Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baromság is már.Ez már nem az a motoros társadalom mint amikor ez a dolog megszületett.
Kezdjetek el inkább motorozni , az meglátjátok mennyivel jobb időtöltés , ott minden integetünk egymásnak , minden motoros szereti a másikat , függetoenül attól ki mit goondol ! 🤔
50 méter... próbálj már meg annyit 6-8 cm magassarkúban menni 😁 utána gondolj bele, annak, aki MINDIG ilyen magasban jár, milyen lehet laposban menni...
Anyja temetésére... te tényleg kibaszott nagy paraszt tucc lenni.
Pont annyi, mint azoknak, akik minden ágy alatt a patást vélik felfedezni. UGYE érted?
Most komolyan, szerinted van itt igény a hülyeségeidre? Inkább vegyél egy vonalas spirálfüzetet, aztán naponta írd bele azokat a dolgokat amiken nem tudsz túllépni, ki tudja, hátha az megnyugtatja a háborgó lelkedet. Később még jól jöhet amikor bekerülsz egy speciális intézetbe, ahol majd délutánonként felolvasol belőle a csoportfoglalkozásokon, mert ennek az állandó stresszelésnek az lesz a vége! Itt teljesen felesleges napi szinten tipródni, mert egyrészt nagyon irritáló, másrészt ez nem az a hely, ahol tudnak rajtad segíteni.
Nincs rád több időm, elengedlek.
Meg mindig ragjatok a gittet? 😆
Koszonom a megbantott, kulfoldre tantorgott fiu apukajatol a kedveskedo szavakat.
Sajnos a te helyzeteden ez vajmi keveset fog valtoztatni, mert ahogy most sem tudsz tenyszeruen ellenkezni szokas szerint, csak az alsagos nebancsvirag velemenyre futja.

Az a teny most se erdekeljen, hogy a forumrol jellemzoen senkit nem bantottam, sokan csak eljatszak a tarsadalom altal elvart szerepet. A nevtelenseg ne zavarjon, egy forumon - ezert forum - a velemeny szamit. Ha tisztaban lennel azzal, amit hasznalsz vagy ahol akar virtualisan tartozkodsz te sem lennel mentalisan terhelt.

Amiket en leirok, az elsosorban es eloszor nem is velemeny, mert az sokkal-sokkal rosszabb lenne. Amit leirok, az megfigyeles, tapasztalat. Ha nem akarsz vele szembesulni sajnos fel kell magad kotni
Ezek szerint nem csak nálam veri a biztosítékot ez a szinte mindenkit alázó viselkedés. Nem is értem miből gondolja ez az ember, hogy a "társadalmi észrevételek" típusú lamentációira igény van itt. Sajnos azt sem érzi, hogy hol van a határ amit már nem kellene átlépni, még úgy se, hogy a névtelenség látszólagos biztonsága mögé bújik!
Küldöm a számlaszámot. Nem az enyémet, mert nekem nem szükséges a fogyatékossággal élők rendszeres támogatásából adomány, de valamelyik gyerekkórház szívesen veszi majd.
Amúgy igen.
Csak itt egy kicsi, aztán amikor a tök üres és jól belátható körforgalomban megáll mert azt tanulta, hogy kereszteződésben jól megállva jól körbe kell nézni, aztán a rohadt mobilját még a pénztárnál való fizetésnél sem tudja letenni és a vállával a füléhez szorítva kotorászik a mindent is tartalmazó táskájában a brifkóért, amikor a moziban már a sötétben esik be mindenkit felállítva... ja, erről is van történet.

Amikor még OTT dolgoztam, hetente akár többször is rögzítettem történéseket kamerával, így ma más nem (de a kazik tuti megvannak még valahol), de több száz óra videós bizonyítékom volt, hogy bejön a buzi a nagyterembe, és a 80-90%-uk hova ül le? A sorok szélére persze, a terem közepe üres, mondhatni gyűrű alakban. A később érkezők miatt persze számtalanszor fel kell állniuk, akiknek már csak tényleg a sorok közepe felé jutott hely, de hát...
A tél volt a legjobb, ruhatárba nem mindenki adta le a vastag kabátot, maga mellé egy ülésre, aztán ha kellett a hely, akkor az ölébe kettőbe hajtva a karján. Amikor fel kellett állni, hát ugye a hely... mint amikor a rendkívül okos anyuka a mozi előtt szemben áll meg a kerítés mellett, hogy több hely fogyjon.
Így visszagondolva, látok összefüggést a két-három generáció egymásra ható szocializációja között.
A pulya szót CSAK hozzákötik a cigányokhoz, az eredete más lehet. Amúgy nem tudom, hogy mennyivel másabb, mint amikor a mások azt mondják, három családom van, két gyerek meg egy lány.

De szerencsére a gondolatod alapján elérkeztünk az igaz állippppsi fordulathoz, amikor megpróbáljátok visszafordítani az én véleményemet.
majd ha a te anyád, majd ha a te gyereked, majd ha...
Azzal sem neked, sem senkinek ne legyen problémája, legyen csak az enyém, ezzel amúgy sem tudsz hatást gyakorolni, rám végképp nem.
Majd amikor nyugger koromban a járókeretet a menekülő út közepén hagyom, hogy a pinanyaló ölebemnek teszkógazdaságos jutifalatot vegyek, akkor mondhatja rám bárki.
nekem ez már akkor lejött amikor háborgott a 20 féle flakonon a kád szélén
Én azért feltennék egy 5000-est hogy ezt a debilt otthon az egész család csicskáztatja csak itt adja elő hogy milyen nagyember.
ez csak nézőpont kérdése
problémát meg nem okoz max pár pillanatnyi fennakadást
A pulya szót a romák használják, nem az ilyen inteligens emberek mint te. Mert ugye te nem vagy pujáro?

Egyébként te sem vagy tökéletes, mint írtad is.
Ez azt jelenteni, hogy magadra is húzhatod a jelzőidet. Vagy majd amikor a lányod viszi a gyereket bölcsibe, oviba, és betaláljál a változatos szókincsedből származó szavakkal egy ha. "tefajtád",akkor bátran hajts fejet! 🤣
És ha eléred a nyugdíjaskort és valamelyik fiatal le vén buzizik, akkor totyogj tovább!
Amúgy minden ok 👌
Nem. Megint eltaláltad a szarva között a tőgyit. Persze, magassarkúban nem lehet biztonságosan vezetni. De azon az 50 méteren sem tudná magán tartani még, mert a cserével csak problémát okozhat? A tuskó parkolóban ahol van hely, szerintem csereberélje ha akarja. A sivatagban is. Az autópálya parkolóban is. Az anyja temetésére ment is. Az esküvőjére menet is.
ezt lehet nézni másképp is:
azért cseréli a magas sarkút akacsonyra vezetés közben hogy biztonságosabban vezessen
szóval ő inkább egy csodálatraméltó életmentő hiszen evvel a cserével lehet épp egy sétáló ovodás csoportot ment meg mert biztonságosabban meg tud állni
és ezt megteszi minden nap még akkor is ha ez a csere neki időveszteséggel és fáradsággal jár
szóval ő egy csodálatos önfeláldozó anyuka
A pulya nem degradáló, igaz, arra alkalmas, hogy megpróbálj belém kötni ezzel, ah másképpen már nem megy. Az ostoba meg akkor is ostoba, ha szemérmesen csak közlekedésre alkalmatlannak nevezem. Vezetni SEM tud jó eséllyel, közlekedni végképp.

Persze írhattam volna, amikor kinyitott ajtónál kiszállva leveszi a vezetésre használt lapossarkút és a vádlit kiemelő magassarkúra cseréli, mert illegetni még ezen az 50-200 méteren is szükséges, és teszi ezt úgy, hogy kinyitott ajtónál jobb kézzel cseréli a cipőt, ballal meg kapaszkodik a B-oszlopba, egyensúlyérzék nulla.
A többi autós ha éppen arra jár, na, azok majd várnak a lábbeli csere idejére. Visszafelé megint persze.

Figyelem? Mi közöm? Miét vagyok ilyen, hogy mást figyelek? Hát, ha nem félnék a böritől, ezt kéne tennem, amit számon kértek, nem figyelem mert semmi közöm, az ajtót - mert ugye nem figyelem - rá kéne hajtogatni a kiskezitcsókolomra. mert ugye valahogyan oldjam meg, hogy az elém futó gyereket lássam, de amihez nincs közöm, azt valahogyan ne.
Sőt, a nyitott ajtót lássam, de az ajtó mellett állót - tevékenységét - meg ne. vagyis. ha köti a nyitott ajtónál a gyereket az ülésbe, akkor igen, amúgy mást ne.

Hát ennyit erről, hogy az álságos álhumanista szemlétet szerint mit nézzek és mit ne, csak cselekedjek aszerint, amit nem látok, nem láthatok.
Én, amikor megyek, teszem ezt gyalog, bringával, robogóval is, néha autóval, de az általam leírt jelenség MINDENNAPOS.
én őszig letettem a robogót, nincs peca nem kell etetni járni
Meg mindig itt tartotok?
Motrozás ohne? 😆
egész egyéni a látásmódja
az ilyeneket kellene lakatlan szigetekre elrejteni 😆
Egyetértek veled.
Nekem ez a folyamatos buzizás, kurvázás, pulyázás, vén nyuggerezés....nem be.
azért az szerintem erős túlzás amit művelnek a szülők a gyerekekkel
még vidéken is egész nagy tumulus van az ovoda-iskola előtt reggel
szomszéd gyerek iden volt 5. osztályos de még a mai napig anyuci viszi minden nap iskolába és szinte mindig megy érte....
és ez nem egyedi eset
"Ostoba megy a pulyáért"
Szülő megy a gyerekekért.
Van aki így, van aki úgy írja.
Szerencsére nem vagyunk egyformák.
Viszont ha te sem vagy tökéletes, akkor miért prófétáskodsz, szórod itt az észt? Te is hibázol?
Tudom, jössz a mértékkel majd.
Engedd el, ne is pazarold a drága idődet!