Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy azt hiszem ilyesmi van rajta
én a májkrémes dobozt ajánlottam volna de már késő
nézd meg miféle karbi és rendelj hozzá felújító készletet. abban van tű is, 2-3 ezer forint, sajnos a fúvókák nem feltétlen lesznek egyezőek
Úgy gondolom olyan 140 körül lehet és igen erős a kora ellenére.
😂 😂 😂 😂
Egy igazi férfi 100 felet van 😂 😂 😂
Látszik hogy fingot nem könnyű fűrészelni 😂 itt éveken keresztül fűrészelik 😂 de legrosszabb hogy nem látjuk hol tartunk 😂 😂 😂 tényleg a felét már be vágtuk vajon ??????????
A haver pocakja? Tényleg nagy. 😆
Koszi,de ez tul nagy a celra.
Havernak van egy ilyen és nekem is egy hasonló házi gyártású amit lehet vissza is engedni, holnap előkeresem.
A megtorpanás ugyan nem tünt el de jobb lett.
Pedig neked nagyon megy a "kurvaanyázás".
Ideiglenesen tokre jo lesz!
Köcc....ilyesmivel próbálkozok. Elvileg fasza
Pici alatetet befureszelsz, ami passzol. Ha nincs, dunsztosuveg tetejebol lyukasztoval utsz egy kis karikat es abbol gyartasz.
Esetleg a tu hornyaba kb. passzolo vekony drotbol hajtasz valamit, hogy ott "valla" legyen.
Sajnos nem sok egyeb hazilagos lehetoseg van a potlasara.
Mondjuk nem.
Vicces de pl a somkutirol ott tudtam meg hogy WH40K rajongó. 😃
Vagy kifejtette vagy a karbiban.
Jobbára másik E gyűrűvel.
Ilyenkor a régebbi fórumozók emlegették a fingfűrészelést. Azthiszem erre pont találó. De sajnos mindig volt, aki kötözködni járt ide.
Mert az FB a buziknak való és szégyenli hogy az 😆
Hát jah...de hol a fenébe van belőle. Leesni nem tud amig a tű a helyén de ez lefelé, előre jött ki a helyéről és a duber belsejében se volt. Meg mivel lehetne pótolni most hogy menjen a bringa
Pontosan 👍️
Csak.
A.ugy ez volt régen.
Egy E gyűrű.
Motorozás is legyen má....ini vagy blackie kéne de hirtelen 😀
Gyerek ötvenesét széthánytam mert közípfordulat előtt kicsit megtorpan bedadog elötte után jó. Karbit szétszedtem, elvileg tiszta, az a lapocskás lófasz alatta jó, zárnak rendesen. Viszont a tű a kezemben marad és nem találom mi rögzithette. Mármint rajzon látom is.meg tudom is minek kéne de ebbe nem volt....viszont mi tarthatta a helyén? Előző tulaj elhagyhatta aztán ragasztott volna? Vagy a fene se tudja de az a kis gyűrű nincs sehol aztán emiatt azbössze rakás is megakadt
Azt mondjuk nem tudom megérteni hogy ha érdekel mi van a facebookon, miért álprofil kell ? 🤔
A vita érveken alapul , a marakodás meg személyeskedés .
Vitatkozni én is szeretek néha 😁 marakodni ...........ha az nem ,fárasztó értelmetlen soha nincs vége csak abbahagyni lehet
Hát,én meg nem láttam,nem érdekel,de te nézd meg.
És lesz tapasztalat. 😄