Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, képtelen vagyok bármire is. 😆 Amire emlékszem az jó pár éve volt egyy nógrádi településen és autó előzött valamit és eltalálta a cippzárban közlekedő motorosokat és a végén a cippzár miatt a motorosokat is büntették mondván nem az út jobb szélén mentek, itt is volt ebből polémia akkoriban.
Akkor te miért nem gyalogolsz 50-100 métert?Ha már elvárnád hogy az anyukák a gyerekkel gyalogoljanak 200métert.
Mi is a különbség?Felszólították a vásárlókat hogy hagyják el az épületet.Tehát akkor valójában te sem tudod hogy miért volt ott az a kosár.
Ha ennyire akarnal baszakodni es nem magadat lejaratni, akkor visszakeresned az eredetit, mert nem en nem irtam, hogy tuzjelzo volt, hanem hogy a hangosba bemondtak, mindenki hagyja el az aruhaz teruletet. En csak valoszinusitettem akkor is, hogy probariado lehetett.

Latod, meg baszakodni ia buta vagy.
Sajnos az en munkaidom ia akkor van es megyek a mutterekhez, amikor a tobbi ostoba is megy a pulyaert, mivel a munkahely es a lakásom utvonala mellett laknak mondjuk 50-100 meterre. Nekem nincs bajom amugy, mert nagyon sokszor megyek robogoval, meg tudok tolatni is, ha ug,y adodik.
És ha pont egy ilyen korából fakadó nehézséggel élő hagyta ott a kosarat,vagy egy anyuka két gyerekkel?Azért a laikus többnyire annyit tud hogy ha megszólal a tűzjelző akkor futás,aztán lehet még ott van két pici gyerek,hát ne is azzal a szaros kosárral foglalkozzon,hagyja a picsába és vigye biztonságba a családot,te fajtád meg majd szépen átlépi kikerüli.
Szerinted akkor te nem vagy ostoba?Tudod mi zajlik az óvodánál azt is tudod mikor és te ezek ellenére akkor mész és arra.Sajnos elég sok iskolánál óvodánál nem megoldott ez a dolog.
Nem vagyok az, de legalább abban igyekszem, hogy más életterébe (Lebensraum) csak a legszükségesebb mértékben lépjek át.
Vagy tolatni tanulok meg, vagy ha nem megy, akkor akár pát száz métert is képes vagyok gyalogolni.
Addig örülj, amíg te ilyen tökéletes, úriember vagy!!!!!
Aki soha nem hibázik, egészéges, mint a makkom, és a családtagjaik is eszerint élnek!!!!
Nem, elvileg bekapcsol a vészvilágítás.
Sajnos sokszor hallom, hogy ennyien égtek bent, ennyien haltak meg, pedig ez elsüllyeszthetetlen, meg ennyien ott is meghaltak pedig ebben nincs is áram.

Tök felesleges minden logika és szabály betartása, mindenki nézzen az anarchiában a lába elé, ha nem tette, magára vessen.
Majd megnézem, a korából fakadóan nehézséggel élő felmenőidet, amikor valaki pont így kezeli az ilyen jellegű problémákat, mint ahogy most te.
Remélem ott leszek és elmesélhetem majd, hogy mit láttam. De nem rosszindulatból, csak okulásul.
Na játszd te sem a megbántottat. Amikor jelzőt használok, azok, ha nincsenek is név szerint konkretizálva, biztosan azokra írom, akiknek a cselekedetét elmesélem.

Leírok egy konkrét példát, de már volt.

Az óvodánál egynyomos bejárat, zsákutca. Minden normális befelé menet megáll a menetirány szerinti jobb szélén a kerítés mellett. Így marad az oda-vissza közlekedőknek mondhatni egy autó szélesség. De mivel zsákutca, mindenki ott megy ki, ahol bejött, de ehhez tolatni kéne tudni, mert ugye a pulya nehogy gyalogoljon már 200 métert se, 50-et se, ezért mindenki azt hiszi, csak ő gondoskodó jó szülő, ezért lehetőleg a kapuig viszi a porontyot, de hát... igen, a többi hülye is így gondolta. Megfordulni kéne, hát, nehezen megy vagy sehogy. Tolatni szintén, oda kéne megint kis térlátás, rutin, stb. Abból meg kevés van. és ezt csinálja 2 éve, azaz 2* 250 nap, de az 501 napon is azt hiszi, a kapunál van hely megállni is, megfordulni is és csodálkozik a szellemi toprongy, hogy nézd már, megint tömeg és se hely se semmi.

Ez a bevezető.

Jön a nő, még nem kurva. ott lesz kurva, amikor a bevezető úton vagy valahol, ahol ÉPPEN van hely megfordulni, megfordul, és habár a jobb oldalon áll meg, de szemben a forgalommal. Még ez is hagyján lenne, ha átmászna az ülésen és úgy szállna ki, de nem, ő biz mondjuk kb. egy méterrel beljebb áll meg, mert hát ki kell nyitni a sofőrajtót, hogy kiszálljon. És bizony ez már hiányzik a közlekedőknek az úton.
Az csak hab a tortán, hogy jó esetben két gyerek van, vagy az anyósülés mögött van a gyerekülés, és az az egy méter hiány hirtelen kettőre növekedik, mert hát azt az ajtót is kinyitja, hogy bekösse a gyereket. A többiek persze addig állnak, mert hát ők is a kapuig viszik, vagy ott akarják felvenni a gyereket.
Igen, ezeket az embereket sajnos a nevükön kell neveznem.
És hát látom, mert ott laknak a mutterék, én amúgy a szülői házhoz mennék, ha nem éppen a sok hülye nyomorék miatt azt kell néznem, hogy a cicánknak is több esze van ezeknél. vagy legalábbis jobban figyel a többi cicára, mert ezek mondjuk semennyire a többi emberre.
Nem igazán emlékeztem,csak hogy valaki írta ezt.
Azt Sanyi írta, csak neki sincs képe 🤓
Hát ha olyan hülye vagy hogy nem nézel a lábad elé......arról nem is beszélve hogy te azt hiszed hogy ha éjszaka van tűzriadó akkor sötét van?
Nincs ezzel semmi baj. Csak az imént írtad, hogy te csak nyitott szemmel jársz és csak tényeket állapítasz meg.
Akkor írd le, hogy egy nyugdíjas ezt és azt csinált a szemed láttára, vagy egy idős nem húzódott le előtted az út jobb szélére.......De miért buzizol vagy hülyézel, kurvázol te bárkit is le?

Érted a problémát?
Nem is akarlak én meggyőzni semmiről.Téged,minek?
Persze, amikor tűzriadó esetén nem a menekülő út kellős közepén hagyott cuccokat látok, akkor majd esetleg előkelőbb helyre sorolom az átlagpolgárt. Amíg viszont ezt látom, illetve rajtam kérik számon, hogy ezeket miért veszem észre, pedig nem biztos, hogy észrevenném, ha éppen esetleg nem én esnék rajta keresztül esetleg... mert ugye a tűz lehet éjszaka is.
és amíg - bár nem itt még - a bagós beperli a dohánygyárat, hogy megbetegedett a cigitől és a bíróság nem vereti agyon a teremőrrel amikor a keresetet viszi be, illetve az elhízott zsírdisznó nyavalyog, hogy milyen rossz az egészsége, addig sajnos nevén kell neveznem amit a szemem közvetít az agyamnak.
Akár jelzőkkel is.
Semmi, oké. Így legalább nem is lesz tetőtér sem.
Ez pont olyan, mint amit manapság látok, hogy a síkpala tetőhéjazatot cakk-pakk fennhagyják, arra újralécezve teszik a következő, valamilyen új héjat. Igaz, nem olcsó a veszélyes hulladéknak számító pala elszállítása kijelölt átvételi helyre, de hát akkor fogat se mossunk.

nem, nem tudsz meggyőzni te semmiről, mert egy normális ellenérved nincs soha, csak egy, hogy miért látok azt, amit. Igen, én jellemzően nyitott szemmel járok, nem pedig hályogot húzok rá. Mondjuk valszleg te sem, csak te egy szerencsétlen vagy.
A családtagjaira olyan jelzőt használ, amilyen neki jók esik!
De pl az én szüleim is nyugdíjasok, és rájuk ne használjon vén buzi nyugger jelzőt! Vagy akár a páromat ne illesse kurva jelzővel, azért mert nő!
Mondjuk ez egy fórum, egy gép mögött ülve......
Ezért is vontam párhuzamot.
Egyébként te ,vagy valaki írta hogy megbüntették a rendőrök ez miatt,pedig a rendőrök cipzár alakzatba mennek.
Ne aggódj, ez a spicli is feljelentene bárkit 😂
A saját családtagjait degradálja,túl sokat nem lehet tőle várni.
Igen, ezért is írtam hogy túl sok tényezős a közlekedés ahhoz hogy egyetlen pontos irány legyen. Viszont az irányvonalak a kreszben le vannak írva, én sem aszerint közlekedem, hanem józanész szerint.
A mai napig elfogadott eljárás,szóval a kérdésedre a válasz,semmi.Mivel látható volt hogy nem egy beépített tetőtérről van szó.
Persze,engem is feljelentett,mert hogy egy rendőr volt,a gyökér fajtából,mindenki tudta ki ő.