Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem tudom mert nem figyelgetem hogy mennyit és hova szólsz hozzá. De úgy látom te figyelsz engem, bár kb 2hónapja az elmult 3napban szoltam hozzá a sportmotorhoz.
Mindenki hülye, csak te vagy gőzmozdony??? 🤣 🤣 🤣

Ezen elmélkedj inkább, minthogy mindekit betalálsz! ✌️

Béke veled! 😉
Inkabb par hete.
De te tudod....
Nem vetted még észre hogy nem akar senki lesüllyedni a szintedre ? Van itt pár fura személyiség de ilyen megsavanyodott, rosszindulatú pöcs mint te, nincs más.
Beírsz valami degradálót, lenézel mindenkit és utána ki akarod magyarázni hogy te nem is nézted le a másikat.
Távol, igen. Az utóbbi 2napban. Na el ne kezd játszani a mártírt hogy most nem írkálsz pár napja és te milyen keveset vagy itt 😂
Kár, hogy a korlátoltságod miatt képtelen vagy érdemben válaszolni. Nekem ugyan nem kell a szar, ti hiszitek, ha valamit sokan állítanak, az biztosan úgy van.

Kár, hogy a soraimba nem túl mélyre elrejtett (nektek) dedós szintű utalásokat sem vagytok képesek értelmezni.
Nem, ezt nem vitatom. Ami nem tetszik, hogy kinyitott ajtónál cseréli le, addig áll a forgalom az egynyomos úton.
És ha még azért is cserélné, mert kilométereket kellene gyalogolnia, meg is érteném, de ahogy írtam, pár tucat méterről beszélünk.
Az, hogy konkrétan végig aszfaltos járda van, az csak lényegtelen adalék.
Úgy gondolod, hogy az amúgy tőlem napi szinten olvasott "faszságok" jellemzőek rám?
De a vallásról: az általánosításokból születtek a vallások a vallások iratai, vagy fordítva?

A lényegi válaszom:
Nem, nem hiszem az állításodat. A véleményem nem tetszik, ezzel nem mondtál újat. Viszont én jobban hiszek, amit tapasztalok magam körül. Elég sok olyan ember van a környezetemben, akiket elég ideje ismerek ahhoz, hogy következtetéseket tudjak levonni az eltelt időben "nyújtott teljesítményükről". és jellemzően ezeket is írom meg (nektek), de tudom, ti ugyanazt látjátok mint én, csak elhiszitek a baromságot, hogy ti is úgy jártok, ha nem tartjátok a szátokat.

Az én világom sokkal-sokkal egyszerűbb: amíg nem hazudok - és nem hazudok, addig nem lehet baj a vélemény. Még akkor sem, ha történetesen tíz embernek nem tetszik. És eddig egy tényszerű ellenvéleményt sem olvastam, max. a humbug, hogy miért látom meg azokat, amiket.
Egyed akkor!
Jó étvágyat! 🤣
Kefirrel meg majd csapasd szét!
Mi maradunk a megszokott, jól bevált étkezési szokásainknál. 😉
Ezt nagyon szépen írtad le ! 😀
OFF:
Csak másodkézböl tapasztalat. Ha a magassarku sarka belesüllyed a pl a kavicságyba, akkor sarok oldalfelület megkarcolodik, ez nöknek kb annyira fáj, mint nekünk egy megpadkázott felni....( és akkor meg kell venni a 121.-ik pár cipöt is, ami elleni tiltakozás esetén, csak rámutat a hegyekben álló "egyforma" szerszámkészletekre, a tucat motorra, hegyekben álló bringákra...megfelelö rész behelyetsítendö ;-D)
ON.
Ha nem figyelted szólok,távol vagyok mostanában,te már többet fúrumozol itt.
Sok sikert.
nagyon jók ezek a közhelyek, mindig mindenre van egy bődületes faszság amivel tudja palástolni az ember a "hiányosságait"
evvel remekül lehet lavírozni sz életben
csak a vallást kell alapul venni attól nagyobb közhelygyűlytemény a világon nincs
szóval no para, neked is sikerülni fog 😉
Mert te légynek hiszed magad?
Sajnos ezt en mashogyan latom. Kifejtsem majd kesobb vagy elfogadod?
Szart kell enni akkor, mert hat szazmilliard legy aut mondja, hogy jo az.
Maradjá mà, a többiek sem hisztiznek amikor napokig értetlenkedsz 😃
Ez örök lesz, mint a szegénység 🤣
Es meg mindig........ 😆
K.O.?
😂😂 azt hiszem Ini hatalmas fölénnyel győzött 😂😂
ahogy te értesz itt senki más 😂
neked az agyad teljesen másképp működik mintvegy átlagos "normális" embernek
ezt te fel nem foghatod hiszen neked mások az alapok
és ha most tiltakoznál akkor csak a matematikát hívd segítségül:
ha 10 emberből 10(az érték nem lényeges csak az arány) azt állítja hogy hülye vagy akkor ezen érdemes lenne elgondolkodni
aha
Te tudsz ertoen olvasni???
Messze nem.........bár azt tapasztalom van még a motorosok közül néhány, az is inkább az ötvenes korosztály, meg van a motort birtoklók társasága........