Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát most ránéztem megint 72 db-ot találtam egy áruházban azt ki a fene tudja milyen az övé tavaly ültem egyszer benne fogalmam sincs mi a motorja annyit tudok, hogy az autó nagy és fehér 😅
Én spec 36 ezertől 250 ezerig találtam ilyen vasdarabot(fetrengős) Én tuti a 36 ezreset raknám ha lenne ilyen autóm még akkor is ha nem passzolna teljesen(fetrengős)
Na hát a “tefajtádnak” (rablaci után dzabadon) pont az ilyenekkel adjàk el a kocsit. Az ilyen, mondjuk ki parasztvakító dolgokkal. Azt hiszed hogy te több vagy ettől mert az autód felhívja a szervizt, közben ugyanúgy egy darab vagy nekik aki pénzt ad a zsebükbe. De mivel te is erre vered a nyálad, ez működik, ez kell az embereknek. Tudom hogyan megy ez, van sok hozzád hasonló ismerős aki veri a mellét hogy miket tud a kocsija, a sok felesleges dologtól meg többnek érzi magát( azt viszont nem látja hogy mellette vègtelen embernek is pont ugyanilyen az autója, sőt szerintem kibaszott nagy szégyen hogy egy 12egytucat kocsival, mint te a 3-assal így vered a melled)
Na elmondom ez hogyan kellene működjön, elviszed a megadott időközönként szervizbe, megcsinálják ami elő van írva és ennyi.
ott a hely nem volt mind1 😆
hát nem tudom(gondolkodós) nekem amikor eljön a kötelező szerviz ideje küldenek időpontokat ímélen, hogy mikorra vigyem(kezeit széttáró)
Ez a segélyhív bizbasz meg már kötelező az asszony dákójában is van meg az én pözsómban is és nem kell semmi gombot nyomogatni ha megtörik az autó automatikusan bejelez gps kordinátával egyetemben(kezeit széttáró)
Igen, jól látod. Először is ez első gazdás, nem román vendégmunkás autó, és az előzőben 42 ekm volt 7 évesen. Licitáltak érte...
Lehet, hogy neked "használt" de más szemében az már "leharcolt" - tudod, az igények nem egyformák... te is fikáztad pipfasz bérelt apartmanját, szóval valszeg te is igényes vagy. Vagy nem? 😅
De csak így lehet összehasonlítani, mert ha egy autó 10 éves, az szükségképp régi konstrukció...
Tudod, mikor feldobja, hogy esedékes a kötelező szervíz, megnyomok egy gombot, és már hívja is a szervízt időpont egyeztetésre. Az ügyintéző online látja az autót, lekérdezi, hogy mit kell rajta csinálni, és így ad időpontot... nem pedig behívnak, hogy "Józsi, nézz alá" aztán közlik, hogy ja, fékbetét csere, és hozzam vissza a jövő héten...
A segélyhívó meg baleset esetén azonnal hívja a segélyszolgálatot, akkor is, ha eszméletlen vagy, és fejen áll az égő autó, mert teljesen külön rendszer, saját akkuval. Ez szerintem ér annyit, mint egy 2"-al nagyobb felni, mert esetleg megmenti a tyúkszaros életed.
Szóval üdv a 21. században 😅
ez az x5 a levitézlett ribikből lett anyucik kocsija volt eddig, azoknak akik nem tudták magukat az igazán pénzes pöcsre rászívni
de úgy néz ki a kapuzárási pánikos rendőröknek is csak erre tellik 🤣
Nem, a tengely nem törik. A bmw jól oldotta meg csak kicsit olcsóbban adhatá. A gumi szakad el.
Nemrég volt autószerelő jóbarátomnál egy 30d amin vezérlést és tárcsát is cseréltek, nemsokat futott de elszakadt és a motor járt, a szíj állt.
Nem a tengely hanem a tárcsa közepén a gumi csillapító szokott elszakadni, és olyankor töltés, vízpumpa, klíma szokott elmenni, cseréltük citroenben amibe kedvezménnyel került 50000-be 4 éve.
Hogyhogy?Minden 10éves egy lefosott szar,csak a feleségedl nem?
Mondott ilyet valaki?Nem.De mint már mondtam,használt és leharcolt között óriási a különbség.
De ez két különböző dolog,mert te egy régi konstrukciót hasonlítasz egy újhoz,nem sok értelme van.
valszeg igen(meghajlós)
nem biztos. Én a tárcsát néztem de így utólag gondolom nem a tárcsa törik hanem a tengely(fejét fogó)
🤣
Gates 230… szerintme te valamit nagyon rosszul kerestél. Ebből van kedvezmény de kitudja menyit kapott belőle haverod.
Szerencsére nekem nem olyan autóm van amihez kell távdiagnosztika 😂😂

Jó hogy van, szó se róla de vicces hogy pont ezt hoztad fel
Ezek szerint nem tudod, mi az...
Biztos hogy jót néztél ? Nem nagyon van belőle jó minősègben utángyártott.
Segélyhívó távdiagnosztika 😅😅😅 na ez kell neked a bmw-be
Nem, 5 év múlva egy megkímélt, garázsban tartott, kevés km-es autó lesz, amit 1 nap alatt megvesznek max. piaci áron. Mint az előzőt, amit eladtunk egy éve.
azt még te vetted?
kíváncsiságból ránéztem az árra 70-90 ezerig találtam(kezeit széttáró)