Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem én. Azzal hogy meg akarom cáfolni azt az állítást hogy ami 5évnél öregebb autó az mind elavult lelakott fos, irigy leszek. Teljesen logikus.
Ha viszont felvetem hogy a 20éves motorja ennek az embernek elavult, az nem igaz, mert ő ennyit szán a motorozásra. Ez is teljesen logikus.
Az hogy a passatban elment a vezérlés, egyenlő azzal hogy az egész vw csoport egy rakás szar. De ha a bmw-ben elszakad a lánc, akkor az nem számít mert neki másik motoros autója van.
Ha én ennyit szánok az autóra, mert nem érdekel a márkája csak hogy olcsón fenntartható legyen, én igénytelen vagyok, sőt csóró is még akkor is ha a két motorom annyiba kerül mint az ő autói(kis költői túlzással, de amennyit használom, lehet egyárba jön ki évekre lebontva.)
Ez a velemeny pont engem igazol - ha esetleg nem esett volna le.
(Ami a tefajtadat illeti legalabbis.)
Azért nemám leszopjátok egymást.
Mondjuk mind a ketten hasonlóak vagytok, mind a kettőtök szerint akik nem ti vagytok azok hülyék vagy irigyek vagy mind a kettő.
...meg baratkozol is veluk.
Ugy kell neked.
Elszakadó lánc, kigyulladás az enyém utániban fordult elő, flap szelep leszakadás meg az enyém előtti szériában.
Az enyém tökéletes 😃 Az újabb meg benzines, annak nincs nagy típushibája
Igazából már nekem is az jön le... tőled kevésbé, Levikétől inkább.
Nem a szíj szakadt, a feszítő görgő tört le. Onnantól sima ügy... Hf-t fel kellett újítani, a vezteng elgörbült, és az új valami 700 ropi, hónapokat vártak, hogy legyen bontott.
Neked ILYENT bármikor. Igaz, csak az időmet baszkodom el.
Köszönöm a megerősítést.
Neked nem tudom.
Na ezt fejtsd már ki, de ne rébuszokban hogy csak te értsd.
#5835506 | 2023. július 17. 23:25

PONT ahogy te a fenti link alatt az enyémben láttál hasonlót.

Pont így.
Pont így.
Pont így.
Pont így.
Pont így.
Pont így.
Pont így.
Pont így.
És hogy sikerült ebből kiolvasni az irigységet?
...mégis csak előjön az irigység...
Pedig a pipi is elmondta hogy bőven jó lenne neki 2000 eleji autó is,mondjuk nem tudom akkor miért nem az van neki.Azt sem tudom a hiacet miért cserélte le.
A G opc csak 200,elég lesz arrébbállni.
A bmw okos,van segélyhívó és szükség esetén bekapcsol az önmegsemmisítő.
4évesen lefosott szar,akkor a te 5évesed már egyenesen egy bontó szökevény.
Nem kell itt most hisztizni meg terelni, megint magadat szopattad le, jössz az elavult dumával és a 4éves kocsi szart be, ami nem elavult állításod szerinted.
Na akkor elszakadt a bmw-ben a lánc, kigyulladt, megette a szívósort vagy nem ?
Vajon volt már benne cserélve,ha igen, mikor és vajon azt milyen szakember csinálta?Sok ám itt a kérdés ezzel kapcsolatban.Mert hát elég érdekes hogy ezt a szíj szakadást sikerül csak felemlegetned,amit jobb esetben egy gyári beszállító gyárt,az a beszállító aki más márkának is szállít,és akkor még ott van a javítás minősége.
De jó, akkor ezen túl ezen a HDI dolgon fogsz lovagolni? Nem volt 5 éves a csili-vili Passzát, és elfosta magát, ez a lényeg. Igaz, ö is 4 évesen vette, és volt már benne 200 ekm. Szóval egy lefosott szar, amit gyorsan eladott a német, mielőtt költeni kéne rá...

És ha te tényleg olyan autóval akarsz járni, amilyen most van neked, akkor igénytelenebb vagy még Pipinél is 😅 pedig fillérbaxásban őt nehéz űberelni, mégse tizenéves autókkal jár.
Egyébként mi az a szuper motorod, meséld már el, az adatlapodon nincs semmi.
Mikor még VectraC-ztem a BMW előtt, összejártunk a többiekkel, volt olyan tali Tállyán, hogy 12 Vectra volt az udvarban 😄ez 20 éve volt, néhánnyal ma is tartjuk a kapcsolatot, Vectra már senkinek nincs.
Na szóval ott volt egy Vectra OPC, valami 350 LE, az durván jól ment, de mai eszemmel már nem kéne.
Soha sem volt hdi a vw-ben, meg is jöttünk hogy mennyire vagy tapasztalt és mennyire tudálékos.
Átugrott a vezérlés, szar a vw… hmmm szerencsére a bmw nem gyullad ki, nem szakad el a lánc benne, nem eszi meg a szívósort. Micsoda szerencse.
Egy svajciert elindultam anno,de mire odaertem megvettek.
Ezust kombi volt,csak a rendszamot kellett volna atszerelnem.
nemrég hirdettek egyet a fészbukon ha minden igaz 1,2 milláért