Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahhoz azért össze kell szednie magát.
Most kellene menni, ha kicsit felszáradt, de meló van, ezerrel 🤔
Ja, végre nincs dög meleg 😁
Jó reggelt! Felétek is jó, motorozni való idő van? 🙃
Fejtsd
Nem kellemes, én be voltam kötve, nem érte el az arcom a légzsák, viszont valami miatt a pirotechnikai övfeszítő lerugta a B oszlopról a kárpitot, na az nagyot ütött! Reggeli történet volt, de kb. délig köpködtem ki a szemcsés púdert amivel szemem szám tele lett, estig csengett a jobb fülem a durranástól.
egyik osztálytársam lebénult egy ilyen repüléstől
én még a csatorna parton is bekötöm, valamit benézek és a pofámba durran a légzsák az jobban fáj ha nincs bekötve az ember
Erről épp most láttam hírt a tényekben a vasárnapi kettős halálról amit 20 és 17 évesek szenvedtek el mert nem voltak bekötve és kirepültek egyik abkocsi alá szorult. Rengeteg helyi ismerős nem köti be magát és mindeg van hozzá ideológia, mondjuk a szomszéd utcáig én sem szívesen használom erről inkább a sűrű rendőri jelenlét beszél le. Már a robogón is elindulás előtt automatikusan a bal vállam fölött markolászok. 😅
....és még mindig 😆
Freelac kifárasztásra játszik. 🤣
Nyugi,olyan is volt hogy csak az élte túl aki kirepült.
ha van öv meg légzsák és nem pördülbmegva kocsib18x a tengekye körül akkor a repülésben több a hiba lehetőség
de biztos találni olyan helyzetet ahol az esély egyforma vagy épp kicsivel jobb a repülő üzemmód
Öhöm,pipi meg aszongya kirepulni jobb.
Szedtünk már le hullát is a fáról ami kirepült az autóból.Sima ügy,valami megdobta felrepűlt a hálóba meg felakadt
Ez hogyan ? Facéról loptam !
Szerintem ő terrorban tartja a családját,nem mernek lépni.
Figyi, az én fajtám az értelmes, normális ember. A te fajtád meg a belterjes, debil, rosszindulatú, megsavanyodott gyökér. Egy igazi értékromboló személyiség vagy.
Családod még nem baszott ki otthonról ? Vagy szegény asszony még nem jutott el addig a felismerésig, hogy ilyen beteg emberrel nem szabad együtt élni ?
sosem mondtam hogy az tök jó hogy ott cserél cipőt
azt sem hogy ha ott várnék minden nap 5 percet erre akkor nem baszna fel egy idő után
de igazándiból észre sem venném egy ideig
100 féle ember 100 féleképp megy ez van akinek nem tetszik menjen busszal
Sampon témában toleráns voltál?Vagy nem voltál toleráns vagy nekünk vetítettél.
"Öntudatos barmot"
Ezt tőled olvasni elég bizarr. 🤣
Alátámasztót?
Nem azzal van baj, hanem a gőzmozdony eset?
Az a baj, hogy nem fogod fel a problémát.
Tied lesz a mennyország. 😇
Miből gondolod, hogy nem vagyok toleráns?
Hogy nem tartom magamban, amit nemhogy naponta, hanem naponta többször is látok? majd ha a Kék fényben leszek, hogy valami öntudatos barmot képen verek, majd akkor mondhatod, hogy nem vagyok toleráns.
Amúgy...
Nem lehet, hogy nem az nincs tekintettel az egyre több embertársára, aki az út közepén áll neki a szerelését igazgatni, cserélni...
Nem tudod......pont ez a gondod,a legnagyobb.
egy nagy tény van
mivel kurva sok az ember és egyre jobban koncentrálódik egyre nehezebb az együttélés egyre több toleranciát igényelne, és az olyan emberek mint te ezt nem tudják elviselni mert nálatok az empátia, tolerancia ki sem fejlődött
ezért szenvedtek....
Nem, nem mondtam, hogy igazam van. Ugyanis jelenségeket írok le, HA állítok valamit, jellemzően keresek is valami azt alátámasztót.
Nem is kértem - pláne nem a tefajtádét - hogy véleményezzék. Leírom, miféle cselekedeteket látok és ennyi.