Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bár nem vetem meg a vitát, és nem titkolom hogy pont emiatt vagyok itt, de ebbe a marakodásba simán belefáradtam már én is.
Lassan már egy kezemen meg tudom számolni akire kiváncsi vagyok itt, illetve némi felüdülést tud hozni 😄
A fórumok már csak ilyenek.Egyébként nekem is el fog jönni az idő mikor elengedem és kilépek.
Igazi fekete öves tollbrigád 😂
Szerintem a többiek is csatlakoznának csak szégyenlik hogy nincsenek ezen a szinten 😂 😂 😂 és még tükör edzését csinálják 🤪
Pedig tesztek róla 😂
Ako eregy motorozni....tegnep voltam gödöllőn, lehet azt a kastélyt meg kéne nézni nappal is. Érdemes időt szentelni rá?
Sőt a meglévők is párolognak el. Vajon miért? Nem értem.
Lassan csak freelac, blődi, pipi, meg zoli marad, meg néha ini, mert hát neki is kell valami szociális, és neki ideális, hiszen itt egész nyugodtan utálhatja az embereket 😆
Mostanában kurvasok az időm,biztonságpolitikai elemzőket figyelek.
A castel-nek kurvajó humora van.
A lőtéri kutyát se érdekli szlogen már kulcstartóban is nagyot megy.
De a gravitációs betegség se rossz meg a 9 mm-es fejfájás. 😆
Én sem vagyok fent,az asszony szokta néha mutatni mi megy ott,kutya fasza ahhoz képest ami itt van.
Ott még több az idióta. Szerencsére nekem meg nincs is.
Ahogy néztem mind a fész6búkon tobzódik.
...de sok régebbi sem. Kinek hiányzik ez?
Valahogy eszembe jutott a pár napja folyó történet okán, hogy valamiért vagy 8-10 éve nincsenek új tagok akik bele is folynának a diskurzusokba. 🤔
Volt ilyen is… egy öregasszony.
Ja még puffogott is volna hogy most miatta nem tud időben tovább haladni.
A sorompókezelő az rám van akasztva nem a Levire.Egyre jobban belekeveredsz a saját baromságodba.
Na, itt most bukott is az összes hazudozásod 😂
Most szembesítelek, elüldözted a lányod, pedig az imént le akartad tagadni.
Én nem vagyok sorompókezelő, nem vagyok tűzoltó, nem loptam, befolyásos ismerőseim vannak de azok szinte mindenkinek.
Igen, mondhatjuk hogy gyáva vagyok mert én nem tudnám azt csinálni mint a tűzoltók, engem felkavarnak a balesetek, főleg ha kisgyermek az áldozat. Ennek ellenére a napokban segítettem kimászni egy srácnak egy frontális baleset után, nem bírom a vért de minden erőmmel segítettem. Itt te biztos továbbmentél volna mert ilyen a fajtád.

Tehát köszi, a mai napod csupa hazugságból áll, ilyen a te fajtád.
Igen,ez a terv,csak ez egy teherauto spanifer feszito,egy iranyba huzod es elengedni tudod,nem olyan hogy fel-le tudnad csorlozni.
Max 2m az emelesi magassg.Nrm sok heveder kel.
4 ponton van felfuggesztve,ezt kene egy csorlovel szinkronban emelni.
Vagy egy csőmotort hasznalnek amit mondjuk a redonyokhoz csinalnak vagy passz.De azok mind 230v-osak,es bonyolitjak a cuccot.
Az, hogy a polgi, az egy dolog. Csak kár volt hozzátenni, hogy a kormánypárté.
És nem szarok, hanem azon videó kapcsán, ahol a szerpentinen a faszi eldőlt a motorjával, mert neki való volt, és erre írtad te azt.
Elektromos nem játszik? Olyan van.
A lányomnak, aki fővárosban él a férjével.

De arra én emlékezem, hogy te azért lettél csak sorompókezelő, mert méltánytalanság (gyávaság és lopás) miatt ki akartak rúgni, de valaki megmentett a befolyásával.
-Kedves Watson ...................ez egy nagyon szövevényes ügy 😂
-Igen Sherlock mélyen belekel ássuk magunkat hogy kinek is van igaza . És ki birtokolja obs stúdiót 😂 😂
Régóta mondom neki, még a tagadás fázisban van, innen kellene kilökni, hogy el tudjon indulni a gyógyulás útján. Nem jó ez sem neki sem a környezetének hogy elmebeteg. Mindent elferdít, állít valamit aztán azt apránként, kis lépésekben más irányba tereli.
Egyértelműen beteg.
beszerzel egy izmos villanyos csörlőt és nincs többé baszakodás, a bútor boltot is elhúzza 😂
400ért adok neked egy legalább 3kwh 12v akkut amit terhelhetsz vagy 600 amperral is