Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én vagyok a hülye de te dicsekszel hogy a lapos gumin eltűntetted a majrét. Értek mindent.
mániátok ez a kanyaroggatás 😅 mi a faxnak kanyarogni ha van egy csomó technikás egyenes(meghajlós) 6 teli azt hagy pörögjön a szaros arra gyártották(meghajlós) Igen ekkora dögök gumizabálók ez nem újdonság(kezeit széttáró) De akinek van majomra pénze annak van banánra is(kezeit széttáró)
A Redbaronos túrákon is így mentünk , 40 motorral ! 😉
Kár ezen ennyit rugózni,a rendőrök is cipzárba mennek.
Ez nem új gumi volt ! Z8 volt !
Ja,hát nem mindegy mik az igények.
Most is olyan tudatlan hülye vagy mint akkor ! Az az 1,8 és 2 abszolút nem a guminyomás , hanem a gyorshajtásért feljelentgetős idiótáknak lett így írva ! De téged ez egy cseppet se érdekeijen , ugorj rajta át ! 🤭
Egy Z6-al jobban jarnal,tobbet megy el.
Ez a videó egyáltalán nem mérvadó, akkor is és most is beleszóltam. Az a conti nem 1,8baros nyomásra van tervezve hanem 2,3 és fölötte. Persze hogy nincs majré hiszen összeroskadt a gumi és persze hogy megpörkölődött mert hidegen égett meg.
Az tény , hogy még nem menne a a ruhám titánium protektorainak elkoptatása ! Amikor felraktam ezt a gumit már akkor volt olyan vélemény hogy ez a hátsó lassan cserés ! Ehhez képest átment vele műszakin , és 5700Km-t raktam bele azóta ! 🙃
🤣
pár helyen megfúrod aztán teszel bele vakszelepet, az megfogja 😆
mindenre van megoldás
Vollt 211-em is , annál megengedett az 1,4 guminyomás gyárilag , ennek most azutódja a 213-as ! 😉
Ennek a tömítő pereme is, mert eltekerné a felnit a gumiban. :D
néha le kell engedni 0.5 bar alá aztán kopna a széle is 😁
Nem , még nem tudok kanyarodni , ezzel a motorommal nem is szeretném forszírozni , addig is járok szorgalmasan vezetéstechnikai tréningre ! Addig is ajánlom figyelmedbe ! 😂 https://www.sportmotor.hu/vide...
Nem baszogatásképp, de kanyarodni nem szoktál vele? Így csak autópályán lehet lekoptatni, vagy ha nagyon keményre van fújva... de te dolgod, te pénzed, ha az jó, hogy húzod a fülit a bahnon, meg gyorsulgatsz vele egyenesen, közöm semmi hozzá.
Na úgy gondolom , ennek lefőtt a kávé ! Új állja a helyét ! Metzeler Racetec RR K3 https://www.kekhold.hu/racetec... 😉
Félreértettelek, de megnyugodtam csak bementetek a tengerbe. Azt hiszem innentől nem múlhat év enélkül. 😁
Így van, én is így megyek, mennék de attól még ne akarjuk rámondani, hogy szabàlyos ha nem az.
Na, ez most hogyan???
Egy-ket hulyenek ilyenkor jellemzoen elmegy az esze, azok megkeserulik, a tobbi meg vagy tanul belole vagy ok is erre jutnak egy kesobbi kovetkezo menet soran.

Az elet alapvetoen igazsagos.
Egy-ket hulyenek ilyenkor jellemzoen elmegy az esze, azok megkeserulik, a tobbi meg vagy tanul belole vagy ok is erre jutnak egy kesobbi kovetkezo menet soran.

Az elet alapvetoen igazsagos.
Ha elhaladnának nem is lenne gond, de távolságot tartva egymás után mennek márpedig ha valaki szerv aggyal él akkor az van, hogy ha egyik motoros tud az úttest jobboldalán menni akkor a másik miért nem tud, mire hivatkozik? Arra nem lehet, hogy szar az út hisz a másik ott megy. Így hiába biztonságosabb sőt a menetoszlop hosszát is jelentősen csökkentő a cippzár, de attól még nem lesz szabályos.