Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te mitől vagy így felbátorodva, hogy itt mindenki degradálsz?
Itt mindenki hülye, kurva, vén buzi nyugger, kitagadott..... Vegyél már el a tempóból légyszíves!
Állítólag te egy művelt ember vagy.
Akkor ezeket a jelzőket ritkítsd egy picit!
Én most nem várok addig ................inkább eliszom most 😂
Hátha van olyan jó DR Jack Daniels 😋 😂
Nem szerintem elrontották... Amúgy meg feltettem a kérdést, mi a hiba. És ugye azért jöttek MÁS olvtársaktól, mit gondolnak hibának.
Tehát megint- és megint csak hazudsz és ferdítesz.

Azt ne várd - de már írtam - hogy a látszólagos verbális humanizmusod miatt majd a te napi hibáidat is így fogadják majd azok, akikkel jó eséllyel állandóan kibaszol, mert buta vagy mint a tök. Sőt.

A bevásárlókosárral meg amúgy jobban láttam volna, ha a saját hülye gazdája a tűz elől futva úgy esik el, hogy nem bír felállni és tovább futni, ha már így leszarja a több embert és a logikát. De hát ilyent mégsem kívánhatok...

A saját ismerősöd feltehetőleg jól tette amit tett, mert gyanítom téged jelentett fel valamiért és a fogdán lettél ilyen hülye a veled összezárt kancigányok által.
:-D
Hát pedig így van.Mást sem csinálsz mint hozod ide azokat az észrevételeket másokról akik szerinted hibáztak.Ott van a háztető,képes voltál lefényképezni mert szerinted elrontották,ott is te voltál a hülye,jöttél a bevásárlókosár esettel,ott is azzal voltál elfoglalva hogy szerinted ki hibázott,aztán most jössz a közlekedésben résztvevők minősítésével,egy igazi kretén vagy,volt egy ilyen ismerősöm,még a saját rokonát is feljelentette.
"de logika szerint is célszerűbb jobbra tartani, szembejövő kocsisorban előzni szándékozók is konnyebben észrevesznek mert kevesebb ideig takar az előtte haladó"
Ja de csak addig míg nincs előtted egy másik autó,mert ott meg sokkal tovább vagy takarásba.Előzni akar a szembejövő,kinéz,mit lát,egy autót mert te jobb oldalt mész és pont takarásba vagy,elmegy az egy autó aztán már húzza is be.
Én? Te tényleg egy született deformitás vagy. Én nem panaszkodom, itt legfeljebb a naponta látottakat írom le 99,99%-ban.
De te pont ezt írod le, te valószínűleg egy rendkívül hiányos nevelésben részesült beteg kisgyermek vagy, aki nem kapta- és jelenleg sem kapja meg a hőn áhított figyelmet, ezért minden eszközt megragadsz, hogy rád figyeljenek.

A panaszkodás kifejezés értelmezését javaslom értelmezni.
Pont szerdán megyek,illetve ő jön.
Én vagyok kitagadott ? Hát te vagy az aki állandóan ide jár panaszkodni. A legtöbb hozzászólásod arról szól hogy a másik mit csinált vagy mit nem csinált.
Ez itt a lényeg.
Én úgy értelmezem, hogy nincs tiltva az, hogy a sávomban hol haladok, tehát ha akarok, akkor a felezővonalhoz húzódva is, DE az ajánlás az, hogy a lehetőségekhez képest mégis a jobb szélén tegyük meg ezt.
Tehát van szabály ami kötelező, és van ajánlás.
Nem kell előtúrd, egyszerűen értelmezni kellene. Sávon belül is jobbra kell tartani. Ez nem azt jelenti hogy a padkán kell zötyögni hanem azt, hogy lehetőséghez mérten a sávban jobb oldalára kell helyezkedni. Ez nyilván borul előzéskor, kanyarokban… de logika szerint is célszerűbb jobbra tartani, szembejövő kocsisorban előzni szándékozók is konnyebben észrevesznek mert kevesebb ideig takar az előtte haladó, neked is könnyebb lehúzódni ha szembe előznének. Nyilván ha kereszteződés van és jobbról jöhetnek akkor beljebb húzódik az ember.
Túl összetett a vezetés, nem lehet kijelenteni hol kell menni de a kresz leírni, jobbra kell tartani a lehetőségekhez mértem. Ennyi pont.
Baszki az a legszebb ha elmegyek pszichologikushoz ezt kibeszélni 20.000 ft-al többet fog kérni . Mert ezt őse hallgatná sima tarifával 😂 😂 😂
Hol olvastál tőlem ilyent te szerencsétlen kitagadott?
De minek kell jobbra húzódni fel van sorolva jó ember értsd már meg
Rám a első pont érvényes
Rád meg a kettes ezek szerint de én azt honnan a picsából tudjam hogy te ökrös szekérrel jársz melóba
Ok, de motorkerékpárral nem kell a sáv jobb szélén haladni. Mehetek közepén.is meg a bal oldali keréknyomon is. Oktatták, némelyik normális kresz értelmezésben le is van irva, de most nem keresem meg mert pont semmi értelme.
Felőlem ott mentek ahol akartok. Legutóbb is valamelyik okostojás váltig állitotta hogy a motort toló személy vezető sőt bukósisakot kell viselnie. Azt is egy óráig kerestem mire megtaláltam de ezek csak elvesztegetett idők. Ugyhogy ezt most nem túrom elő.
Te most teszed a hülyéd vagy tényleg nem tudod értelmezni azt ami le van írva ? A sávodban is jobbra kellene tartani. Ennyi, ez van oda leírva.
https://net.jogtar.hu/jogszaba...
Haladás az úton

25. § (1) * Járművel a forgalmi, az időjárási és látási viszonyoknak, továbbá az útviszonyoknak (az út vonalvezetésének, az útburkolat minőségének és állapotának) megfelelően kell közlekedni; figyelemmel kell lenni a jármű sajátosságaira, az utasokra és a rakományra.

(2) * Járművel az úttesten - az előzés és kikerülés esetét kivéve - annak menetirány szerinti jobb oldalán, az út- és forgalmi viszonyok szerint lehetséges mértékben jobbra tartva kell közlekedni. Lassú járművel, állati erővel vont járművel, kézikocsival, hajtott (vezetett) állattal, valamint lassan haladó járművel - ha az út- és forgalmi viszonyok lehetővé teszik - szorosan az úttest jobb széléhez húzódva kell haladni. Párhuzamos közlekedésre alkalmas úttesten a jobbra tartásra a külön szabályok (36. §) az irányadók.

(3) * Az autóbuszöblöt, az autóbusz forgalmi sávot, a kapaszkodó sávot, a gyorsító és lassító sávot, a nyitott kerékpársávot, valamint a kerékpársávot a (2) bekezdésben említett jobbra tartási, vagy az úttest jobb szélén való haladási kötelezettség szempontjából figyelmen kívül kell hagyni. A kerékpársávon csak kerékpárral szabad közlekedni - az egyirányú forgalmú úton kijelölt kerékpársáv kivételével - az úttest menetirány szerinti jobb oldalának haladási irányával azonos irányban.

(4) * Olyan úton, amelyen három, egymástól elkülönített úttest van, járművel a középső és a menetirány szerinti jobb szélső úttesten szabad közlekedni. Az ilyen út középső úttestjén kétirányú, a szélső úttestjein egyirányú forgalom van.

(5) * Ha jelzőtábla jelzéséből más nem következik, az úttest menetirány szerinti jobb és bal oldalát elválasztó járdasziget mellett jobbról kell, egyéb helyen levő járdasziget mellett jobbról és balról is szabad elhaladni.

(6) * Járda, járdasziget, gyalogút, gyalog- és kerékpárút, kerékpárút, nyitott kerékpársáv és kerékpársáv mellett tilos úgy haladni, hogy a jármű szerkezeti eleme vagy rakománya ezek fölé nyúljék.

Na most akkor te melyik vagy 😂 (2)-nél jól fel basztál ..............nyitok egy vagy két vagy három sört a picsába 😂 😂 😂
Az a hatalmas különbség hogy te fennakadsz azon hogy más mit vesz, vagy más mit csinál. Mert egy beteg elme vagy.
Milyen szembe?
azt látom hogy jön szembe a kocsi de hogy opel vagy mercedes nem nézem mert kurvára mindegy mi az
de ha pecáznak mellettem nem érdekelnek a felsoroltak mert nem az én dolgom, sőt kifejezettem idegesít ha a szomszéd jön kérdezősködni, én még annyit az életben nem hazudtam mint ezeknek 😆
haver szokta kérdezgezni láttam-e ilyen-olyan kocsit kint, hát a lófasz tudja, volt egy csomó aztán hogy milyen azt ne kérdezze senki
Vettem biztos 😂 😂
Mit kéne értenem?????????? Egy sávba hogy tartasz jobbra ?????????
Én olyat ismerek hogy saját sáv és kész . Ha átlógsz egy kicsit is a másik sávba az mindegy hogy párhuzamos vagy szembe irányú akkor nem vagy a saját sávodba ami sáv váltásnak minősül még ha csak kicsit átmentél és vissza . És ha én sávomba vagyok és te átlógásoddal balesetet okozol bizony te leszel felelős 100%-ba attól függetlenül hogy én a saját sávomba hol voltam jobb oldalt vagy középen vagy saját sávom bal oldalán 😉 és nem lesz semmi megosztott felelősség . Remélem érted jogosítványka 😂
Nem-nem, nem kérdeztem, hogy mikor mit vettél.
De neked átfordítom - mert tudom, hogy érted - a te nyelvedre. pecázol a ahaveroddal, te semmit nem látsz, hogy mivel megy ki melléd, milyen a botja, mit fog, mit visz vacsorára enni? mert ugye te sem hiszed el, hogy mindenki beveszi, hogy vakegér módjára él- és közlekedik az egész életében, és abszolúte nincs rálátása a legis-legközelebbi történésekre? pláne, ami adott esetben az életébe kerülhet, mert ugye a motoros közlekedés nem életbiztosítás manapság.
nem sűrűn járok boltba, pl ebben a hónapban még nem is voltam, de ha megyek sosem nézem ki mit vesz, 2 dolgot nem tudnék felsorolni mitt pakolnak előttem a szalagra
ami nem érint azt sosem nézegetem, vagyis persze ránézek mert a látótérben van, de nem tudatosulnak ezek a dolgok mert kurvára nem érdekelnek
az sem hogy ki milyen ruhában jár vagy épp májkrém van a 2 szelet kenyér között vagy rántotthús
de akár az sem hogy ki jön szembe vagy megy előttem, max annyi hogy tetszik-e a segge vagy sem, de mostanában már ez is egyre kevésbé érdekel
de azt észreveszem hogy a csatornában szembe 15 méterre lerágta a nádat az amúr vagy merre túr a ponty 😆
Ne kezdj te is mellé beszélni, a kresz leírja, lehetőség szerint jobbra kell tartani. Nem mondta neked senki hogy a padkán motorozz, annyit ír hogy jobbra kell tartani.
Amiertpl. A boltban elottem fizeto embernek is latom a vasarolt cuccait. Amiert latom, hogy a velem egy irodaban ulo ember mit eszik vagy iszik,. Amiert latom a szomszed epikezesen, hogy milyen iparosok dolgoznak.
Irjak meg?