Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3 hét múlva megyünk.
Na most akkor szembesítelek valamivel,mivel gyerek témában nem vagy túl acélos.Szóval a gyerekek,pont úgy mint a felnőttek,képesek a kommunikációra.Hogy te is értsd,jelzi ha bármi gondja van,és nem ül,fekszik ha akar.De te ezeket honnan is tudnád.
Eloltja,katasztrofavedo.
Hát rodoszra szerintem most ne menjél
De!
Viszont 10 orat ul egyhelyben.Egy ketvesnek az nem jo te hulye,fogd fel.Meg levi is felfogta.
Ez megint rolad szol csak.
Ne tudd már jobban hogy a gyerekemnek mi rossz és mi nem
Két éves gyerek nem vezet,te hülye.
Csak annyi info van amit adok.A teny viszont az hogy keteves gyereknek meg levi szerint is szivas nyaron a kocsiban tizora vezetes gorogbe.
Meg gumigerinc is forditja a velemenyet pikpakk a "tök jo emlekei vannak"-bol a tulajdonkepp a "pillanatnyi emlek a fontos"-ra.
Mert mint mindig nem a keteves a lenyeg hanem hogy neki joerzese legyen ahogy latja nilyen aranyosan uszizik az utazas szopasa utan.
Meg szerencse hogy tenyleg nem emlekszik a gyerkőc.
Mindez abbol ered hogy micsoda hulye szamitas az hogy 1fo/ejszakaval szamolom a szobaarakat ahhelyett hogy automatikusan ra szabva ket felnott harom gyerekre irnam,mert van olyan egoista gyoker hogy csak az o nyaralasi szokasa a mervado.
Ami kimeriti a gyerekkinzast.
Johogynem mar csecsemot visz gyerekhordozoban gorogbe mer szerinte az a tuti.A vicc hogy szerintem siman megcsinalna.
Nem is feltétlen az emlékről szól a dolog,pláne egy gyereknél.Sokkal inkább a pillanatnyi élmény az ami számít.
Hát a négy évesnek nem sok emlékei maradnak... Majd kérdezd meg amikor 20 lesz 😁
Na most egyetértünk
Ja,meg 20 év előnyöd hozzá képest. 😅Szóval minden esélyed meg van hogy legyen és végignézd ahogy felnőnek.
Naaaa, ne bántsd, nekem is csak egy kutyàm van 😂 na jó meg barátnőm, de ő nincs a nevemen 🤓
Van neki,egy kutya.Ennyit tud felmutatni ez a bohóc.
Te is itt vitázol, ahelyett, hogy figyelnél és tanulnál. Hátha egyszer sikerül családot alapítanod és megszűnsz lúzer lenni :)
keversz a frelac haveroddal
Ugy gondolod te,mert volna mast mondani.Lett volna.............
Van ám egy alhambra is.Tök jó hogy olyanról pofázol amiről lövésed sincs,elárulom mikor mentünk a két éves még élvezte is az utazást,az út 70%át rajtam kívűl mindenki végig aludta.
Eleg gyerekkinzo vagy ha ketevessel indulsz gorogbe,de busszal utazast nem nezek ki beloled,vagy igen?
Mert azzal megyünk?
Tiz orat a redvas passatban. 😆
Ja hogyne,pont mint te!
Mi vagy te,gyerektolvaj?
Ja,hát nyilván más gyereke zavar,a sajátod nem fog.És a sajátodat ismerni fogod és tudni fogod mi a jó neki és mi nem.Egy évessel mi sem mentünk,mert még ülni sem tudott rendesen,semmi értelme nem lett volna,most két éves már megy és elvezi a vizet,na ná hogy megyünk.A 4 éves is ennyi idős volt mikor mentünk,és simán vannak emlékei,azóta is azt kérdezi mikor megyünk megint.