Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem attól az, hanem a tizen év meg 400 k miatt. Meg mert elavult. Miért elavult? Mert nincsennek benne korszerú fejlesztések.
Próbáld már Levikével együtt egyszer megérteni, mit írok, ne mindig szókiforgatóst jáccani.
Sokan vannak így,aztán rendszerint az vége hogy cserélik kettőstömegűre.
És még eltartott is.
Na de attól hogy nincs ilyen benne,miért "lefosott szar"a jelző?
egy ismerős a legolcsóbb kéttömegű lendkereket vette meg az opelba, olyat ami egytömegű nek rugós
azt hitte milyen ravasz és így sosem kell erre költeni
aztán költött a főtengelyre mert eltört és vett egy rendes kéttömegű cuccot 😂
nekünk az a4 még 20 évesen patika volt,egy karc volt rajta amit akkor vsináltam akikor nekidőkt a 2 méteres vízmérték
400 felett futott ráadásul gázüzemben és se füst se olajfogyasztás nem volt
első gazdi egy 50 kilós gizda volt az hajtotta 16-17 évig még az ülés se volt szétülve mindenen huzat volt meg védő biszbasz
szóval az hogy sokat futott még nem feltétlen jelenti azt hogy szar a kocsi
már nem emlékszem mennxi volt benne de mintha a 460 rémlene
No,bedobok egy masik gumicsontot,mer az auto ami lelakott vagy nem,uncsi.
Az erdekes hogy amint latszik nem egyseges az olcsobb-nemolcsobb.
Bar a kommentmezoben is latjak hogy a narancsllen es a sushin kivul semmi nem olcsobb.
Ilyenkor jon a minimalber sokkal tobb.
Mindjuk szerintem mint minimal a 2800 az sok.Annyi nincs.

http://youtu.be/wam0tji97Tw
nem a faxt nem(legyintős) Akinek béjemvéből kettő is van az csak gazdag lehet azoknak az éves fenntartása egy jó autó ára 😅
igazából azok amik 10 éve belekerültek az autókba már bőven sokkal több mint amire egy átlag felhasználónak szüksége van(kezeit széttáró)
Nincs itt már új a nap alatt toldozgatnak-foldozgatnak, hogy el tudják adni a szarjaikat(kezeit széttáró) Bogyóféle embereket megvezetnek azt sem tudja mi van az autójában vagy mire való de van benne aztán ettől boldog. (kezeit széttáró) Szerintem ezekre semmi szükség. Egy 10 évvel ezelőtt gyártósorról lekerült autó mind1, hogy vw ódi vagy bömbi vagy akármi már tudják azt ami a kényelmet meg az igényeket kiszolgálja(kezeit széttáró9
Az arabok már nem is tudtak mit kitalálni,mert egy ferrári egy bentli egy mazerati egy roli hát nem kunszt minden szomszédnak van belőle több is. néhány éve azt találták ki, hogy egyedi rendszám belekerül fél milliárdba 😅 most úgy mennek egymáshoz grillpartira, hogy a rendszámmal vágnak fel az autó már nem tényező(fetrengős)
én nem akarok megértetni senkivel semmit. Spec én a segélyhívónak nem is örülök hisz az autó nyomon van követve ki tudja ez az információ hová kerülhet még, a szervízes mélnek sem látom nagy jelentőségét mert amikor bedobja a szervizes kulcsot az autó egy hívás és a nekem megfelelő időpontra egyeztetünk(kezeit széttáró)
Tehát akkor ha ezt rád fordítjuk, te is egy elavult ember vagy, öreg vagy már, lelakott fos vagy 🤷🏼‍♂️
Érted mi a baj a megnyilvánulásaiddal ?
...amúgy sajna nem vagyok se új, se gazdag 😅
Nem, Blédnek írtam összehasonlításképp, hogy a régiben nem voltak ilyenek, most meg vannak - tehát a 10 éves elavult. Az, hogy mennyire van lelakva, az nyilván a tulajtól függ, de 2-300 ekm az mindenképp megérződik.
Összefoglalva: korszerűtlen, elhasznált = lefosott lom 😅
Hát pont ezért hívják időpont EGYEZTETÉSNEK 😅
Mégis te vered a melled hogy mennyire nagyember vagy attól hogy a kocsidban van ilyen, és te szidod a másikat, hogy lefosott szar autója van pedig nem tudsz róla semmit.
Egy igazi újgazdag kis sznob hülye vagy aki az asszony fizetésére veri magát.
Na ezeket próbáld megértetni a 10 éves pumpedűzés csapattal - nekem nem sikerül 😅
Nem vagyok több, te nyomi, de új autót vettem... benne van gyárilag, mert fel van találva... mijafaxt mondjak nekik, vegyék ki belőle? 😅
Szóval nem az "énfajtámnak" adják el, hanem annak, aki bemegy a szalonba új autót venni... persze tudom, az mind hülye lúzer, az okosok 10 éves, 400-ról visszatekert németből hozott pumpedűzével járnak 🤣

Ui: látom, a dinamikus szervíz intervallumról se hallottál. Ez kimerül neked abban, hogy "15 ezrenként elvinni"
Te még mindig olyan hülye vagy, mint voltál, reménytelen, várj picit, le is tiltalak mingyá... 🤣
Amíg valaki az ájfonnàl azzal érvel hogy stabil és a bmw-nél azzal hogy sportos. Teljesen elfogadom, de ha ilyen buziságokra veri magát valaki az vicc kategória.
lehet régi konstrukció de egy kevesebbet futott, gondos gazda által kezelt és használt autó és egy ugyanolyan autó amit 10-en ütöttek vágtak az már lehet leharcolt. Láttam én már lefosott szart meg ugyanolyanból patikát is. Nézd meg cb laci asztmáját meg állítsd mellé a szomszédomét és látni fogod a különbséget 😂
Így van,ezért engem nem a 200ezer érdekel hanem az állapot.
De ne egy újhoz hasonlítsd már!
Tök jó,főleg ha a tulajnak nem jó az időpont.
amúgy ugyanez a jelenség az ájfónos telefonoknál is
mindig találni valamit ami miatt elhisszük hogy a prémiumnak beállított dolog miért jó
kár, hogy nincs ilyen autóm(kezeit széttáró) 😆
Amíg nem tudjuk mikori és milyen motoros, csak találgatunk. Amit én írtam az el szokott szakadni, a régebbiek, amik olcsóbbak azok nem nagyon sérülnek.
Tapasztalat ha a gumicsillapítós (talán N-es motortól) megy szarrá, az 250ezer lesz.