Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cígó haverom megyén rendőralezredes te fax 😅
Egykerekű biciklin se tudok menni, de van olyan, aki igen - na de ettől még nem lesz jó az egykerekű semmire, nem járnék vele a teszkóba 😄
Kijafaszom az a oncsikzozó? és miért kéne, hogy érdekeljen, mit mond egy olyan motorról, amilyet biztosan soha nem fogok venni?
- de mondom mégegyszer, nekem semmi bajom azokkal, akik megveszik, meg persze veled sem.
Azért egy 10éves autónál talán még nem kéne,főleg ha magasan pozicionált.
Csak a videó alá írtam , és az nem a guminyomás , azért van ott , hogy jóakaróknak ! 🥴
Na akkor mit is jelent ? Régen még büszkén írtad hogy az biza guminyomás. Mert az n-teces dunlopot lehet használni 1,4-gyel akkor a contit is 1,8-cal, és ennyit tud a 180-as conti 🤷🏼‍♂️
Ja,ez létező dolog.Marquez is megcsinálta.
http://youtu.be/x8UYO8w9XA0
Nem , te írtad hogy ilyen helyen szánalmas ! Na ez sem igaz , ha olyan ember ül rajta ! Sokmindent nem tudtok erről a motorról , akit mégis érdekel az nézze meg Oncsik Zozót mikor teszteli , ő elmond mindent róla ! https://www.sportmotor.hu/vide...
B+, szólhattál volna előre a cigó haverodnak, hogy lopjon másik verdát, mert bezony egy 10 éves X5-el már ilyen előfordulhat... te vagy az oka, hogy szopik vele 😅
Új tojjota furgonnal ilyen ritkábban fordul elő...
értem(meghajlós)
azért megnézném egy egész napos hegyi kanyargászás után melyik szállna le vigyorogva este a motorról az 1,4 es zizis vagy a zx 600 as pilóta 😅
Pl,marhára nem mindegy hogy hol van.
Na most ezzel meggyőztél. Tényleg erre való 🤣
A jutyúbon találni olyan idiótát is, aki gixerre terepgumit, aztán azzal csapatta... szólni kéne az endurósoknak, hogy tiszta hülyék, hogy nem olyannal mennek 😅
Ennél komolyabbnak gondoltalak, hogy belinkelsz egy ilyen 100 éves gimkhama (vagy mijafaxom) videót... ott azon a pályán ezt egy 450-es szuperlotyó a halálba szopatta volna 🤣- nyilván, mert a zzr erre sem való.
hát a régi 1,1 es zizi biztos nem a mostani 1,4 es az tuti(meghajlós)
na beszéltem a haverral elindultak bulgáriából szombaton reggel 10 órakkor hagyták el a hotelt(óranézegetős) A hoteltől 50 méterre az x5-ben vagy mi a faxom az ilyen 10 éves nagy bmw szuv eltört a főtengely szíjtárcsa 😂 3 óra alatt kész lett 300 ezerért(fetrengős) Így visszafelé csak 15 órás volt az út 😅
300-al , már 5.-ben 😉
az, hogy 2 személy tud vele hasítani 300-al ezek arra valók nem másra(meghajlós)
Teljesen értelmetlen, gyártók közti LE és ccm versenyt megnyerni gyártották. A busa után kellett egy ilyen a Kawénak is - csak ők azóta se akadtak le erről vonalról 😄
Tényleg szánalmas ! Figyeld csak , a motor az tudja ! https://www.sportmotor.hu/vide...
azért megnézek pár fotót amit most ide feldobsz neked mi az az igényes szállás(gondolkodós)
mert mik az igények 😂 reggel megyünk este jövünk mi legyen a hálószobába 20 ezerért dzsakuzzi 🤣
Nem,nem arra gyartottak,ha ugy lenne nem lenne rajta kormany. 😆
Mondjuk neked csak kapaszkodo.
Hát én nem láttam mit csinál a 110 nm a gumival(kezeit széttáró) Egyébként a faxnak mész ilyen girbe-gurba úton? 3 omig alig tudtál felváltani(gondolkodós) A lábtartó koptató meg meg sem közelítette az aszfaltot nem voltak itt nagy döntögetések(kezeit széttáró)
Fel a pályára 280 alatt ne is menjen a vas ezt az értelmetlen kanyaroggatásokat meg el kell felejteni már végre 😅
Te igen hülye az nem guminyomás , akikkel ott mentünk azok pontosan tudják mik azok a számok ! Engedj el már írtam ! 😏
Igazából én nem tudom, ezt a motort mire gyártják... nen akarom a Kawa érzelmedet sérteni, de tényleg 😃
Nyilván nem túra motor, ahhoz túl erős, meg az üléspozíció se arra való.
Sportmotornak ormótlan és nehéz
Még az a bólyás bohóckodás (=vezetéstechnikai tréning) is szánalmas vele, arra végképp alkalmatlan.
Faszhosszabbítónak talán elmegy 😄 meg persze az érzés, ugye, meg a gyerekkori álmok... pont mint a Busa, az is egy rétegmotor.
👍️