Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Faxom tuggya, mindegyik ugyanúgy műxik, ki hogy hívja őket. Ez olyan motor, amilyen mostanában is fut az újakban.
A passat az nrm hdi,azok franciákok.
Szomszéd tavasszal locsolt 1,5 milkát a hájglájn 6 éves passzátjára, meg 4 hónap mire kész lett. a csuda 2000 hdi motoros. Autópályán bulgárból haza átugrott a vezérlés.
Azt mondta, eladja a faxba, mert van sok hülye, aki 5 milláért megveszi, és átül az én eladó öreg BMW-mbe 😄 Persze nyilván visszalépés lenne, de megkapná 1,8-ér, és tudja, hogy ennek soha nem volt semmi komoly baja.
Lesz...m kereszbe melyik a jobb,ugyselesz,nekem egy opc G kombi aszma lenne az origo pont,a ketliteres turbos,kekben.
Dehogynem,a regi streetnel erosebb,konnyebben kezelheto,van abs,asr,egermozi.
Viszont a régi streeted is sokkal jobb volt mint a korabeli japán csupaszok, vagy még akár a sportmotorok is. Úgyhogy most saját csapdádba estél, nem a kora az aki jobbá teszi.
Sztem inkább Audi-BMW-Merci... mondom ezt BMW-sként, de az Audi belter valamivel finomabb, igényesebb. 10 éve még a BMW-t tettem volna előre ebben, de a maiban több ócósítás van, ami nem méltó ide.
Csak azért nem Audizok, mert nem kell elsőkerék hajtású autó, összkerekes meg főleg nem - feleslegesnek tartom az én használati körülményeimhez.
ja, és mert az Audisok közt sok feljebb lépő fóccvágenes van, és véletlen se szeretnék azokhoz hasonlítani 😁
Igen, én is pont olyan autóval járok. Mert én leszarom hogy bmw vagy opel vagy ford. Nekem az a lényeg hogy olcsón fenntartható legyen ès ha beülök, elfordítom a kulcsot akkor induljon, mindig. Nekem nem kell az hogy egy prémium márka belépőszintjén megvegyem az embléma miatt.
Szerintem azt is leírtam már hogy vennék bmw-t de csak azért hogy keresztbe lehessen vele menni, már amennyire a képességeim és bátorságom engedi.
De elárulom, ha a vw-t cserélem azt olyanra fogom amiben 2.0 hdi van, mert most az az olcsó megbízható motor akkor is ha egy elavult szar 10-15èves autó.
Ugye ott a motorom ami sokkal fejlettebb mint a tied, motoros fórumon vagyunk, úgyhogy a motorom erősebb, nyertem. Mindegy hogy apukád mennyire erősebb.
Mer fostalicska elavult szar.
Ott a street és a honda cbr.Hogy mennyivel jobb a street azt el se tudod képzelni,és nem,nem azért mert lelakott fos,az még csak rátesz egy lapáttal,a full vadiúj gyári F4i is egy nehézkes vonatszerű fos a streethez képest.
Van mögötte. Pont olyan autóval járok, amilyennel szeretnék. Vajon ezt te is elmondhatod magadról?
Te tényleg fel tudod fogni hogy mióta kialakult a német járművek ragsora az úgy van hogy mercedes-BMW-Audi.
Nem VW nem skoda,nem seat.
Hogy az melyik tipusa milyen motorral az mellékes.
Ezek a prémiumok.
Ugyanúgy mint egy audiban más futómű más zajcsillapítás van mint a passatban.
Kicsit összemosta a dolgokat a 2000-es években az egységesítés a vw-nál.lett is belőle gebasz.
De attól még megvan a különbség.
Lehet bemagyarázni de van.
Lezártam,azt vartyogsz amit akarsz.
Hát elég fárasztó, de a másik rosszabb, hülyébb is.
És én verem a mellem ? Én szólok le minden 10éves autót hogy elavult szar ? Meg fostalicska ?
Te meg tényleg nem tudod felfogni hogy a gond nem ezzel van?A gond ott van hogy ő többet képzel bele mint ami van.
Mért nálad van?
Ne röhögtess......
Úgylátszik te is háttal ülsz a moziban. Kurvára leszarjuk mi tetszik neki, csak legyen meg a mérték. Legyen valami mögötte amire nagy az arc.
Ti tényleg nem tudjátok felfogni hogy valakinek nem kell nagy motor,elég a kisebb kaszni,de szereti az üléskényelmét,a kormányzást,a gombok finomabb járását,viszont se az 5-ös mérete,se a 400 lóerő nem inger?
Egyszerűen twetszik neki a bmw,nem a fplcvágen,nem a merga,se a volvó,nem kell a csúcskategória,pont elég a 3-as?Max ketten vannak,miafasznak 5 méteres autó?
Ja,megpróbálhatja hogy le jön a balatonpartra villogni vele,hát még a kutya se hugyozza le.Milyen rosszúl is lenne tőle.
Ilyen szutyok szar motorral szégyen járni. Nincs benne segélyhívó, nem hívja a szervizt. Elavult lelakott fostalicska.
(Amúgy semmi bajom azzal a motorral)
Érted már, hogy milyen suttyó vagy? Itt a stílus amiben te szidod azt akinek nem egy kotlott 3-asa van.
Hagyjad csak, ez egy tipikus újgazdag sznob fasznak a felfogása. Rendszeresen találkozok ilyenekkel, itt nem az a fontos hogy jó legyen hanem hogy villantani. Vagyis ő elhiggye hogy az alsópolcos szarával lehet villantani 🤷🏼‍♂️
Egy igazi újgazdag fasz vagy. Nem veszed észre miket írsz, mindent szidsz, közben egy tucatkocsid van.
Nem igazán szeretnék eljutni oda hogy azért nézzek le valamit mert egy prémiumnak nevezhető márkának a szinte legolcsóbb modelljét megvehettem. Nekem nem lesz nagyobb a cerkám tőle.
Az a mult.
Meguntam.
Vicces hogy ezt pont te írod.
Tehát az is csak egy használt több éves autó.Szóval ez kb semmit nem jelent,faterom autóját 11évesen adtuk el ,nem volt benne 30ezer km ,gyakorlatilag egy új autó volt.Meg sem kellett hirdetni már el volt adva.Mondhatnák azt is hogy ahhoz képest a te 5éves autód agyon használt szar.
Nem unod még blődit szóval tartani?