Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A vfr nem ráz semmit, nem hogy az alkarját....
szét fogja rázni azt alkarját az a xar. Akinek a z ezres nem jó annak úgy sem jó semmi(kezeit széttáró) Jó vásárlást neki 😅
mind hülye. bárhol olcsóbb nyaralni. jöttem el balaton mellett éjszaka orrfacsaró bűzt áraszt az egész környék. Remlém néhány éven belül eutrofizálódik aszt lehet beszántani a helyét(meghajlós)
trapista
Az jó lehet, ne kintről hozottat vegyen.
Mer triumph,mer csupasz,mer nem K5.
Nektek jó lesz a villanymotor is 😛 egy rendes motor remeg, rángat, vibrál 😃 mondjuk a 1190-1290 is vígan megy 3000-es fordulaton bàrmelyik fokozatban. Alatta remeg kicsit.
Miért nem vesz egy speedtriplát? Az lenne jó neki. Picit nehéz, picit kicsi a szélvédelem.
Oszi sima vfr-t nézett 14-es 3,4-ért.Oszi 4,4-ért akar szabadulni a KTM-től.

Amit én vittem az 16-os x dtc volt szürke.
Dtc-t ne vegyen.....
Link, de ugyse ez az ő motorja 🤣
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/vfr_1200_x/honda_vfr_1200_x-18532022#sid=9280434f-5610-4e1f-b4d2-26e844762fc4
Jaja, a Hondanak van egy egesz komoly rutinja a forgattyuscsap elekeles teren, asszem ezekben valami 28 fok az eltolas es majdnem perfekt a primer egyensuly.
Hat,az x-dtc-t megsült valtomotorral tolingaltam furgonba.
Majdnem megszakadtam mire felkerult az a vonat.
Én is sor4 fillinget kerestem a v4-ben, ez van legközelebb hozzá. Nem.gyenge, 130 valahány ló, nyomaték is akad, gsekkel kergetőztem vele, alsó tartományban combosabb a gs de utánna behozza a lemaradását, sőt akár ott is hagyja.
Viszont tény, nehéz. De pakolható akár egy családnak is.
Viszont nagyon eltalált elszögelés, fasza v4 hanggal és nem ráz rángat bakócázik még kétezernél se. Komolyan momdom jobban tetszik a motorja a ducatinál pedig az is v4 de teljesen más szögeléssel
Egyébjént jó motor, szerintem a blokkot nafyon eltalálták, a sornégyhez közelit a simasága, nekem is pont az tetszett meg benne.
Szerinted érdekli?
Leguttóbb mondtam neki felesleges.
Annyit nem fog túrázni hogy ne tudjon naponta 3-500Km-t a CBR-el elmenni,felbasz egy hengerzsákot a hátára és a meglévő pénzt el tudjaszórni malájkurvákra.Neeeeem,kell a túragép.
Az előző egy Z1000SX vót dobozzal meg sor4,de az meg nehéz tehén és gyenge. 🤣
Most gyün a vfr. 🤣
Az még nehezebb tehén,de em gyenge,ellenben nem sor4.
És csak vétel után póblja ki. 🤣
Emlékeztesd előbb, hogy az SEM sornégy... 😁
Van linked a vfr-hez?
Oszi a vfr-t kezdte szeretni. 🤣
Ezért nem is értem emberek miért választják még mindig a balatont.
Olyan.még nem vót a portán, a fanok meg istenitik veszettül 😁
Be
Szupertyukot beszamitasz a vfr-be? 😁
Hát az nem olcsó, ettől még az olasz hegytetőn is olcsóbb...;.
azért ennyi mert még mindig vannak hülyék akiknek ennyiért is megfelel...
tőlem ezek egy forintot nem vesznek ki a zsebemből, még akkor sem ha lenne rávaló
aztán ha nem veszik olcsóbb lesz
pl ami sajt egy éve 6000 ft volt az most 3500
Egy forinttal nem ér többet. 🤣