Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerinted van itt rajtad kívül egy ember is a másik hülyén kívül - de szerintem még ő sem - aki elhiszi ezt?
De neked legalább felment a vérnyomásod és így jutott vér az agyadba is, hogy valamelyest elgondolkodjál...
nekem is ilyen van az egyik futón
Azért nem gondoltam, hogy ennyire szánalmas egy ember vagy, hogy ekkoràt hamisítasz.
Ezt ugye nem gondolod komolyan? Ezt nem én írtam, teljesen egyértelmű még egy hülyének is.
Brutal blonde. 😆
Enek? En voltam a notafa a kisdobos orsben.
Aztán rájöttek hogy arra sem voltál jó,mi?
Egyszer-kétszer általánosban, mert a tanárnő ezt szerette volna.
De legalább te is gyarapodsz ezzel, hogy megtudod a szó (egyik-) jelentését.
Én megtaláltam a másodikat is.

(Amúgy te tényleg gyengeelméjű vagy, HA nem mutatod a harmadikat, a másodikat, az akárhányadikat, akkor szerinted az arra bizonyíték, hogy csak egy volt/van?)

:-D
a szőke nem sokat szarozott:
http://youtu.be/FTCbE8Jr5WU
Állat..... 😅
fehér elöl, sárga oldalt vörös hátul , ha bármelyik fekete lenne már biztos át lenne dolgozva 😂
ha így hajtunk a huzal csupaszító is be lesz tiltva rövid időn belül
Hogy mi értelmes, az érdekli legkevésbé a jogalkotókat 😅 paraszti ész kiveszett már teljesen. Az csoda, hogy a "fehér macskaszem" egyáltalán mehet még - az állatvédők mondhatják, hogy a macska elnevezés jogvédett 😅 és szín alapján megkülönböztetni meg manapság diszkriminációnak számít 🤣
Nekünk meg felrakatták 😄 egyik le volt törve, és hát ugye félszemű nem lehet. Hülye ez mind, egyik így tudja, másik úgy, igazából leszarja mindenki, de van, aki kukacoskodik ezen.
előre van fehér fényű lámpa meg kör alakú fehér fényvisszaverő, 1991-es a futó azóta ez a kettő van elöl
eddig evvel sosem volt baj, most nem kell a fényvisszaverő, pedig jobban belegondolva hasznos dolog ha le van támasztva az út szélén akkor (mivel a kocsi nincs előtte) visszaveri a fényt
sokkal értelmesebb dolog a fényvisszaverő mint a lámpa, mert előre fehér fény mi a fenének hiszen előtte van a kocsi és nem is látszik
Ezt mondjuk nem tom hogy listázta előre..........ugy hogy nem.aktuális 😁
Előre is világítós lófasz kell már felénk is, de a ledes lámpával nincs gond hacsak nem az, hogy a rendszámnak is kell világítás ami ha külön nincs akkor a lámpával kell megoldani.
Mert az 1100-on valóban kevés volt az a fék. Fodott, de ahhoz a súlyhoz és teljesitményhez nem illeszkedett.
Kormánylengéscsillapitó meg azé nem kellett mert veszettül orrnehéz és képtelenség annyira elkönnyiteni az elejét hogy rázza a kormányt.
És tényleg......télen még csak csak, de most hogy motorozni is lehetne....bár egy részük elméleti motoros csak 😆
fele megbukott már, van olyan vizsgabázis ami nem is üzemel emiatt
elölről is leszedették a két kör alakú fehér prizmát
végül vettem 2 izzós hátsó lámpát ami ugyanekkora és annak a búráját felragasztottam a ledes lámpára
így elfogadták de mégegyszer ne menjek oda ledes lámpával
Akkor tényleg vidd máshova, felétek elég sok hely van ahol bármi átmegy :D
van prizma is rajta, háromszög alakú
Nekünk is mind a 3futón külön van a 3szög prizma és szerintem pont ilyen lámpa van 2futón is. Úgyhogy én nem értem miért nem engedték át, kb 2000ft a 2prizma.
Ez igaz viszont külön is fel lehet szerelni nem kell a lámpába integráltnak lenni, nekem az egyik futón ilyen a másikon meg olyan.