Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5 év múlva a feleséged autója is németes öreg lepukkant szar lesz. (fetrengős) Bár ha bele gondolok már most az(kezeit széttáró)
Mit nyilatkozik a nejed? Vesz addig még egy újat, hogy férfinek érezd magad, vagy behúzza a féket és átgondolja az egyedül megkeresett közös pénz fogalmát? 😂
szerintem szopás lehet az az egész autó(fetrengős)
neked abból nem lehet egy sem 😅 és nem a tollról beszélek az lehet(fetrengős)
Persze, tizenpár év meg 200 ekm a te autódon elmúlik nyomtalanul 😅
Is. A legjobb gép is kopik, a technika meg idővel elavul.
Az öreg BMW-m 2007-ben, mikor megvettem, elég jól felszereltnek számított - de nincs benne LED villany, segélyhívó-távdiagnosztika meg internet, mit az újban. Meg nem is vált olyan finoman, meg nem is olyan csendes, mint az újabb. Az újabb meg valszeg nincs már olyan, mint amit null km-esen hoznék ki holnap a szalonból.
csuda dógok ezek... 😃
Milyen ügyes vagy,meg tudod állapítani egy 200ezret futott autóról hogy nem új?Bravó,de tudod nagy különbség van ám a használt és a lefosott szar között.
Na várjunk,akkor tisztázzuk hogy nálad mit jelent az hogy lefosott szar?Életkor vagy futott km határozza ezt meg?
Na,és honnan tudod,ki az informátorod?
...még annyit, hogy nekem véletlenül van egy 230-at futott D BMW-m, ami szinte egygazdás, megkímélt, nem szétütött - de mégis, beleülve egyből érezni, hogy nem új... főleg, ha felváltva használod egy 4 évessel.
Tudjuk, hogy nem ültél még 200 ezernél kevesebbet futott autóban 😄 de hidd el, van világ 300 ezret futott dízel VW-n túl is.
Ami ennyit ment, az már lefosott szar, ha BMW, ha fóccvágeny - és attól még az, hogy megy...
Ja értem,bmw-éknél lehet hogy 2-300ezernél már lefosott dizelről beszélhetünk,vw-ék köszönik szépen ott még élnek és virulnak.
Írta Pipi komád, hogy szétesett a szíjtárcsa, az 2-300 ezer alatt nem szokott. Dízel passátos haveromnál is elment 300-at, kb. 20 év alatt - de mivel németes volt az is, ki tudja, honnan volt visszatekerve. Szétment, kicserélte egy délután, öröm-bódogság 😄
Haver aliról rendelt légrugót az f11-be. Az anyja hasznàlja a kocsit, az összes kátyuba belemegy és bírja 😂
Nem nagyon baszták át, olyan 250-300ezer futott km utàn szokott elszakadni és 200fölött van az ára annak a szíjtárcsának.
Szép jószág lehet az is, ha veled barátkozik - meg németes öreg lepukkant X5-el villog 😅 na de ígérem, nem mondok rá semmi rosszat ismeretlenül, veri azt nélkülem is az Isten, és még rendőr alezredes is 🤣
Én csak azt nem értem hogy miből gondolják emberek hogy csak így lehet.
Egyik kollégámnak van x5,azt hiszem 15-ös,ő folyton a légrugókkal szopik.
Nem veszítettél semmit.
De ha mazochista vagy, Facebook-on van oldala "Húzd a gázt" címmel. Dodor 2.0, hasonló kihaénnem stílusú önjelölt motoros megmondóember.
Ja, megvette a 8 éves lefosott dízelt hold-föld km-el az órában, az új ára töredékéért... persze semmi karbantartás, csak mikor lefeküdt, go a szervizbe, ott meg lehúzták, mint a szaros gatyát 🤣 Ez annyira tipikus...
Madarat tollarol, embert baratjarol...
Nem tud ez motorozni.....
Oncsik Zoli , valamikor a Dodor partnere , és munkatársa volt ! 👍️
hát ezek már túl magasan pozicionáltak annyira, hogy mikor vette a verdát mondtam neki minden évben tegyen félre a javításra 1 millát mert ezeknél úgy a biztos 😅 Akkor kikacagott. kb. 2 éve van nála a verda szerintem ennyi idő alatt a 2 milla el is szaladt már rá de hát nem Úr az aki nem herdál(fetrengős)
Semmi egykeró, semmi stoppi, semmi könyök lerakás - micsoda egy puhapöcs ez a Márkez 😅
👋 👍️