Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem pedig lejelentettük és ezt okmányirodás bélyegző is bizonyítja és ott sem vették észre. Amúgy szerintem simán elfelejtettük.
Neked eltorzította a fejed a kamera vagy eleve ilyen?
ezt a kérdést fogalmazd meg újra, mert így olyan mintha te mennél és rérdezed a pipit hogy ő is megy-e
Akkor te is jössz a Pride-ra? 😁
bár nem vagyok büszke minden pillanatára(szemeit körbeforgató)
ha még egyszer véletlen megyek elviszem a hajójogsimat, lehet komolyabb hajókat bérelni a kis kiránduló hajók helyett (gondolkodós)
Mondjuk van kint sajátmárkás termékem ez az igazi békebeli jaffaszörp íz 😅
Na szóval amíg a család a tengerben áztatta magát én 1 hetet azzal töltöttem, hogy felmérjem az árakat. 62 azonos termék árát vizsgáltam a következő bolthálozatokban. Bakmaz, Tommy, Studenak, Plodine, Lidl, Metró. Ezeket az árakat összevetettem a hazai bolt hálózatok áraival(óranézegetős) Szóval én mindent is tudok akit érdekel kérdezzen bátran 😅
Kérdezhettek üzemanyagárról, utak minőségéről itthon és kint, éttermek árairól, strandbüfék árairól, turista forgalomról, üzletek, vendéglátóhelyek telítettségéről mindent IS tudok 😂 Horvátország kipipálva(kezeit széttáró)
Egy dolog biztos: Ezek nem kalácsosak(szemeit körbeforgató) Egy kibaxott üzletbe nem tudtam venni egy qrva fonottkalácsot, hogy tudjak egy jót reggelizni kakaóval(kezeit széttáró) Ezek ezt nem ismerik(szemeit körbeforgató) Mint ahogy a hot-dogot sem a strandokon(kezeit széttáró)
na szóval hazaértünk a hrvatszkai kiruccanásról(kezeit széttáró)
A pezsó útdíjkategóriáit elég furán kezelik(kezeit széttáró) Elméletileg I kategóriába kellene sorolni mert 3500 kg és 190 cm magasság alatt van. Ehhez képest ezt elég random módon számolták. Általában II.es kategóriát számoltak volt amikor I.est(kezeit széttáró)
Szóval úgy gondolom, hogy a bent üllő mandrónak a dolga ránézésre eldönteni, hogy hová sorolja a járművet(kezeit széttáró) Volt amikor 8,6 jurót fizettem és volt, hogy ugyan arra az útszakaszra a személyautós 5,6 jurót(szemeit körbeforgató)
Szóval ha még megyek valaha akkor kinyomtatom az autó paramétereit és bekarikázom, hogy a pözsó 1 méter 895 centi(kezeit széttáró)
remélem hamarosan eltörli ezt a múlt századi barbár megoldást, hogy kapukon kell autópályán haladni(fejét fogó)
fogarason nem kell napolaj......
http://youtu.be/87D-GzRNOq4
De miért nem írtatok?A másik,a kormányablakba ezt nem jelezték?
nekünk az egyik ájfón miatt írt a nav pár éve
még jó hogy a dobozban megvolt a számla még 5 év után is az tuti valami szürke import lehetett, aztán megbuktak
amúgy egyre éhesebb a szeretett vezérünk, egyre több helyről hallom hogy kivonul a nav vizsgálatokra és osszák a büntetéseket serényen
Eh megszívtuk, eladtunk 3 éve egy öreg rossz futót olcsóért erre most jött a nav-tól végzés, hogy a figurát ellenőrizték és az adás-vételire nem írtunk vételárat így nyilatkozzunk, hogy ezt miért nem tettük és mennyi volt az ár amit valahogy igazolni kell és álltunk-e más üzleti kapcsolatban a figurával. Gondolom a szokásos kamu autókereskedő lehetett és sokkal többet vallhatott be a futóra, így utólag inkább vontuk volna ki a forgalomból, na mindegy levelezgetünk párat. 😒
most friss kipihent aggyal belátom nem megfelelő közhelyt használtam
azt hiszem ide a " tarlós idejében ilyen nem volt " a helyes
Jellemző.
Pontosan,és ezért van hogy hidegben behúzódik melegben pedig nyúlik,mármint a zacsi,így szabályozza a hőmérsékletet.
az lehet, de épp az előbb számoltam meg őket ennyi eszik szart, a többi másra esküszik
Igen, mert szerintem nem egymilliárdot írtam.
hagyjuk persze, hiszen egymilliárd légy nem tévedhet ugye? 😂
Hagyjuk.
egy idézet valami orvosi cuccból:

Embernél például a maghőmérséklet átlagosan 36,8°C, míg a hímivarsejtek fejlődéséhez optimális hőmérséklet 34,4°C. Ez a körülmény a testüregen kívül tartható csak fenn. Ha fejlődési rendellenesség vagy betegség miatt egy here hosszabb ideig időzik a lágyékcsatornában vagy a hasüregben, végérvényesen elveszítheti ivarsejt-termelő képességét.
Nem hülye, csak a nagy igyekezetében, hogy okosat mondjon, pont az ellenkezőjét érte el.
Elég ha business class-ra váltasz jegyet és le sem akarsz majd szállni. 😁
Benyomsz ket uveg rossz palinkat es fel se ebredsz sanghajig.
szívesen megnézném ha lenne valami portál ami lerövidítené az utazást maximum 5 másodpercre