Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ilyen cellákból van
13x17 cella
De latnad sanghajt.
Ez milyen akku? Olcsó kínaiaknál írták hogy előfordul ilyesmi, hogy 1 évet bír.
Enyém drága kínai. Remélem kibír legalább 2 évet 😆
túl sokat nem akarnék költene erre az akkura, tervben van egy lifepo4 akkupakk, ha bejön a traktoros állásom szüret végéig össze is jönne az ára
ezt az akkut szét akarom szedni és megcsinálni 12 voltosra bitang kis 4kwh akku lesz, és kb annyi súlyban mint egy 150ah(1,8 kwh ebből 1 kivehető) indító akku
Ülj repulore,irany sanghaj.
😮
Akkor mi vagyunk a gözmozdonyok 😟
🤣
baszki, kezd megmakkannni az akkupakkom az egyik cella kezd egyre jobban elmászni
buzi daily bms meg az istennek se hagyja bekapcsolni az aktív balanszolást, kínából meg 2 hónap mire ideér az 5 amperes aktív balanszer
Itt? Mindenki hülye 😁
Akkor most Ini is hülye? 🤣
Na akkor nem marad ki senki a jellemzésedből.
Szerintem így már mindenki veheti megtiszteltetésnek. 🤟
És akkor még te mondod hogy nem kapsz senkitől épeszű magyarázatot......egyre nagyobb hülyét csinálsz magadból
Fölöslegesen szaporítod. Leírtam, hogy KÍVÜL. A hülyéknek persze kiírhatod pontosan, hogy min kívül, de úgy gondolom - és ezek szerint csak én? - hogy ha a szaporítószervek kintlévősége kerül szóba, akkor talán RAJTAD kívül mindenki tudja, hogy mi az a valami, amin kívül van.
(Külön megjegyzés nélkül. Lezárhatjuk ezt így?)
NEKED értelmetlen.
(Elég sok minden.)
Hat,nekem az ukran egy bevodkazott orosznak tunik.
Aze kedezz rajuk hogy ruszki vagy hoholo vagy? 😆
Oroszul beszéltek, de az is lehet, hogy ukrán, fehér-orosz, vagy a faxom tuggya... az is lehet, hogy már spanyolba emigráltak voltak, ott is van jó sokféle náció. Ezeknek olyan széles pofájú szláv fejük volt, mint a Misa mackónak.
vonaton elég sokat utaztan ilyen gyerekekkel 2001- ig
utána az utolsó pesti állomáson szálltam fel és mindig körbenéztem hogy van-e olyan vagon amelyikben nincs gyerek
utána jobb volt a helyzet
Orosz?
Mitkeresnek ott,nemúgyvan hogy nem nyaralhatnak a szabad demokratikus világban?
ismét hülye vagy
hiszen a golyóid nincsenek a testeden kívül max akkor ha egy dobozban őrizgeted
mert ugye a zacsi meg a pöcsöd a test része de nem a testüregen belül helyezkedik el mint pl a máj
de ha gondolod még kereshetsz pár buta gondolatot ebben a témában is 😉
Buzi aki nem repült egy 2 órával késve induló kiqrt rájenerrel 3 órát éccaka, úgy hogy egy ADHD-s orosz 5 éves gyerek ült mögötte 😩
Malaga mellett tegnapelőtt este 7-kor 40 fok árnyékban (ez ott is rekord gyanús) éjfélkor meg 35.
Ja és tudod mi a legjobb ? Ezt a tapasztalatot az évi kb 2000km motoron töltött távból következteti 😂
Na hát csak terelsz arról hogy beteg az elmés 🤷🏼‍♂️
Ja,értem.Tehát te szeretsz értelmetlen dolgokban megállapítást tenni.Arra is van statisztikád hogy merre megy át több macska, jobbról balra,vagy fordítva?Pontosan ugyanannyi jelentősége van annak is.
Nem tudom megadni? Én miért válaszolnék olyanra, amit rám szeretnél kényszeríteni?
Kívül. Testen (annak részeként), szatyron, önmagán. Kívül.
Úgy látom üldözési mániád is van.
De mégsem tudod megadni a választ,ha már tettél egy ilyen megállapítást hogy kik milyen arányban húzodnak le,akkor talán arra is kitérhetnél hogy miért kéne bárkinek is lehúzódnia .Arra is van statisztikád hogy hányan teszik ki az irányjelzőt 10méteren kívűl?