Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs példaképem.
te ott mivel szeretnél szopni a kettőstömegűvel? 😅
Mindenki más kép gondolkodik én nekem az új kocsi luxus lenne
Ha 20 milliónál még nem vennék az biztos szerintem a lelki békém 100-150 millió körül lenne meg hogy beleslattyogjak és lecsappantok a kártyáról 7-8 milliós kocsit szalonból 😂
Valkainek meg van 4 millája és felvesz hozzá még hármat hitelbe és úgy örvendezik a 0 kmeres verdának 😒 hát ez nagyon távol áll tőlem
Amúgy vetem 0%os hitelre hűtőt 250.000 ft nem mintha nem tudtam volna egybe kifizetni ..............szóval tököm tudja miért . Aztán hármasával négyesével adtam fel a csekkeket mert mégis csak jobb érzés volt hogy ki van pengetve 😃 pénzintézetnek furcsa is volt hogy ezzel mi van 😂
azért 2 mrd megváltoztatná az ember értékrendjét úgy gondolom nem lenne kivétel 😅
Magam részéről nem vagyok biztos, hogy más típusú autó kellene e (gondolkodós)
Mindenki jön ezzel a "bezzeg gyerekkoromban"-al... de szegény egyik sem ért a statisztikához 😁 és nem látja, hogy ez egy nagyon kicsi minta. Fogalma sincs, mi volt 100 vagy 200 vagy 2000 éve. Lehet, hogy most 20 éve elkezdődött egy 100 éves melegebb periódus, aztán megint -20-ak lesznek. Azt már nem érjük meg.
annyit tudok, hogy golf 7-et ne vegyél. Van a másik utcában egy néninek a veje jár vele de állandóan behal rajta valami pedig nem is öreg darab.(kezeit széttáró)
mert nem is az(ujjával nemet mutató) csak "magasan pozicionált" 😅
10 éve tél sincs igazán. Én arra gondolok, hogy a telek továbbra is enyhék lesznek. Biztos lesz néha egy-egy év amikor kicsit keményebben beköszönt a hideg de az utóbbi időre már nem ez a jellemző(kezeit széttáró) Emlékezz vissza sanyi amikor gyerekek voltunk nem volt ritka, hogy napközben mínusz 10 fokok voltak éjszaka meg simán karistolta a mínusz 20 fokot is ehhez képest egy téli szezonban összesen nincs már 1 olyan hét amikor napközben egyáltalán van mínusz fok(kezeit széttáró) Ha most napközben van mínusz 3 fok már mindenki berzenkedik, hogy milyen hideg van 20+ éve meg az jelentette az enyhülést 😅 Tavaly előtt kettő olyan nap volt amikor téli szezonban napközben 0 fok alatt volt a hőmérséklet tavaly egy ilyen nap volt összesen. Gyerekkoromban meg simán volt olyan, hogy a decemberben lehullott hó márciusra olvadt el(kezeit széttáró)
Ő a példaképed? valahogy de tudtam... 😂
Mikor vettem ezt, már akkor villanyt akartam. Osztottam-szoroztam, meg figyelembe vettem az autózási szokásaimat (és az évi km-emet) és rájöttem, hogy nem járnék jól vele. Akkor még villanyos kínálat se volt akkora, mint most. Ennyi. Ezét lett benzines. Ha ma vennék, a közel azonos árú villanyost választanám.
Ahogy fletó mondta,lári-fári
Én meg felmarkolnám a zsét,leülnék a fotelba egy sörrel és elgondolkoznék hogy az új életformámba mire van szükségem.
Ezzel semmi gond. Csak jönnek itt a dumával, hogy a 10 éves az nem öreg, meg jó állapotú, nem sok az a 200 ekm, meg hasonlók - aztán nyilvánvaló, hogy mind azért jár ilyennel, mert nincs pénze jobbra.
Aztán mikor ezt kimondom, én vagyok a nagyképű sznob 😅
Na látod,pedig azt mondtad hogy azért ez van mert ez tökéletesen megfelel,most akkor még sem?
Ja, én habozás nélkül vennék egy új i4-et, ami ugyanakkora, mint a mostani 😁 nem, nem X5-t vagy 7-est. Meg egy új motort, de csak hogy Levike is befogja a száját 🤣
Mellesleg a magam csóró szintjén mért ne lehetnék elégedett a 20 éves szarommal 😊
Kiszolgál amire kell + még jobban is . Azért nem mindenkinek az a minden hogy luxus kocsiba folyón szét
Én ha nyernék 2 milliárdot akkor 1éves VW Transporterem lenne 😂 😂 akkor ráznám a rongyot
Mint ahogy te is.
Arra azért kíváncsi lennék, ha ez a "Mennyien" mind nyerne 2 millárdot holnap a lottón, meddig járnának az öreg fossal, és akkor mennyire lennének elégedettek vele 😅
Kibaszott egy képmutató bagázs vagytok... OK, hogy nekem vetítetek itt, de legalább magatoknak ne hazudjatok.
Még mindig a gagyi fapados alap 3-as bmw a téma? 🤣 elég jól birjátok 😁
Nem B+, 57 éves. Én már dolgoztam eleget. Akkor ugassá hüjegyerek, ha majd itt tartasz te is.
Mennyien járnak itt "lefosott szarral",és még elégedettek is vele......
Nekem például beakadt az a lemez hogy jón az atom villanás és elolvadok a kocsiba hőtől azt legalább olcsón teszem meg 😂 😂 mert ha már ég és tönkre megy akkor ne legyen drága 😂 😂
Szóval VW Caddy 20 évesen pont meg felel ,ha meg még is meg érnénk + 10 évet akkor meg élek a veterán lehetőséggel és azért lesz olcsó 😂 😂 😂 ..............................ja és ha zöldnácik kidobatják velem az is olcsó lesz és rituálisan gyújtom fel valami klíma aktivista háza előtt 😂 😂
👍️ 🤣
Hát, most már teljesen elbizonytalanodtam, hogy mi legyen a rozsdamarta 328e km-es(??) 24 éves pözsó (406HDI) helyett. 🙀
Ha pl. megvenném mlas 17 éves "tip-top kis szedánját" (amihez még pótkerék sincs) akkor bekerülhetnék végre az elit klubba egy "magasan pozicionált" márkával, és végre 47 évesen én is lehetnék valaki egy 320D-vel? (ami jó keveset fogyaszt!)😺
Vagy mégsem -mert mint látom- az már egy elavult öreg fos, és csak abba a klubba kerülnék, ahol kalányosék kétezerért tankolt diszkójáratával delejezhetném a level 1-es aranyásókat? 😼
Vagy vegyek valami ismert előéletű, 5 éves céges vasat (asztra k/golf 7/ oktávia) 120-180e km-rel? 😼
Nem, az sem jó, mivel akkor sem lehetnék valaki, mivel ezek nem magasan pozicionált márkák...ráadásul 5 évesek és mind fehér, azaz ordítana róluk hogy levedlett fos cégesek voltak, ráadásul elmaradottak is az újabbakhoz képest. 😿
Persze újat kéne venni...de az "igénytelen proli" értékrendem meg lázadna, hogy egy rakás lét adjak ki egy értékvesztő cuccért. 😾 (szóval lehet megint beszélnem kéne a kasznissal? Vagy venni egy olcsó villanyverdát és hagyni a menőséget az újgazdagoknak?) 😹