Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nalad az, hogy eleve olyant kepzeldz amit nem is irtam, jelesul a rosszindulatot?
Látod, ez mutatja a szintedet... ha (szted) 3-asból fellengzős valaki, az gáz, de ha X6-ból, az rendben van 😆 6 henger... hol voltál te az elmúlt évtizedben? A csúcsmodell i8-ban is 3 hengeres motor volt. Amire meg igazán lehet "verni a mellet" - abban 1 henger sincs...
Azt elhiszed, hogy lehetne X6-om is? Azért nincs , mert nem kell - nekem elég egy kisebb, nem az a célom, hogy megfeleljek az előítéletednek, csak egy jó autóval szeretek járni.
ez is szánalmas, nem 1985 van, akkor még elment ez a virsli gumi 😂
.
No-no! Nem "voltam oda" példának hoztam fel, mikor az elavult és korszerű autó különbségéről beszéltünk... olyan ügyesen tudtok terelni Levike kis barátoddal.
Kawa itt vagy ? Zakopane és környékén úgy emlékszem te elèg jártas vagy. Merre érdemes menni ? Zsolna-Zakopane-Kassa félkört terveztem mert a tengerparton mocskos meleg van, az osztrákokhoz nem megyek itt meg talán nincs sivatagi idő 🤔
Speciálba 😂 😂 😂
http://youtu.be/O3C4iqyPKGQ
Irigység… tőlem aki többször is leírta hogy jó kocsi a bmw, csak ne egy 3-asból legyen ilyen lenéző az ember. Nekem csak ezzel a kurva nagy arccal van a bajom ami társul egy milliomodik 3-ashoz főleg hogy csak 4hengeres, ha már verjük a mellünket legyen mire, legyen benne 6henger.
Azért a cigányoknál még menő....
http://youtu.be/H9-vd5gpEtI
Nem igazán értem hogy miért visszatérő duma ez az irigység,pláne hogy rosszindulatú irigység van feltételezve.Felnőt emberek vagyunk,mindenkinek van ami van,nem hiszem hogy bárkinek is bármire itt irigynek kéne lenni.De még ha az is valaki,miért törvényszerű hogy társul mellé rosszindulat is?
hát mondjuk ezt nem nehéz megkülönböztetni 😅
Egy bmw-re csak a leg ostobábbak irigyek 😅
Én inkább szánom Őket(kezeit széttáró) Kapnak az élettől elég szopást 😂
Ha olvasod az elejétől, sőt még régebbről akkor ezt nem is kell elmagyarázzam.
A "lenéző stílust" hogyan lehet megkülönböztetni a másik irigységétől?
Ezzel a szemlélettel viszont bőven elég lenne az ökröszekér vagy visszább a gyaloglás esetleg négykézláb hisz évezredekig jó volt minek újítani? 😁
Ja,azzal van úgy oda ami 18-tól kötelező eleme az autónak.
Videozz.
Meg kene olcso szendvicskeksz. 🤣
1 hónap múlva majd fotózok német és olasz árakat. 😁
Majd legkozelebb.
Gondolram rá. Suzukit. Meg átbaszni a korláton
Elüthetted volna oket...
Köcsög cigányok a rotty suzukin kereket basztattak ott ahol csak egy sáv van a haladásra az is a szembe oldalon.
Léva felé motoroztam, kamion leborult az egyik kanyarban a domboldalról az egész szerelvény fejjel lefelé volt. Kamionoson éppen szívmasszázst végeztek az út szélén a mentők 😬
Vagy rosszul lett, vagy elaludt mert falu tábla után csinálta rögtön, nem mehetett gyorsan.
Ne idegelj,zen.......szuuuuuuusssssszzzzzzaaaaaaaaaaa.............
Nem ezt nem tudod megèrtetni velünk hanem te nem tudod felfogni hogy az alpári lenéző stílusod ami a problèma. Attól hogy a 12egytucat 3-as bmw-d felhívja a szervizt, még nem lesz belőle presztízs autó, nem lesz tekintélye mint ahogy te hiszed. Ja és megint te jössz a vw-vel, senki mád nem kevert be ide más márkát csak te.
Én sem használom, mindig a költségszámolás legvégén a végösszeget kerekítem, vagy csalok, eleve olyan egységárat adok meg, ahol egész szám a vége. Nem probléma az előző megoldás sem, de a számlázó programban mindig problémáznak a kolléganők.
Amúgy a "pénznem" sem jó nekik cellaformázásra, hanem a "könyvelési" kell nekik, pedig az csak a tizedesvessző helyét fixálja, de én már nincs kedvem harcolni.