Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem irigykedek mert leszarom az egészet
csak nem értem az egészet, és szt sem hogy miért kell ezért félmeztelen tüntetni
amúgy a nőknél a pina olyan mint a joker a kártyában, mindent el lehet érni vele, szóval még jobban érthetetlen a dolog
egy szavazsti jog szerintem nem ér annyit hogy miatta robotoljon a konterv gyárba 3 műszakban
Simán Balatonfüred,semmi extra,7000ft
3000.-
Attól függ, hol? 2400-től 5-6 ezerig bármi elképzelhető
Ha a nyugati civilizáció összeomlik akkor simán. Jó úton haladunk a Saría törvénykezés felé.
Az asszonynak volt egy találkozója szombaton,szerintetek két jegeskávé és egy limonádé mennyi mostanság?
pontosítsunk(gondolkodós) csak a nemzetközi jöhetne szóba itthon nem rúgna labdába 😂
na ezt nem kellett volna engedni(gondolkodós) Visszafordítható még?
Na azok a beneluxok az igazi ideológiával teljesen lebutított birkák... a franciák balhézgatnak még néha, a németek fegyelmezettek (de a felszín alatt ott is vannak jelek)
Az ejuban lassan már csak mi vagyunk a turul nemző szerve 😅
Ő lehetne az első magyar transznemű plus size modell 😁 még a nemzetközi karrier sincs kizárva!
Mondjuk az eredeti nőjogi mozgalmak azért küzdöttek, hogy legyenek alapvető emberi jogai a nőknek. Tanulhassanak, szavazhassanak, lehessen saját tulajdonuk, cégük, vagyonuk, és eldönthessék kihez mennek férjhez. Azaz ugyan azok a jogok vonatkozzanak rájuk mint mindenki másra.
Manapság ezt elérték a fejlett világban. Ahol meg nem így van, ott a jogvédők nem mernek pofázni, mert korbács jár érte 😆
Ez mondjuk jól jellemzi, hogy milyen rondák a belga nők 🤣
De ugyan akkor Init sem értem. Irigykedik a puncisokra, holott manapság már ő is lehetne belga szépségkirálynő és elérhetne mindent transz nőként 😆
Az a szopas ha hollandia legszebb noje egy pasi,szoval bekaphatják. 😆
a kivételezés a szomorú
ha pinád van némi hisztivel bármit el tudsz érni, csak azt nem értem miért küzdenek az egyenjogúságért?
hiszen nem is akarják igazán
Szomoru ez a kirekesztes.
Egyrészt oda nincs belépésem másrészt ott nem értenek hozzá, ráadásul ingyé nincs tanácsadás
na az pont nem idevaló téma,(ujjával nemet mutató) mennyé a pinki topikba ha szerelgetni akarsz...
Ja,úgy hívják terror háza.
egy lépcsőházban lakik az egész család?
az obs lapok sajnos meg nem(gondolkodós)
No ilyen a csörlő bár kiderült nem ilyen kell, de azért leképeztük 😁:
https://goo.gl/maps/ZkJx3Dwnc7h6TEJd7

Itt akkora karambol volt nemrég egy motorossal, hogy csak na. 3-4 autó, közte, mármint kettejük között egy motorkerékpár összeszorítva, nekem a reflektor formája alapján egy Z750 rémlett, egy mentő már ott volt, eggyel meg menet közben találkoztam.
üdv! Tudna valaki segiteni kymco agility 125ccm, benzin szint uszót, hogy kell be állitani? Vagy bekötési rajzot, van 3 szinü vezeték, azt szint szinnel összedugom, az isstené nem mutat jól a műszerfalon a jelző, nem is megy le mutató csak pirosig, 3 adik, uszót veszem, komplett, és egy se jó eddig, vagy valami vezetéket rosszul dugom össze, de azt egyféle képp lehet csak. Köszönöm előre is aki segít
szerintem futár gép lehetett, legalábbis a vége felé mert tucano van rajta
"Félidő". Kb. ennyit elmegy még komoly gond nélkül.