Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én jelenleg azt tudom hogy a szállás az közel a duplája mint görögországba.közel azonos szállások a horvát most a görög augusztusba
Fogadjunk szombaton mentek,vagy pénteken.
igazából nem a család költségvetése azt én behúzom ami kell minden hónapban 😅
hanem az, hogy mi igaz a sajtóhírekből (gondolkodós)
az másik felekezet volt(kezeit széttáró) Ők többen mentek vagy 3-om család. Meg az 2 hete volt. (óranézegetős)
Rendőr haverom ment a családjával neki valami x faszom tuggya milyen 10 éves béjemvé szuvja van. Ők aznap indultak amikor mi csak bulgárba szerintem most araszolgatnak hazafele 😅
ilyen 3 órákat várogattak valami határokon meg ilyesmi 18 óra alatt értek oda. Én inkább belehugyoztam volna a konektorba 😅
Ezt mindjárt gondoltam.Mi más érdekelne mint a családi költségvetés alakulása.
Na jó,de ők le is rohadtak a japán csodával,nem?
azt hittem az árak valakit érdekelni fognak a mieinkhez képest de ezek szerint senkit(gondolkodós)
Engem az egész kirándulásból ez izgatott a legjobban nem a kopasz sziklák meg a pocsoják 😅
pont ezért nem mentünk nappal.(gondolkodós) éjjel egykor indultunk reggel 7 30-ra szálláson voltunk. 700 km. Visszafelé este 8 kor indultunk hajnal 2 10kor értem be a kőrös táblához. Haver nem volt ilyen szerencsés Ők bulgárba mentek igaz dupla a táv 18 órás volt az út kifelé 2 kicsi gyerekkel(fejét fogó)
hát a magyarhoz képest drága. 1400 kilóméterért fizettem 24 ezret. nálunk 5500 ból 10 napig arra és oda mégy ahová akarsz 70 ezerért meg egész évben. A kapukat megúsztuk este, meg hajnalban mentünk 2 percet nem vártunk. 1 pihenővel 6 és fél óra volt oda is meg vissza is az út erre nem lehet panasz az M7-es balatontól külső sáv katasztrófa, kb., 5 helyen szűkítik is a szükséges felújítások miatt(szemeit körbeforgató)
Ezt én sem értem(kezeit széttáró) A sok hülye húzogat az autópályán 5-8 méteres csónakokat, hogy 1 hétre királynak gondolja magát(gondolkodós) Nekem volt egy ilyen tudom mi pénzzel jár egy ilyen üzemben tartása és nem filléres költség. Aztán a mozgatás sem olcsó dolog. Ez melett tárolgatni valahol vagy otthon kerülgetni vizsgáztatgatni engedélyt szerezni a lerakáshoz, sólyázgatni stb. 100 euróért van 8-10 lovas kirándulóhajó akár 10 személynek. Aki gyorsabban akar haladni 200 euróért van 100 lovas sporcsónak akinek nem elég a 70 a vízen mert 100-al akar hasítani az kivesz 150 lovas gépet 265 euróért. Ha minden nap amíg ott van kibérli akkor is töredéke mint a sajátra való ráfordítás és szopás(kezeit széttáró) na pont ugyanezt gondolom a lakókocsikról is(kezeit széttáró) Aki szeret cigányul élni kempingen az kitelepített lakókocsit is tud bérelni, mondjuk nyaraló áráért de még mindig olcsóbb mint egy saját és nincs vele szopás csak el kell menni a helyszínre és birtokba venni a bérlés idejére8kezeit széttáró)
hát nem tudom, ki mit tud azt gondolom látod, hogy egyszer ennyit egyszer meg annyit fizettem ugyanazért(kezeit széttáró)
ezért jó, hogy van otthon és húzogathatod 😅
Hát húzogatná a faxom minimum vagy 900 kilómétert. Az autó is benyel ráadásul 16 lityit ilyenkor a helyért is fizetsz meg minden szarért. (gondolkodós) Saját lakókocsival már csak a leg gazdagabbak járnak 😂 Amikor novográdban strandoltunk volt mögöttünk egy ilyen kemping Hát cigányos sátortábor az egész kb. 3 szoros áron mint egy fasza klimatizált pecó 😅 20 ezer volt naponta a szállás ebből úgy, hogy 1 hét alatt egy percre nem kapcsoltuk ki a klímát(kezeit széttáró) Szeretem én ezt a kempinges dolgot a haverokkal pecázás közben amikor a nád egyik oldalába hánysz a másik oldalába hugyozol a kukorica földön meg xarsz meg be vagy baxva napkeltétől-napnyugtáig(gondolkodós) Családot nem biztos, hogy vinnék ilyen helyre szerintem másnap szedelőzködnöm kéne 🤣
ilyen 😅
laca minden évben ott van(kezeit széttáró) Szoktam látni amikor a nyitott kamionplatón rázza magát bikiniben 😅
csak finanszírozom 😅
En amikor mementem nem volt torlodas,a hulyek delelott allnak bele.
Pillanatkép a horvát pályáról 😅 csak pár órácska 😅
Nyugi, sztem relatíve qrva drága egy sima személyautóra is... évek óta nem megyek horvát pályán, drága, lassú, kapuknál állandó torlódás.
Inkább járunk az Isztriára, a tenger ugyanaz, a pálya meg szlovénon 7 nap 15 juró matricával - se kapu, se dugó, se lehúzás 😅
Mégha szeretek is szopni , akkor is qrva drága az útdíj ! És hogy mérik a méreteket az örök rejtély ! Ahogy Pipi is írta , ahogy a kezelő éppen akarja , annyi lesz ! 😉
De minek megvenni? Minek vinni? Van ott épp elég, és ki lehet őket bérelni 😁 de tudom, Ekecs szereti ezt az önorált 😁
Ha azt nézed hogy vittél egy lakást is,nem is drága.
Na a fő buzi
Én úgy tudtam , hogy fotocellával mérik a magasságot , meg a hosszúságot is ! A transporter-lakókocsi szerelvénnyel mindíg a legdrágábbat számolták , mint a nyerges vontató , Makarskáig oda-vissza csak a Horvát pálya 70 000 Ft volt ! 🤔
Ez az irónia része.
Sejtettem, hogy ezért nem írtál mert nem tudtam bekapcsolni a roamingot és a wifi jelszót nem tudtad elkérni a szálláson. 😆