Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem abból mi lenne a hasznom ha lódítanék? A furgon közelít a 70 ezerhez az asszony dákója meg a 20 ezerhez mindet tudom igazolni(kezeit széttáró) Az asszony autója napi átlag 30 km megy ebben mint lentebb írtam kb. 10-15 %-k ami nem városi kocsikázás. Én havonta kb. kétszer ha ülök benne (kezeit széttáró)
maradt még vállalkozás(puszit küldő) már mamlasznak ezt egyszer leírtam. Nekem szinte napi szinten kell a doboz. Ez az autó a rongyos vállalkozásban sosem dolgozott és az elődjei sem arra volt a maszter. Lassan le műszakiztatom azt eladom a fenébe arra már nincs szükség mondjuk 2 éve nem láttam a havernál várja a sorsát(kezeit széttáró) futó? Na futózgasson a jó qrva anyja 😆 Egyébként van az is és éves szinten kell 4-5 alkalommal amikor a pözsó raktere kevésnek bizonyul.
Éd akkor mi a helyzet a motoroddal ? Az bőven több mint 10éves, elavult szarral motorozol. Vagy a motor már nem presztízs vagy kivel az asszony nem használja, nem is kaptál rá pènzt ?
Fordítva ülsz a lovon haver. Itt te vagy aki lefikázta a másik autóját. Látszik hogy csak egy újgazdag hülye vagy aki azt hiszi valaki lesz attól ha a bmw kulcsot leteszi. Igen, 6henger, ebből tisztán látszik hogy neked csak faszhosszabbításra kell a kocsi.
majd ha hazaérek teszek megint képeket a km állásról már eddig 2 szer megtettem a kedvetekért így jó?
nem sokat megyünk a gyösszel.
ha csak pestre megyünk 3-an akkor azzal megyünk idén voltam mondjuk 5 ször.
Sok külterületet nem jár az autó, mondjuk szerintem kb. 15 % az össz kilométernek.
Eddig a 8 liter fogyasztású aurist tankoltam becsületesen(szemeit körbeforgató)
Veled ellentétben főz, most, takarít, bevásárol, hordja a gyereket iskolába, foglalkozásokra, mamához stb. rendet tart a nemrég elhunyt szülei ingatlanjában. Napi 30 km erhez nem kell sokat menni egy városban.
Te ezeket sem végzed el amit a nejem. eltartanak és a fent felsoroltakat még el is várod meg kikövetelsz egy neked tetsző autót meg nyaraltatni viszed magad te vagy a legokosabb csávó akit valaha ismertem 😅
Nem kecskemét hanem nagykőrös. Kecskeméten 2000 is bele menne nagyobbak a távolságok(kezeit széttáró)
ez átlag napi 30 km zotya. Elmegy oskolába, műkörmöshöz, vásárolni, a mamához a két házához rendet tartani ennyi. Én ha egész nap csak édesanyámhoz megyek ez oda-vissza 10 km pedig a városban lakunk mind a ketten. nem 15 ezer évente csak 12(kezeit széttáró)
jövőre szarabb lesz a mérleged a havi szaldóval
többfelé olvastam hogy ez a terv
jövő évtől meg a bruttó elszámolás kb ki is végzi az új telepítések 80%
amúgy ha van fekesleges pénzed érdemes most napelemet venni már 50 alatt is vannak
aki a képen van az februárban még 90 ezerért árulták
Hát,ő türelmesebb mint én.....magával a kis dodgemmel van baja.
havi 1000 km-t elkocsikázik a városban. asszem egyszer már felraktam a km. számlálót. De felrakhatom megint most 19 ezer valamennyinél van de asszem majdnem 20 ezer. Most néztem amikor a fiammal a dákóval mentünk kécskére a strandra. Tavaly decemberi a gép az 19 hónap szóval 1000 km/hó. Városban ez beleszalad könnyen aki nem otthon ücsörög várja az asszonyt munkából haza, hogy főzzön valamit(kezeit széttáró) Vagy ücsörög egy télen hideg nyáron nagyon meleg bútorboltban(kezeit széttáró)
vagy végre egyszer az életeben leszopna amikor együtt töltötök és vártok 😅
Szerintem a pipi lódít,vagy a saját tümmedt testét azzal viszi mindenhova,mert az ingyér van és az 5ft az 5ft.
Dolgozik?
Nem feladtad a rongyost?
Epitkezni meg amennyit te hobbizol egy kombi+futo jobb,de teslara lehet vonohorgot rakni.
Megkerdeztem olyat aki vót.

"Nem Zsolna felől érdemes menni, hanem Zuberc felől az 584-esen. Illetve most érdemes kerülni az 537-est, mert sok a felújítás. Felfelé meg ezeken az utakon keresztül: 526, 529, 72, ezután meg az említett 584-en."

Csak hogy legyen motor is.
ja 😅 A furgon az én autóm az dolgozik, nyaral és horgászik kell az 5 m3. 😆
A hoki dodzsem az asszony autója Ő használja(kezeit széttáró) Mondjuk az nem tudhatja, akinek eddig 49 év alatt az összes felesége a jobb keze volt persze ha csak nem balkezes vagy 😂
A furgon 6,1 volt a dodzsem 4,5 a napelem 1,5 a kapott 4 millás támogatással ez 12,1. Hogy mi lenne ennek most az új ára? Fax tudja. A furgon lenne nettó 12 a dodzsem most asszem 9 a napelem 4-5. Ez minimum 25 lenne ha most vásárolgatnék minden van újban ami most megvan(gondolkodós) Akkor számolgassál, hogy mikor térül meg(gondolkodós) De szerintem rájöttél, hogy réges-rég a pénzemnél vagyok 😂 Arról nem is beszélve, hogy tavaly a villanyszámlám kb. 1500 ft volt idén 6000 ft mondjuk nem értem mitől lett négyszerese a számla(szemeit forgató) kb. 6500 kw/h megy el egy évben ha ki kellene fizetni az évente a mai árakon 5 kila. azon is bejött már 1 milla 🤣
na ez pont arra van amire az asszonyod jarisza(kezeit széttáró)
Azt nem is írtad eddig, hogy van egy jó autótok is 😅
hát ezt kihagytad(kezeit széttáró)
ami fura mert a régi kis toyotába 10 ezer se ment bele évente
most vagy nagyon vetít vagy ekkora kibaszott sóher lett hogy bárhová is avval a villanyos gyösszel mennek
akkor hova megy annyit?
ő írta, hogy 1600 liter benya 20 hónap - az kb össz. 26 ekm.
...de nehogymá' az asszony otthon üljön, biztos reklámújságot terít napközben 🤣 különben mi haszna lenne? 😅
Veled ellentétbe,ott az asszony nem dolgozik és hajtja a semmit.
Hát azért ezt így nem lehet nézni, mert akkor az jön ki, hogy az az okos, aki 20 éves bontószökevénnyel jár... pedig... 😅
Pipi gondosan ügyel arra, hogy az új autóit más fizesse ki, neki ez van a vériben 😅
Mondjuk kecskemeten egy kiskölökkel futarkodni kene hogy beletekerjen evente 15ezret.