Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nálatok mit kószál az asszony évi 15 ekm-t? Netán ő jár dolgozni vidékre, amíg neked az albérletekből csurran a lé? 😅
micsoda egy ingyenélő rohadék vagy te! 🤣
El is hajtott volna vele az asszony a picsába aztán használhattam volna én, ő meg vinné az enyémet.
Ja,es a hoki dodzsem melle tartasz egy dizelfurgont.
Szoval barhogy nezzuk a te sporolasod kb kidobott penzek nagy tomege.
Mennyi volt a furgon 7-8 milla.
Csak azert hogy lemenj a horvat partra,meg a pecanyaralas,gyerek udultetes,mindenre a dizelfurgon megy.
Nekem erre meg a mindenre van egy db 800e-ert vett aszma.
Nos a honda meg az aszma kerult 1,2-be.
Neked meg olyan 12 millioba a ket jarmu.
A dizelfurgonba pereg a km tankolod a dizelt.nekem meg van arban kb 8 millionyi elonyom amit le kell dolgozni a vellannyal.
Kb 10 ev alatt teszed ezt meg,es meg ra kene dobni a napelemrendszer arat.
Mar reg megmurdeltel mire penzednel vagy.
Legalabb dobtad volna a furgont es egy teslaval megoldanad,menő is lennel meg sporolos is.
De igy hogy jobbara dizelt egetsz.......mehhh.....
Tutira irigyli a 45 LE-s Trabant méretű Dákót a Passzát helyett 😅 bő másfél év alatt aki nem tud szűk gurigát a közlekedésére fordítani, az járjon gyalog. Az ingyen van.
Én pártolom a villanyost, de egy olyan Dákó nagyon korlátos, hogy mire jó - nekem pl. semmire se való lenne, mert én hosszú és gyors utazásokra veszem elő a kocsit. Ha a városba kell szaladgálni, viszem az asszony Yarisát, ha az áll kívül.
Pedig még egyedül is voltam.
Nem is kell,van pénzem üzemanyagra.Tudod én egy határátkelőnél is inkább megyek kerülővel mint áldogáljak egy helybe.Szerintem a legnagyobb időpocsékolás a várakozás.
Hát érdekes hogy ezt mondod,egy hónapja voltam a mesés nyugaton,ausztriába.Hát......semmivel nem frissebb a gk állomány,
miért nem ajánlottad fel? 😅
Azok ingyen tankoltak épp... te ülhecc bármeddig a MOL kúton a passzátban, nem fogják ingyen feltölteni 🤣
De, normál embernél azt jelentené... de sajnos mi csórók vagyunk, nálunk egy 10 éves még sokat jelent. Elavult és elhasznált, ezt már ugye tárgyaltuk eleget. Nézd már meg, jóléti társadalmakban kik járnak 10 éves, más oszágból levetett autókkal - akiknek van rendes állásuk, jövedelmük és igényszintjük, azok nem.
Szerintem nekem előbb megtette volna hogy ha felajánlom hogy ne várakozzon arra a szarra majd én elviszem.
unalmában inkább leszopta volna a fickót 😆
Mondjuk ha így reklámoznák a villanyautót már mindenkinek lenne 😂
hát egyrészt nem volt 7,5 mint tudjuk annyit nem adtam volna érte 4,5 volt az(meghajlós)
Nem mindenki rohadt egy boltban reggeltől estig, hogy nem kell menni(kezeit széttáró)
Aztán ne adj isten de ne legyen úgy ha el kell szegődnöd valahová vidékre dolgozni majd mennek neked a kilométerek gyorsan beleszalad 1-2 ezer havonta majd akkor visszatérünk rá(kezeit széttáró)
Nem rólad írtam, arról a szerencsétlenről,vagy inkább a nőjéről.
Pipikém,az nyer aki nem megy mint a mérgezett egér a városban.
Mer még azt a hétfelet sem kellett kifizetni amibe az a hoki szar került.
Én meg főleg hogy a 4 kilóba kerülő fosadék hondával motorkázom mindennap.
Azt az árpluszt 6-7 év alatt dolgozod le,és még csak egálban vagyunk.
Te csak előre kifizttél 5-6 év működési költséget dolgozod le vele.
de még is elindítottad 😡
írígy vagy a vellanyos autóra és kész(kezeit széttáró)
nekem 1600 liter benzint spórolt már a vellanyos autó 20 hónap alatt mai árakon az már szűk mikulás(dollárjeles)
kb. évente 3-5 alkalommal töltünk az otthoni napelemen kívül. Akkor sem kell telerakni az 45 perc lenne. Olyan 20 perc gyorstöltéssel alkalmanként. szerintem eddig 100 percre nyertem vele egy millát nem rossz órabér 😂
a feleségem autója is 9 éves volt amikor eladtam(kezeit széttáró) 1,5 éves volt amikor megvettük 32 ezer kilóméterrel 100 ezer volt benne amikor eladtuk. Teljes patika volt gyári állapotban. Az összes költés 1 akkumlátor meg fényszoróizzók voltak a 7,5 év alatt. Ja egy fékbetét csere is volt azt mondjuk nem is értettem, hogy miért szerintem átbaszatak a szervízben de ezen már túltettem magam(kezeit széttáró)
Na 100 ezer kilométerrel az az autó kívül-belül olyan volt mintha akkor gördült volna le a szalagról. Karist nem keletkezett rajta az asszonynál. Garázsban tartott gyári fénye volt az autónak tulajdonképen 9 évesen is újszerű állapotban volt. Alku nélkül vitték el hirdetve sem volt.(kezeit széttáró)
Na na,majd amit az asszony vesz.
Hát nem akarom megint az elektromos autókat ekézni,tényleg nem,de tegnap megálltam a lidlibe,pont egy i3-at töltött a tulaj benne ült a csajával,autó közben tölt.bementem vásárlás elidőztem ott bent .Jöttem kifelé,hát ezek ott ültek még mindig holt unott pofával és várták hogy kapjanak néhány km-t.Megmondom őszintén,szánakozva néztem rájuk,főleg a lány unta marhára.Szóval ez még mindig nem az én világom.És ezt nem vitaindítónak szántam
na végre 😆
Nem,itt aki terel,az te vagy.Az egész onnan indult hogy azt írtad hogy a" 10 éves lefosott szar",én erre reagáltam hogy miért törvényszerű hogy egy 10éves autó szar lenne.Senki nem vitatta hogy egy 10 éves és egy új autó között van különbség,de az a normális embernél nem azt jelenti hogy a 10éves egy lefosott szar.
Kell a faxnak - ha ezt eladom, 20 éves pumpedűze passátot fogok venni.
Akkor még tudtak autót csinálni! Az sose romlik el! A világból kimegy! Nincsenek benne elektromos kütyük! - meg hasonló faxságok 😅
... meg azzal majd nem baxogatnak állandóan 😅
valamiért kimaradt a kép, kint vagyok a pusztán aztán sántít a 4g
h betűvel meg szar képet feltenni
x6-ot is vesz az asszony? 😅 Vered? 😂
ja! az előző pötty a próba volt? 😅