Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viszont az egy nyomon haladó jármű melletti sávon belüli elhaladást nem tiltja a KRESZ Szóval ezek épp elhaladnak egymás mellett
👍️
Nem, nem mindegy. A cipzár alakzat nem elfogadott, ott van leírva. Jobbra kell tartani, sávon belül is. Tényekkel ne akarjunk vitázni.
egy sáv - egy jármű.......tökmindegy hol
ezt eddig is tudtuk hogy nem ha 4-5 motoros van akkor még életképes is akár hosszútávon is
de amikor 30+ motoros van akkor nagyjából rémálom, mert ha előznek akkor pár motoros az árokban végzi ha baj van
én egyszer voltam ekkora csapatban, soha többet.......
https://hegylakok.hu/2019/08/c...

Csak visszakanyarodva hogy szabályos vagy sem.
Zadar környékén elég gyenge a tenger, legalábbis szerintem. Semmi különös. Feljebb lejjebb sokkal szebb, sziklásabb, nagyobbak a hegyek.
Sejtettem, nem először mennék arra, de konkrétan Zadar környékén a tengernél még nem voltam. A 32 gyanusan sok de az már jo lenne. Cipő meg nyilván van, a horvát tengerparton kell mert többnyire kavicsos meg köves.
Milyen lenne? hegyek meg víz mindenütt meg kibaxott hőség(fetrengős) A víz legalább 32 fokos. a part köves, cipő kell. nekem mondjuk búvártalpam volt én azzal nyomtam 😅
amiben mi voltunk igen. amiben a másik család az 2 szobás volt fillérekkel volt drágább talán nekik kijött 22 e ft/napra(kezeit széttáró)
Gondolom egy légterű.
Viz, tenger, környék milyen ott? Messzebb nem akarnék menni
az 42 ezer ft/nap a horvát meg 75 ezer ft/ nap. Szóval nem tudom jól sikerült e kifogni(gondolkodós) mert, hogy 26 ezer/ nap ért most is van hely makarskán 4 ágyas apartman.
balatonra csak a gazdagok járnak ini (kezeit széttáró) mennék én oda is de nem megfizethető(kezeit széttáró)
nem rossz ár igaz ez olyan 4-5 emberig kényelmes
szerencsére a 3 gyerekből az egyik még kisbaba a másik kettő is ilyen 7-8 éves
pár ember a földön alszik matracokon, bár én is kb mindig ott aludtam ha kivehetős volt az ágyból a matrac úgy sokkal kényelmesebb
Nekünk görögországba 2szoba nappali konyha fürdő 110€/nap,horvátországba ennél picit kisebb de kb ugyanez 200€.Amikor voltunk akkor sikerült jól kifogni egyet,visszamondták ,így lejött belőle a más által befizetett előleg.
És az még olcsó is.
balatonon 6 felnőtt 3 gyerek 6 éjszaka 650 ezer, egész kis fullos vízparti házikó de jacuzzira nem futja ebben az árban
szóval olyan 100ezer/nap aztán már valamikor tavasz elején 2-3 hét volt már csak szabad a nyárra
Így akkor bele sem mentetetek a vízbe? A gyereket sem lógattátok bele?
6 éjszaka 3 ágyas apartman 120 ezerért szerintem nem sok(gondolkodós) Most megnéztem a legolcsóbb ár is 26 ezer/nap.
Szeptemberben lehet esetleg olcsóbb. (gondolkodós)
a tojást meg a paradicsomot én szoktam rátok dobálni bár néhány éve ez még nem volt gond most kezd igen drága szórakozássá válni 😅
Mi az hogy időben lett foglalva?És nehogy azt hidd hogy így olcsóbb volt.Sőt.....pont utazás előtt lehet olcsóbban találni a visszamondások miatt.
Melyik kamionon szoktál lenni? Dobok neked is egy paradicsomot a széléről 😁
Itt nincsenek hullámok 3-8 éves gyerekekkel voltunk ez volt a lényeg. Tengerpartra mi is kimentünk azon kívűl, hogy huzatosabb nem jobb. Mondjuk engem meg nem is túlzottan érdekel. Nem tudom máshol mennyi a szállás az itt biztos olcsó volt, hogy időben lett foglalva(meghajlós)