Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A múltkori üzenetváltásunk után azt mertem remélni, hogy nem kötsz belém.

Az ép elméjűséggel kapcsolatban egyet kérek, olvass vissza a mai nap utolsó 2-3 óráját, nem sok, egy bő tíz perc alatt megteheted, és majd rájössz, hogy tulajdonképpen ki emlegeti elsőre a másik családját.
Mert nem én.

HA továbbra is így viszonyulsz hozzám, ne csodálkozz, ha én is ugyanúgy reagálok.
Szóltál a családnak a sampon miatt vagy sem?
Kedves,

tudod, amikor azt olvasom, hogy csak kitalált dolgokkal próbálkozik a fajtád, mindig tudom, hogy igazam van, mert fogást nem találtok rajtam.
Konnyu kis cucc kell.nem hajot emelek.
Nem, szerintem sem.
De engedtessék már meg, hogy ne majmozzon már senkit.
Amilyen az adjon Isten, olyan lesz a fogadj Isten.

Te elég régóta olvashatsz itt, visszaemlékezhetsz, hogy ÉN itt senkibe nem álltam bele. Az alkeszokat, bagósokat már igen, de azokat is csak ott, ahol engem is érintett.

Lehet rám mondani sok mindent, le sem tagadom, hiszen úgy is olvasható, de amikor itt a másik szerencsesütemény leírja, idézem saccra, ha nem szeretem a hangos kiput, akkor azzal kimondatlanul is utálom a hangos kipufogósokat, pontosabban az "mindenkit irritál".
De írhatnám a többit is, de nincs jelentősége amúgy, pontosabban annyi, hogy ha így, akkor legyen így.

Amikor a sok olvtárs a külön számla miatt próbált ekézni, de érv nem volt, csak az, hogy ŐK nem így csinálják, akkor szerinted kell hallgatnom? Dehogyis.

Ha itt majom, akkor ott meg rossz család. A játékszabályok egyszerűek.
Aztán persze majd lehet KÁNONBAN szidni engem. Ami kánon NEM egyházi szöveg, hanem a MÁSIK.
Futómacskákból volt ilyen, de azok nem kis darabok.
Egy tekeros csorlo lenne az igazi de ott a dob tengelye zart,ha fel lenne sliccelve mint a spanik gyarilag akkor nem lenne gond,sima is atalakithato csak lusta vagyok dolgozni vele.Fontos a ketiranyusag es a bombabiztos reteszelhdtoseg,a kis kompakt meret es suly.
Két spanifer húzó hátoldala 180°-ban elforgatva és egymáshoz csavarozva, ha nem gond hogy két karja lenne a "csörlőnek".
Nem sokat vesztettél vele, főleg a képes galériákban trollkodott, de ha úgy hozta az úri jókedve akkor beleállt bárkibe.
Akkor lennék szomorú, ha egy szellemileg ép elméjű ember állitana ilyet és lenne hozzá alapja is. Te viszont beteg vagy, mert normális ember nem beszél úgy más családjáról, nőkről, idős emberekről, mint ahogy te.
Tulajdonképpen jobb ha itt adod ki magadból ezt a sok gyökérséget,így talán a család nem kap annyit.Talán még a sampont is oda merik tenni a kád szélére míg hajat mosnak.
Ezt nem kene....
Kár majmoznod, mert a korábbiak alapján te jobban elszomorodsz, ha a nevelési hiányosságok, rossz családi háttér miatt tőletek elmenekült fiadat kezdem emlegetni.
Vagy akarod?
No,adott a feladat,olyan hevederes csőrlő kene ami a heveder mindket veget behuzza,mint a spanifereknel.
én régebben nem sokat írogattam akkor máshol praktizáltam, nem is vágom ki az a vénégy
Ini, ugye nem te voltál jó pár éve "vénégy"? Mert az aztán igazi feketeöves troll volt itt az oldalon, sok embernek tört borsot az orra alá, ahhoz képest freelac csak egy kis mutatványos majom valamelyik vidéki cirkuszból.
Ennyi.
obs stúdió, ingyenes: https://obsproject.com/hu/download
erre nem tudok mit válaszolni
sok éve még a netes fórumok fénykorában egy csomó embert idegesítettem többféle "jellemű" hozzászólásokkal
még a szóhasználat is meg a gépelési hibák is fel voltak jegyezve, szóval egy igazi kis geci troll voltam 😁
ebből kiindulva lehet utánozni bárkit bármikor ha elég jól ismered
ezért jó az obs, elindÍtod a képernyő felvételt aztán megnyitod az üzenetet végigpörgeted és máris ott van a videó az egész párbeszédről, persze evvel is lehet csalni, biztos vannak programok amik véghez tudják vinni de egy hétköznapi ember még ha szeret is trollkodni ezt nem fogja tudni megcsinálni
Nem érzem úgy, hogy bàrmit kellene bizonyítanom, amúgy lentebb a képernyőfotón egyértelműen látszik, hogy egyetlen üzenetet küldtem.
A szóhasználat, stílus is egyértelműen mutatja hogy nem az én írásom. Úgyhogy én ezt itt be is fejezem. Nem hinném hogy bàrki regisztràlt volna az én nevemmel, kibaszott szánalmas ha valaki ilyen mélyre süllyed, hogy hamisítson és hazudjon.
Most ISMÉTELTEN visszakérdezek, a betűtípusból, a szövegkörnyezetből, magából a szövegből neked nem jön le?????????

Hát, most akkor mit gondoljak a fősutyerákról ezek után?

Bár, amit ő linkelt, az igaz, megpróbált nálam pitizni anno.
nekem mindegy melyikőtök nem mond igazat, majd aki nem hazudik megcsinálja a videót
Eh.
lehet bizonyítani gyorsan, csak fel kell pattintani a gépre az obs stúdiót aztán felvenni amíg végigpörgeti az üzenetváltásokat ami van a gépén