Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazad van, azok közt csak 5 év meg 150 ekm eltérés van 😄
Egyébként mind2 autót újan vettük, az, hogy közben mennek az évek, az már csak így van 😄 évente csereberélni nem fogom.
Miért ezzel meg mi volt a bajuk? Már minden hétköznapi dolgot felraknak ezek is hogy a nyuggerereknek legyen min hümmögni.
Na azért egy 5 és egy 10 éves között nincs nagy ugrás.Még azonos kategóriába sem.Szóval hogy szerinted mostanra egy 10évesen már túlléptél és jársz egy 5évessel,hát......ezzel csak egy ostoba kérkedik.
Nemrég vettek 50X30X3-as zártszelvényt 15600-ért, de megkérdeztem mennyi a 40X40X3-as mire mondták, hogy 27300.........vattafak? Kiderült az még tavalyi beszerzés és annak annyi az ára míg a madarak akik nem figyelnek el nem hordják szálanként vagy a főnök izzadva le nem értékeli.
Hát ez motoros fórum, de engem már nem érdekel annyira a motor. Majd egy éve nem ültem rajta... minek álljon benne sokmillió, hogy a garázsban porosodjon? Néha elmegyünk a haverokkal egy 1500 km-es kanyarra, ennyi, azon kívül elő se veszem.
Lefikáztam? ha úgy érzed.... egyébként meg ha egyszer egy öreg szar, akkor mit mondjak rá? Jártam ilyenekkel évtizedig, tudom, milyen, meg tudom, milyen az új. Volt idő, mikor egy 10 éves VW az álmaimban volt csak 😁 mostanra ezen túlléptem, egyszer talán te is túl fogsz, csak csináld szorgalmasan a konyhákat millomosoknak. Aztán vehecc új autót.
...és ha ide eljutsz, majd vitatkozz fiatal hüjjegyerekekkel, akik állítják, milyen jó is a 10 éves másodkézből való lom - de te akkor már tudni fogod, mi a különbség. Most még nem tudod.
Háát, infláció fiszemfaszom lehet kicsit olcsóbb is lesz ha nem indul be valami. Érződik a válság szele.
Mehh..........itt kb 3 autó elfér.

https://www.origo.hu/auto/2023...
Tehát visszaáll megfizethető normális árra. Igazából nektek gondolom a melódíj érdekel ami még nem ment vissza.
asszony unokatesója ilyenekkel is baszakodott, az mondta hogy a terv megvan csak még nem nyilvános mert el kell sütni a készleteket
bár azért látszik az hogy adják el a készleteket a cégek, de nagyon rafináltan mert nem a cég hirdeti hanem az ott folgozó "magánemberként"
Pipi, itt csak a frontok többe kerülnek mint a dákó teliáron. A konyha kompletten, gépekkel szerintem mint a mamlasz két felsőkategóriasa meg a dákód.
Köszi!
Biztos hogy hatalmas baj lesz, a bútorlap már kb visszaesett a 3évvel ezelőtti árára, 5-10-15%kal megy lefelé havonta. Kicsi a kereslet. Márciusban egy tábla magasfényű 90körül volt, most vettem megint, 60. Korpuszt amiből szabatjuk, 24-ről 16.
Lakást csinálom, elhúzódva de szinte minden hétről hétre akciós.
tölgy, hogy lehet gyönyörű mi azt itt eltüzeljük 😅
csak, hogy te tisztán lásd az eredményt(fetrengős)
excel táblát csináljak neked? 😅
Mégis mindig azt teszed.
nem kell számolgatni a nekem 1,5 millába kerülő napelem mostani áron 4-5 telepítve. 2 éve ellátja a háztartásom árammal és tölti a dákót is szerintem pénzemnél vagyok 😅 mondjuk azt a 7500 ft ot levonhatjuk annyit fizettem áramra 2 év alatt(szomorú)
Amugy ennyi.

"Nem Zsolna felől érdemes menni, hanem Zuberc felől az 584-esen. Illetve most érdemes kerülni az 537-est, mert sok a felújítás. Felfelé meg ezeken az utakon keresztül: 526, 529, 72, ezután meg az említett 584-en."
Mehh,addig csinald mig megy,mert amint kifut kurvanagy bajok lesznek.
En mar ket honapja csak malmozok.
Este tudok visszaolvasni, most csak onnan folytattam ahol abbahagytam. Megálltam 10perc pihenőre aztán 5-6ig munka. Gyönyörű tölgy furnéros frontok, 9méter kb a hossz.
azt már egyszer régebben frílaccal kivesézték, hogy mamlasznak meg kell beszélnie az asszonnyal ha motort akar vásárolni volt is ebből itt egy kis csörte mert ezt átlag ember nem érti, persze azóta tisztult a kép ma már érthető 😂
Akkor a számolgatást is hagyjad hogy mi mikor térül meg.
Nezd az utvonalat.
Fura hogy ez felmerül,bár aki olyan maradi hogy szőröset szereti.....
ezt a szaladó-nemszaladós faszságot egyenlőre hagyjuk még szerintem(gondolkodós) Majd akkor megyünk át a hídon ha odaértünk. Ezt egy nagy klasszikustól Ágicától idézem. Egyenlőre az van, hogy még az sem tudja mi lesz jövőre akinek dolga lenne ezt eldönteni.(kezeit széttáró) most egyenlőre még az van, hogy én le vagyok szerződve 10 évre szaladóba amiből 2 év eltelt. persze ez a mai világban nem jelent semmit egy tollvonással elvehetik. De egyenlőre olyan hírek is vannak, hogy az európai únió nem engedi ennek az eltörlését. Szóval mennek itt a találgatások de biztosat még az sem tud akinek ez a dolga(kezeit széttáró)
szóval akkor még nem szopott le(gondolkodós)