Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, a ket semmirekello, megelhetesi bunozo...
Kánonban.
Én most itt pártatlanul azt mondom tényleg egy igazi gyökér vagy.Egy témában nézet különbség volt,majd egy másik témában egyetért veled de te erre igaz gyökér módon reagálsz.Tényleg egy igazi barom vagy.
Én pitizni? Ezt ugye nem gondolod komolyan ?! Egyszer feldobtam, hogy nyújtok egy békejobbot, te utána azt hazudoztad hogy én privátban puncsolok. Egy ennyire csicska embernek mint te, puncsoljon a kaszás.
Tudod, én normális ember vagyok ellenben veled. Attól hogy egy degenerált köcsög vagy, el tudom ismerni ha igazad van valamiben.
Ez különböztet minket.
Lófüttyöt.
Pitizni akart a sutyerák, én meg leállítottam, a korábbiakban olyan messze eldobta a kalapácsot, hogy onnét soha nem hozza vissza.
Akkor pozitiv hogy nem figyelem. 😆
Uaz.. pár hüjje vitatkozik valami tök lényegtelen faxságon - csak most én nem voltam köztük 😅
Hö, pedig csak megjegyeztem, hogy jobb volt, amíg került engem.
Hiába, tartalomhoz a forma.
Nézeteltérések ide vagy oda, ez az ember egy igazi gyökér.
Jobb vagy rosszabb mint a vegtelenitett 3,as bmw szappanopera?
Látom, kedélyesen csevegtek ismét 😂
Jánosom,nalad az indiai is jobb.
Hát, akkor meg is rohadhatsz ott ahol vagy 🤷🏼‍♂️
Ja, csak nem kellett volna közölnöd ezt, jobb lett volna.
Be kell ismerjem, igazad van. Kivetelesen de nagyon egyetértek veled.
...ki ne hagyjam a momentumos, lmp-s, szadeszos, maszopos, csehkatalinos, donáthannás, dk-s, kétfarkú köcsögöket.
A szikrás tolvajokat ki ne hagyjam.
Hát... nem jó, de inkább mint cigány, zsidó, lipppsi, komcsi, bolsi, buzeráns, hermafrodita, kozmopolita és ezek tetszőleges egyvelege.
De honnan tudod hogy indiai?
németeknél ez már 10 éve is így volt, annyi indiai mérnök volt a cégeknél hogy el sem hittem volna ha a neten olvasok róla, de nem is lehetett olvasni erről........
Esztergom ill. környékén lassan több indiai van mint magyar... de gondolom, ez is a Soros terv része, ugye fideszes birkák? 😂
több száz szarszínű van már szoboszlón, lassan már a kecskeól is ki lesz adva nekik, jól járnak a szállásadók, a bótosok, meg hát a sok örömlány. nem látom hogy hol a hiba
Sajnos a bírói függetlenség szent védelmezői inkább a hatalmukat körömszakadtáig megtartani akaró bírói kör cseppet sem vitya zsebében van inkább a balos érdekkörök segítői.
Amikor megpróbalnak ezellen tenni kapnak a nyakuba egy 20. kötelezettségszegési eljárást az ngo-k és a szintén balos unios felsővezetés által.
Most gondolj bele,elindítana egy mihazánkos kormány fleto pert,mi lenne itt?
Ensz békefentartókkal megdöntenék a kormányt mert diktatúra van.
nincs kizárva fletót vitya anyagilag is vastagon támogatja 😅
neked nem is hagyná(legyintős) Bár lankadt pélóval nagy kárt nem tudnál tenni benne 😅
Fletó a Fidesz egyik legerősebb bástyája! Amíg ő ott van, addig se összefogás, se renccerváltás nem lesz, ezt láttuk már 2x.
Tuti nem véletlen, hogy a Fidesz nem piszkálja a dolgait, pedig lenne mit.
Tudom, ágicát megszúrnád, ha megállna neked! 🤣 én bottal se piszkálnám meg. 😁