Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ehhez nem kell a "prémium autó"elnevezés.
Ebből is látszik hogy semmit sem tudsz csak játszod itt az agyad. Aztán most meg mi vagy, eltartott?
mindig a végén kell 😅 Az első generációk a próbaverziók mindenből állandóan behalnak. A következőn már tákolgatnak valamit a 3-ik már egész használható és addigra már megfizethető 😅
Mivel kiderült, hogy a rezsi a változtatás ellenére sem lett kifizethetetlen (én is ettől tartottam tavaly rágtuk is a küszöböt) így lehet, hogy a fa ára sem lesz olyan magas, mi tavaly túlfizettük így novemberig nem kaptunk számlát utána meg annyira állítottuk be mint előtte, most az elszámoláskor kiderült, hogy 2.5 évi összeggel megint túlfizettük így ha ugyanolyan tél lesz mint a mostani és a rezsi ára sem emelkedik nem fizetünk gázszámlát igaz h tarifával klímával fűtöttünk nagyrészt, de az is meglepően kevés lett.
Minden úgy kezdődött, hogy először prémium autóban (ezt szeretitek, tudom) nagyon drága extra, aztán pár év, és megfizethető-elterjedt extra, még pár év, és széria. Ki hol száll fel erre a vonatra...
hát akkor nem ennyit fejlődött a technika,hanem belerakták a csóróbb modellekbe, hogy eladhatóvá váljon az a sok fostalicska amit kiokádnak a gyárak 😅
Nem azt írtam hogy szar,azt írtam hogy nincs benne,de attól már létezett.Természetesen nincs benne,de nekem nem is hiányzik,de mégis jobban felszerelt mint sok mai autó,és én nem nézek le még egy jó állapotú hármas golfot sem.
se sávtartó, se követő tempomat (hüledezős) Ezek nélkül autót nem is vennék (gondolkodós)
Levikének fogalma sincs ezekről a dolgokról. 28 éves, droid egy konyhabútoros cégnél. Ennyi idősen nekem informatikai KFT-m volt, pedig ez akkoriban nem volt annyira egyszerű, mint manapság.
Na úgy látom, ezt is sikerült elcsúsztatnod abba az irányba, hogy az autóm milyen szar 😅 Apropó, a pumpedűzédben van? Ha nincs, akkor azért, mert spúr voltál, vagy azért, mert akkor még fel sem volt találva? 🤣
fasza a hátsókerék hajtás(gondolkodós) De ha nem rallyzol akkor csak a bánatnak van 😅
ti itt zotyával sorolgatjátok a német ipar három legszánalmasabb márkáját 😅 Betegágy az mind ráadásul iszonytató fenntartási költséggel.
Megnézek néha egy két dögvész szervízt a jutubon ha szórakozni támad kedvem.(fetrengős) A legdrágább autókat 5 évre tervezték pont addig is jók.(kezeit széttáró) Prémium használt autót vásárolni a legnagyobb tökönlövés 😅
A tied most 5 éves épp abban a korban van amikor be lehet tolni a szeméttelepre innetől indulnak a lóvésabb bajok és a lehúzós szervizek 😅
hagyd már ezt az újgazdag hülyeséget(legyintős) A faszi nem is új nem is gazdag. Az újgazdag azt jelenti, hogy valamibe belenyúl aztán 1-2 év alatt megszalad a nagy lóvé úgy, hogy előtte a kakasok húzták a fikát az orrából (kezeit széttáró) Ehhez képest mamlasz felépített egy vállalkozást amit terelgetett 2015-ig. Jó pár évig szórta a pénzt majd szépen hanyatlásnak indult és kifulladt. (kezeit széttáró) Szóval nem ráborult a lóvé, egyik napról a másikra. Most meg más a helyzet van annyi esze, hogy eltartassa magát 😅
Na de akkor ez nem tecnikai fejlődés,hisz 5éve is létezett már,csak a te nagyra tartott autódba nincs.
Még egyszer leírom,az 5 éves autódba sem azért nincs benne mert nem létezett,hanem mert fapados mint egy kocka lada.Most max annyi a különbség hogy már mindenkivel megvetetik,ha kell ha nem.
miért is nem? 5 éves lomban szégyenkezel (gondolkodós) nem zavar?
Lassan jönnek a saját autódba épített bérelhető extrák azt a verziót ki ne hagyd 🤣
Mint ahogy egy 0km-es autó is meg tud szopatni.Nem is akarok,de egy vezérlés csere alap dolog.
szerintem ezeket tavaly ilyenkor is fele ennyiért vettem azóta még csökkent az áruk(kezeit széttáró) idén is vettem már egy kisteherautónyit 20*40 est, 40*40-est 2 mm eset. Tavaly vettem 3mmm eset is bár azt külön kellett rendelni mert szinte sehol nincs készleten de szerintem ez a 27 ezres durva ár. Ugye az van, hogy betankoltak belőle drágán, most,hogy folyamatosan esik az áruk nem tudja olcsóbban adni. De akkor el kell menni olyan helyre ahol tudják.
hát hülye hobby is ez tény 😅
hát pont így nyomtam én is fénykoromban 😅
várhatóan a fa ára szeptembertől ismét lendületet kap majd ez minden évben így van sem aggódni, sem örülni nem kell 😅
Néha jó, néha nem.....de szerencsére kikapcsolható........viszont jobb ha van mintha volna.......
na látod nálunk meg ez tűzifa ez az Úri élet nem a barkácsolás 😂
Szerintem nem is baj ha nincs benne. Lenne amikor jó, pályán, de sokszor csak bosszantó, hogy nem tudja követni a felfestést és kidobálja hogy amúgy mennyivel mehetnèk.
Nem sírok, tényként közöltem, hogy nincs benne. Ha ma vennék, benne lenne. 5 éve nem kellett, és ma se kellene.
Tényleg csak ki akartok fárasztani? 🤔