Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha közepéig behúzod a hevedert, akkor egyformán húzza a két oldalt, kérdés mennyi húzásra van szükség és elég-e hozzá a dob tárolókapacitása.
Egy biztos, ez az ember beteg, hasonló mint egy alkoholista, amíg nem ismeri be az alkoholfüggőséget, addig nem tudod elindítani a gyógyulás útján. Neki más zavarai vannak, de nem látja, nem érzi bogy baj van.
Nem írtam ilyeneket, mások házára, jólétére vonatkozóan! A motor is úgy hozódott fel, hogy azért vesz túraendurót a polgi mert szarok az utak, az összes többit te raktad hozzá. Most már biztos vagyok abban, hogy keversz valakivel.
Ahaaa, ebben hazugságszagot ètdzem, mintha azt írtad volna hogy el kellett utazz hogy segíts valamelyiknek 🤷🏼‍♂️
Nálad nem lehet tudni mikor hazudozol, ezt már bizonyítottad tegnap is, illetve ma is.
Te szerencsétlen, az egyik itt van 3 méterre a fal másik oldalán, a másik meg 4 méterrel lejjebb egy emelettel lejjebb.

Ez jól esett, hogy leírtad és mindenki láthatja, hogy a tefajtád az, amit most produkáltál.
Ilyesmi kene csak a ketiranyu fek es az attetel megléte is fontos mert kb 40 kg kene felemelni,tartani statikusan meg 150 et.
Es egy tengelyt is ra kene illeszteni mert egy nagy lapot tart negy sarkaban a görgokkel amiket a laci mar tavaly kinyomtatott.
Azt azért tegyük hozzà hogy az ő pulyája is elmenekült tőle jó messzire ha jól vettem ki a szavait, országon belül de messze ettől a terrorizáló apának ne nevezhető majomtól.
Így van, ezek szerin t én vagyok az életben az első, aki kimondja azt, amit lát és hall?
És ez az én hibám?
Előbb is írtam, most is írom, mert látom, a szövegértésed nem a legjobb, engem itt érdemben még nem nagyon cáfoltak meg.
Az viszont jellemző, ahogyan a (vélt) problémát oldanád meg: elmenekülsz előle, ha valami kényelmetlen, csináljanak egy másik profilt. Úgy gondolom, téged is ez vitt oda, ahol most tartasz, másban keresed a családod problémáinak okozóját, pedig nem kéne.
Én pont abban az országban élek mint te, ugyanazokkal a problémákkal szembesülök, de nekem eszembe nem jutna a helyi prominensek házméretében vagy motorjában keresni az okokat.
És az a baj, hogy nem akarod elfogadni azt, hogy még csak nem is az a baj, hogy a motorja árából éppenséggel vehetne egy inkubátort is (van, aki emlékezik az inkubátorokra?), hanem az, hogy neked erre áll rá az agyad.
Én pl. inkább ennek örülök, ha neki van nagy háza, mintsem mondjuk annak csak a felét is költik felzárkóztatásra vagy kárpótlásra.

("...azóta keresed az igazságod," dehogy keresem, igazság nem nagyon van, egyszerűen leírom, mit látok.)

Zárszó:

Beszédes az, hogy habár te a gyereked miatt bánkódsz, de az előző, külföldre tántorgókkal kapcsolatos ismételt megjegyzésemet szó nélkül hagytad, az üres lózungok mint kötelező elemek megvoltak - köszönöm amúgy - de nem tudtál nemhogy meggyőzni, de még elgondolkodtatni sem, hogy átértékeljem a világról alkotott véleményem EGY RÉSZÉT.

Na, elmegyek főzni, mert délután MOS-FET fesszabályzó beépítés van tervben.
Megpróbálom, de nehezen fog menni.
át kell lépni a sajátos nézetenin, nehezen fog menni de akkor is meg kelle tenni
ő ilyen, az agya nem úgy működik mint az átlag embereknek, ettől még hasznos tagja a társadalomnak
ha másért nem akkor legalább azért hogy van egy kiindulópont hogy ő hülye mi meg nem szóval van egy fix viszonyítási pont
és ez a stabil pontok jó dolgok ezt már az ókori fürdőkádas zseni is felfedezte: adjatok egy fix pontot, és én kifordítom sarkaiból a világot.....
igaz ez a jelen helyzetben irreveláns információ, de így a fix pontnak jobban tudunk örülni 😁
Jó nagy ferdítések, de mindegy is, mert érdekes módon csak veled akadtam össze ilyen csúnyán, mint ahogy rajtam kívül vannak még itt páran akik mind hibásak, csak te nem. Amikor elkezdted a beszólogatásokat, nyeregben érezted magad, aztán egyre többen szóltak, hogy túl tolod másokkal is, azóta keresed az igazságod, miközben beszélsz össze vissza, ami nem csoda, hiszen annyi embernek nekimentél, hogy kevered ki mit mondott, vagy kinek mit mondtál. Ha nem csak mások lenézese és a kötekedés tart itt, akkor jobb ha csinálsz egy új profilt, ez a mostani beleégett jó pár emberbe, pedig a fogalmazásaid alapján nem vagy buta ember, ha elhagyod belőle a rosszindulatot, akkor még az is lehet hogy te is jobban fogod érezni magad.
Hát már én is nagyon kiwi lettem, mivel küzdesz 😁 Itt mindenre IS remek megoldásokat tudunk! 🤣
Ha eszre vetted volna, en nem irtam neked.

A kulfoldre tantorgo fiadrol nem tudtam, amugy sem erekel. Jol emlekezem, en altalaban azokrol irtam, akik kitantorogva, kulfoldrol haza beszelve szapuljak az itt maradottakat ugy, hogy azert orvosi kezelesekre hazajarnak, tomott szatyrokkal mennek vissza hazalatogatast kovetoen, mert "a hazai izek" persze a bolti cuccomra gondolva, anyu-apu az ebek harmincadjan , es ha csak apu, akkor anyut meg szereti a szomszed.

Ennyit irtam es tudom, nem irtam valotlant. Te voltal az, aki ezt kikerte maganak, es a patast es a sleppjet hibaztatva, egyenesen ugy, mintha masnak, nekem kb. nem lenne szemem arra, amit lattam.

Ja, mgemlitetrm a koronavirus elol hazamanekulo, addig nagypofaju buzikat, akik szerint kulfoldon minden jobb. Hat innet indult az, amit folytattal, hogy a polgarmestered ugyesen szrezte a penzt amibol azt a motort vette, amivel nem is tud motorozni.

Csak a pontossag kedveert emlekezetlek erre es a tobbiek olkulasara.
Erősen gyökér kategória, de már szerencsére nem itt rontja a levegőt
Most a napokba különösen kretén,talán az asszony vette a bátorságot és elhagyta végre a terror házát és azért ilyen feszült.
Mondjuk az tényleg sokat segítene ha tudnánk mire kell, vagy hogy mivel lehetne helyettesíteni. De azt is megértem ha óvatos vagy, OSB vel kapcsolatban nekem is lett volna kérdésem nemrég, de végül nem itt kérdeztem meg.
Napközben nem tudom nyomonkövetni a beszélgetéseket, mert olyan a munkám, este esetleg átfutom, de nem mindig van arra sem energiám, ha viszont benézek állandóan a harcot látom, harcolsz mindenkivel és alázol akit csak tudsz, ráadásul úgy, hogy észre sem veszed. Egy idő után kialakul a hányinger az emberben a nick neved láttán, ma is ez történt, egyszerűen felfordult a gyomrom. Már nem tudom hogy a tűzoltó srácnak, vagy Levinek beszéltél arról a bizonyos eldobott kalapácsról, na ezt neked is sikerült eldobnod, nagyon messzire, amikor olyan irányból támadtál meg előzmények nélkül, amit nem fogok elfelejteni soha! A majmozás már következmény, mert túl messzire mentél, arra viszont azóta se kaptam választ, hogy mivel léptem a lábadra az elején, amikor a "külföldre tántorgó" fiammal kezdtél baszakodni, úgy hogy én nem adtam neked erre okot! Sőt, korábban még normálisan meg is kértelek, hogy azon kevés alkalom során, amikor itt vagyok, tekints levegőnek, de erre is csak egy gőgös "Elutasítva!" válasz jött!
Nekem fog menni hogy átnézzek rajtad, értéket nem képviselsz, a mocsokságokra meg nem vagyok kíváncsi. Te se nézel engem semmibe, így simán megoldható hogy levegőnek nézzük egymást. Nekem menni fog.
Nagyon lusta vagyok,talan vasarnap.De lehet nem,jobb lenne keszen,olcson.
Állj neki!
Inkabb nem,fasznak sincs kedve a vegetnemero baszakodashoz.Neki kene allnom atalakitani a csorlodobot.
Pont ezért írtam hogy egyszerűbb volna részleteket is írni.
Nem jo.
Füles emelő heveder két végét beakasztod a csörlő hevederébe és máris húzod mindkét oldalát.
Igen.
Mondjuk egyszerűbb volna ha le is lenne írva hogy mihez hogyan mekkora kéne.