Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jo,hat beragadt a szerelesmentes hatso fekmunkahenger,meg badzottul logott a kerekcsapagy,mind a harom.32000 nel. 😆
Az akku meg hatvanezer. 🤣
Pedig az bűn ronda.......perverz vagy, vonzódsz a gnóm kinézetű motorokhoz 😂
Elobb vennek multit,az elso szeria utoja,1100-ast.
Es asse fogok. 😂
Vedd meg, lesz egy rendes motorod is 😅
Ráadásul még el is romlott nála 🤣
Bizony........ 😂
Akko mondtam neki nevegyemeg.
Meg el se romlott mar utalta. 😆
Nyilván azzal rendelve....
Pézé van bármelyik autóba......
Oszi árulja? 😅
De miért nincs?Mert azt mondta a feleség hogy azt nem kapsz bele,maradjunk mér a tényeknél.Szóval lehetne benne....
Te írtad......
Az 5éves kocsid elavult mert nincsen benne távolságtartó. Akkor a 6éves oktávia amiben van, az nem elavult?
Nincs nekem becsípődve semmi, minden hozzászólásodban mutatod hogy neked csak a mutogatás a fontos, verhesd a melled hogy mid van, ha a motorod öreg, az azért van mert pont ilyet akarsz. Nekem ha tökèletes a 15éves autó, én egy csóró igénytelen vagyok de ha neked csak egy öreg lom motorod van, azzal semmi baj, pont ilyet szeretnél. Kettősmérce.
Nem baj mamlasz, én már értem és rád hagyom, remélem én nem leszek ilyen a te korodban amikor már a cerka nem működik és a magamutogatással próbálok kompenzálni. Kemény lehet a kapuzárási pánik.
a tempomat hasznos, asszony nagyon szereti, nem kell nézni mindig a km órát aztán tud üzeneteket írni menet közben is
ettől már csak a fékezős tempomat a jobb ott az utat se nagyon kell nézegetni
valami sípolós franc van a kocsiban de az ha sípol 90-es tempónál akkor utána hajlik a lemez 😄
na ez igaz. Egyszer belőttem ide az altó műszerfalát na de keresek is egyet mindjárt...
Na itt is van 😆 szóval egy autóból ennyi dologra van szükség azt slussz az én értékrendem szerint. Km/óra +napi számláló/össz km számláló, index mutatása jobbra balra refi visszajelző, hőfok, üzemanyagmérő aztán slussz. Akinek ettől többre van szüksége az hülye vagy festi magát 😅 Minden további kijelzőt kapcsólot, kütyüt, biz-baszt feleslegesnek tartok egy autóban(kezeit széttáró) ennyit használok a sajátomban. Illetve van egy gomb amit mindig meg kell nyomnom amivel kiiktatom a stop-start rendszert.(fejét fogó)
Mint ahogyan neked sincs fogalmad. Csak ez a "fapados" meg "érezzem magam többnek" van becsípődve....
Ha szeretnék egy rendes motort, vennék egyet - látod, megint hülyeséget beszélsz.
Leírtad, hova szeretnél eljutni, én meg leírtam, hogy ott tartok - most akkor te mégse? Döntsd má el... bár jobban belegondolva, nem fogsz te ide eljutni, előbb sztem menj vissza a speciális nevelési igényűeknek fenntartott sulidba 😅
Nem, az is egy 10 éves fos volt 😁 de mint megtudhattuk itt Tanult Kollégáktól, hogy a 10 éves még hibátlan, minden igényt kielégít, és a sok elektronyika csak parasztvakítás 🤣
Nem hiányoltam, csak említettem, hogy nincs, mert már ez sem a legkorszerűbb 5 éves létére.
Legalább maradjunk már a tényeknél...
Mint mindig. Csak te vagy helikopter 😃
Cseszheted ha hirtelen fossa el magát
2t wartyogóm nekem is volt. Kombis de luxe változat padlóváltóval elő hűtővel 😅
nem írja ki a műszerfalon a jelző a nyomás csökkenést?
Vegyetek szupertyukot.

https://www.hasznaltauto.hu/motor/ktm/1290_super_duke_gt/ktm_1290_super_duke_gt-19654986#sid=11ee3c15-d263-4eca-b9c8-8d121f39ab7a
Mégis hiányolod a Távolságtartót
Szóval akkor valójában a tulaj hülye......
Ott hibázol hogy fogalmad sincs nekem mim van. Mert én nem hencegek itt azzal hogy ezt meg azt vettem.
Isten őrizz, hogy oda jussak ahol te vagy. Én nem akarom verni a mellem egy fapados 3-asra 🤷🏼‍♂️ inkább legyen egy szürke tömeg corollám minthogy egy 3-astól érezzem magam többnek mint ahogy te is.
Vagy fordíthatnám úgyis, hogy te is csak szeretnèl egy rendes motort de egy ócska öreg lomod van. Mert ugye ez motoros fórum.