Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hiányos megfogalmazás:
testüregen kívül hordja a szaporítószerveit a helyes
🤣 👌 ✌️
aki az átlagtól eltérően gondolkozik mind hülye
ez nem feltétlen jelent fogyatékost, de biztos vannak mindegyik "hülyében" olyan agyi funkciók ami hiányosak vagy hiányoznak
Te pont olyan korlátolt vagy, mint a másik. Az, hogy megpróbálsz nekem tulajdonítani amit én nem is, és rendszeresen, az nálad is valami kóros folyamat része.

Csak megkérdezem: a te apukád erősebb mint az enyém? Ha már dedós módjára próbálsz bekeríteni...
Gondoltam, hogy megkérdezed?
De miért kérdezed?
A véleményed alapján bennem rólad kialakult kép alapján, tényleg érthetetlen, hogy miért kérdezed újfent (persze tudom) tőlem, pedig a nehéz fejed már párszor elolvashatta tőlem, hogy mindössze megjegyeztem amit látok.
Ennek kb. ugyanaz a súlya - legalábbis a tefeléd irányuló megjegyzéseimnek - mintha azt a tök egyszerű megállapítást teszem, hogy a kutya harap (-hat) a cica meg nem feltétlen.
Így van a lehúzódással is, az egyik - amelyik kívül hordja a szaporítószerveit, azok közül egy része igen, akik meg belül hordják, azok közül meg egyik sem.
Miért, hülye ?🤔 😧
🤣 🤣 🤣
a hülye azért hülye mert nem tudja magáról hogy hülye 😂
kár is erre több betűt pazarolni
Nem az a probléma, hogy látod mit vásárol a másik ember hanem, hogy fennakadsz rajta. Tele vagy frusztrációval, gonoszsággal, irigységgel és ide jössz, itt akarod kibeszélni magadból. Azzal viszont nem számolsz, hogy bár itt is vannak hülyék, rajtad kívül senki sem annyira debilx hogy nap mint nap fennakadjon az élet dolgain. Te akárhànyszor írsz ide, azzal mindig valakit degradálsz. Vagy az anyósod a nyomorék a kutyájával, vagy a szomszéd mert nem vágja le a faágat, vagy mert nem lapàtolja el azonnal a havaz, esetleg a családod mert képesek a kád szélére letenni a sampont… borzasztó emberek lehetnek. Azt az egyet nem veszed észre, hogy a te fejedben van a legnagyobb baj és nem mindenki másban.
Nagyon mélyen gyökerezhet ez a probléma mert folyamatosan csak tereled és másra próbálod hárítani, hogy mekkora balfasz vagy. Ideje lenne felébredni és magadba nézni.
Haver akit bántottal gyerekként az te lehetsz. Nem nagyon van rá, más magyarázat. Ilyen hülye mint te, nem sok születik csak úgy 🤷🏼‍♂️
Azt azért mégiscsak megkérdezném hogy miért is kell hogy lehúzodjon?Innentől kezdve a felmérésnek sincs értelme.Baszki,akkor jön egy sportkocsi és az elől is le kell húzódni?Tudod ki elől kell/kellene lehúzódni?A kéklámpát használó elől.
Majd mutass valami hitelt erdemlo kettonel tobb eseet, ahol a no belenez a tukorbe es elenged.
Egyelore en pont egyszeru helyzetben vagyok, mindenki nezze meg, hogy ki engedi elore.

Nem ne kezd elorol te kis butus, hogy kotelezo meg elvaras. Nem, se-se, egyszeruen csak megteszi vagy nem.
Az,hogy leirom amit latok, es az hogy utalom is, nem feltetlen fedi egymast. Regen lehet, hogy igy gondoltam, de azota ra kellett jonnom, hogy ez ilyen, egyszeruen ennyire kepesek.
Es bar ne lenne igazam. Mndjuk cafolatot meg nem olvastam senkitol, csak - es kizarolag, hogy mirt nezem es jegyzem es irom le.
És látod már megint micsoda egy barom vagy..Általánosítasz,ennyi eszed van.."ha valaki elengedi a mogotte halado motorost, az barmi lehet de biztosan nem no, mert azok egyszeruen tul butak ehhez."
Szerintem itt akit vertek és terrorban tartottak az pont te vagy,és most ez köszön vissza nálad,ezért utálsz mindenkit még a saját rokonaidat is.Nincs rá szükség hogy én téged mások elött bárminek is megpróbáljalak feltüntetni,mindenki látja hogy egy kretén vagy.
Tudtam, hogy te erted.
(Mindenki érti, csak eljatszak, hogy ok kulonbek.)
Te egy kulonosen buta ember vagy, sajnos ezt kell irnom.
Az egesz ugy kezdodott, hogy leirtam, ha valaki elengedi a mogotte halado motorost, az barmi lehet de biztosan nem no, mert azok egyszeruen tul butak ehhez.
Tehat szokasokat tarsitottam egy bizonyos csoporthoz. Meg meg irtam mast peldat is.
Van iratlan szokas, elvasrt szokas, meglepoen kellemes szokas, sajnos a masik semmibe vrelebol aokkal tobb van.

Te - ismetlem - egy rendkivul buta ember vagy. Regen irtam, hogy szerintem teged gyerekkorban vertek, vagy elvaltak a szuleid es azt sinyletted meg, vagy lelenc vagy, nem tudom, de defeked az tuti.
Miert mondom? Mert amikor masokat semmibe vevo szokasrol beszelunk es te azzal akarsz engem a tobbiek elott negativan feltuntetni, hogy a szrintem nem kello alapossaggal felujitott epuleten ki-milyen hibat vel feledezni, hat ebbol gond... Tudom, hogy te a regi, gyerekkori bantalmazast elszenvedve egy mentalisan instabil, problemas ember vagy.

Ugye azrt nem bantottalak meg tulsagosan azzal sem, hogy ha kenytelen-kelletlen, de latom, hogy a tuskoban az elittem a penztarnal fizeto ember mit vasarol? Sot, mg azt is, hogy no vagy ferfi, esetleg hasznal-e dezodort. Nem direkt figyelem, csak ugy alapbol erzekelem.
Szerinted?
Az jo, hogy kertem harom ingatlanunkra evkozi leolvasast (vill) es a bekuldott POD alapjan a szolgaltato nem talalta a fogyasztasi helyet, es kerte a merok fenykepet, hogy latszodjon a gyari szam meg az allas is?
A POD a szamlarol lett lemasolva...
Nem,ezzel az a probléma hogy két sorral lejjebb meg arról prédikál hogy az emberek nincsenek tekintettel a másikra,hát ő pont ugyanúgy nincs mint akiket minősít .
Had idézzelek."halmaz elemei tök magasról leszarják a másik ember (-ekkel) való együttélés minimum követelményeit is."
Te is pont ugyanúgy leszarod,hiszen csak egy kis türelemre volna szükséged a másik ember felé,de nem,te elvárod hogy neked soha senkihez ne kelljen alkalmazkodnod.
Az érdekli, hogy úgy cserél cipőt, hogy útját állja a többi közlekedőnek.
Vagy az, hogy Gizike a boltban a nagy bevásárló kocsiját a közlekedő közepén hagyja mindenki bosszúságára, amíg odalép a zöldséges ládákhoz avokádók között válogatni.
Vagy épp az, hogy a szűk utcába behajtva azzal szembesül, hogy két autós egyszerűen megállt egymás mellett beszélgetni és ő sem a saját sávjában nem tud továbbhaladni, sem kikerülni nem tudja őket.
Vagy ha épp a boltja előtt várakozik valaki járó motorral és ha az épületbe bejutó kipufogógáz ellen szót emel, akkor az autós vállat von.

Nyilván a felvetés jogos, nem ő az egyetlen, akinek szúrja a szemét a közösségek és a társadalom széthullása egyéni fogyasztók halmazává. Más kérdés, hogy a megfogalmazás "a magamfajtámnak" töri a fülét, attól még van benne valami.
Ez még mult heti téma, nem? Azóta nem.történt valami más is?
Ha nem tart fel, akkor valóban nem fog érdekelni.
Sőt.
Amikor ő vár amikor én cserélek cipőt, akkor én is várok, amikor ő.
De most őszintén,téged mi a szarért érdekel hogy ő cipőt cserél?
Nem tudom eldönteni, hogy tényleg érthetetlen amit írok, vagy szándékosan, vagy...?
Az, hogy leveszi a cipőt az út közepén, az egy dolog. De amit meg kéne értenetek, az az, hogy a cipőlevétel csak egy megjelenési formája a egyre nagyobb olyan halmaznak, amely halmaz elemei tök magasról leszarják a másik ember (-ekkel) való együttélés minimum követelményeit is. Vagy elvárásainak minimumát.