejüket a nap végén szerintem nem is kevés abból kiindulva, hogy egy egész apartmanházat foglaltunk kevesebb pénzért 7 embernek horvátba. Aztán lehet ezen hőzöngeni de ezek a tények(kezeit széttáró)
nem(puszit küldő) én most voltam ezért tudom kb. mindennek is az árát. Elég igényes helyen voltunk 7-en 240 ezer ft-ért 6 éjszaka 7 nap ez volt a szállás. Nyilván üzemanyag annyi ki milyen messzire megy bár hát horvátország nem egy túl nagy ország és kint kell tankolni egy 100 assal olcsóbb az üzemanyag mint itthon. autópályadíj egy kicsit drága de az nem számottevő 2 autóra. Ami drága egy kicsit az a sör az égetett szesz kb. ugyanaz vagy olcsóbb a cigi olcsóbb az élelmiszer kb. eben-guba, a strandok ingyenesek szóval 1,5 misiből vígan el van 8-9 ember 2 hétre mindennel is. Szállást foglalni kell időben télen és még kora tavasszal olcsóbb az ár. Bár még néhány hete is láttam makarskán 4 ágyas apartmant napi 26 ezerért(kezeit széttáró) Annak ellenére, ha most nézegeted már csak a drágábbak maradnak bent az olcsóbbakat kiveszik időben(puszit küldő) De te menjél a balatonra a szerelmed úgy is ott lakik a környéken 😂
Szerintem többször értünk egyet mint nem. Most lehet én is egy bunkó gyökér fasz kéne legyek veled 🤔
azért valljuk be egy egészséges család szerkezetben az van amit apuci és anyuci akar
és nem az amit a gyerek
ez mostanra kicsit fura lett
pl haveréknál ha felébredt a 3-4 éves gyerek hajnal 1 kor és játszani akart akkor játszottak vele
ha nem akart este fürdeni akkor nem fürdött
és voltak olyan dolgok amit le sem merek írni
vagy pl sógoréknál már a 3. telefon végelt le mert játszik vele a 2 éves gyerek
stbstbstb
Akkor ő a fonok a csalladban.Mer nem szolsz neki hogy ne szivassa a csemetet,marafjon mar a seggen mig felnőnek?
Talán addigra kialszik, de még az se biztos - a kérdés az, mi marad utána? Füstölgő romok közt nyaralni nem az igazi, meg valszeg a helyiek se lesznek annyira kedélyesek a turistákkal. Ha leégne a házam, aztán utána 3 nappal sétálgató külföldieket látnék az utcában, amint mutogatnak a romokra, én is elkívánnám őket a faxba...
Nemhogy tökmindegy, hanem inkább egy tortúra a gyereknek... csak azt érzi, hogy nem a szokott környezetében van. Ezt tudva, de mi is vittünk 1 évest az Adriára - egyszerűen nem tudtuk hova tenni. Nyilván figyelni kell rá külön, de ez mind beletartozik a gyerek vállalásba...
Látod,még az ini is tudja,annyival egészíteném ki,bár nem tudom mit kell parázni ezen a betegség dolgon,az asszony tökéletesen beszéli a nyelvet és van biztosítás ami mindent fedez ha valami gond lenne.Tényleg olyan hülye vagy hogy azt hiszed én döntöm el hogy megyünk és akkor megyünk?Nem,elsősorban az asszonyé,mivel ő az aki a gyerek pesztrálásba nagyobb szerepet vállal,így a döntés is az övé.És mint ahogy az ini is írta,alvási ciklus,tudod mit jelent?Azt hogy az út nagy részét átalussza.
Szerinted blődit ez erdekli?
Az van amit ő akar.
Elvezed bazmeg ha nem, akkoris, az alapfelallas.
Igen,probalna,de te egy egoista barom vagy,nem mer.
Tehat ja,elmeletben jo vagy.
a csecsemőnek kb tökmindegy hol van
sok-sok éve simán elvolt napokig a gyerekem a babakocsiban úgy hogy ott zörgött mellette a betonkeverő
amelyik már intenzíven kúszik-mászik annak egy 10 órás út már lehet kellemetlen de ha eltalálják az alvási ciklusát akkor ebből 6-8 órát aludni fog, így azért kivitelezhető
inkább az a gáz ebben hogy egy kisgyerek egyik napról a másikra simán megbetegszik úgy hogy a népi praktikákkal nem sokra mennek, aztán 500+ kb távokon idegen nyelvű területen problémás a gyógykezelés