Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valamelyik nap látom a Tvbe, momentumos kishülye zsidógyerek azt mondja a padfestegetés kapcsán: "azért, mert valaki hetero, még nem kell nácinak lennie" Vágjátok, mit mondott ezzel? És B+ ezek ott ülnek a parlementben, mint a mi "képviselők" mondjuk pont ők csak azon munkálkodnak, hogy elássák az országunkat.
gyurcsánnyal csak annyi hogy létezik
amíg ezen nem változtatnak a bal oldal semmire sem fog menni
Egy halom értelmes politikus von ott(gondolkodós) gyúrcsány a neje az ajtós ágica melyik ellen van kifogásod? 😅
ezért myugodt az o1g
nem tudja elveszteni a választásokat hiszen egy értelmes ember nincs a másik oldalon aki össze tudná fogni a népet
és egyre szarabbul állnak azon az oldalon
Én amúgy nem értem ezt. A migriket engedjük be, de a külföldi vendégmunkás az rossz. Nem szólt nekik senki hogy a kettő az ugyan az? Meg aztán a rasszizmus is róssz, de azért őslakó gangesz mellől származó székely közmunkásokkal riogatják a népet?

Aztán csodálkoznak hogy hiába kapják a pénzt meg a diverzáns kiképzést Gyuribácsitól mégis marad az Orbánéknak 2/3?
Ne a szád járjon. Vegyél állampapírt 😶
Már itt vannak a szakemberek építeni(meghajlós)
https://index.hu/belfold/2023/...
Te max ket tokás.
Remelem,kell az akku.
esélytelen. Orbánék ellen néhány fizetett aktivista nem fogja tudni megfúrni a projektet(ujjával nemet mutató) Ha az egész európai únió fellázad az akkor is megépül punk-tum(kezeit széttáró)
akkor ezek 2 farkú pártiak(gondolkodós)
én is az vagyok(meghajlós)
ez úgy van hogy a "gyengébbe" pakolja az áramot az erősebbekből, ez addig jó amíg nincs túl nagy különbség
ez nem tölt, hanem annyi áramokkal tud dolgozni amikor pakolgatja az áramot az egyikből a másikba
Akkor jó lesz, töltést az inverter intézi, de ilyen kiegyenlítő abban nincs, asszem 96 V-os csoportként kezeli a pakkot. Kösz.
Compensate currentet ir, az szvsz a max kiegyenlito aram, amit balanszolas kozben elvisel. Ez csak balanszer, toltesvezerlo funkcioja nincs.
Altalaban pestrol jovo aktivistak hergelik a fogekonyakat.
Van ra esely hogy nem lesz ott csak gaz?
Ini, te már szopiztál ezekkel, hogy van ez? Az hogy 1-10A, az nem a max. töltőáram, ugye? mert amit kilóra vett a komám, akksi, egyik-másik gyengébb, mindenképp kell balancer. A legszarabbat most küldöm külön 40A árammal, hátha összeszedi magát (erre építettem egy töltőt mindenféle bontott anyagból, mert ekkora töltöje senkinek sincs 😁)
https://www.aliexpress.com/ite...
Adok érte hármat....lelakott totálkáros 😁
értelmetlen azokkal a suttyókkal vitázni. eddig az volt a bajuk, h a reptér meg a szeméttelep mögött laknak, meg hogy nincs munkahely, egy-két paraszt kínlódik ott a gazos réten, most meg az a baj, hogy gyár lesz ott, lebetonozzák a gyomot, fellendül a terület. semmi se jó ezeknek csak az ingyen sör meg az örökélet
Egykaru,az nem szarabb?
Oszi ilyen,nem ment vele ketezret se.
A baj hogy mindig vetel utan megy vele,az elso 100 utan utalta.
Felfoghatatlan számomra hogy hogyan tudta tönkretenni így azt a motort. Az enyémben 50fölött van, kerékcsapágy gyári, akku most hányt be a gyàri de 25ért benne az exide. Fék… azzal sem tudom elképzelni mit tudott csinálni.
szoktam ekézni az akkugyár elleneseket a fészbukon ha nagyon unatkozom, egyiknek elküldtem amit írtál hogy egy szar szikes részen épülne a gyár
ezt írta vissza
na ma arra vitt az utam. Mond meg annak az okos debreceni ismerősödnek hogy a 47 es akkugyár felőli oldalán kukorica a másik oldalt meg napraforgótáblák vannak azon a semmitérő szikes területen ami valamivel többet hoz mint 2 fillér

kellene valami pontosabb infó hogy tovább tudjam oltogatni őket
még mindig a lemezbódéból..
Ronda mint a bűn 🤣
Na ezert SEM veszek uj multistradat.
Az a regi meg szep. 😆