Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor az hiba volt.
Amatoroknel pont kijon a tuloldalon a drot.
Honnan tudhatnad,te übermensch vagy hegesztesben IS igy szulettel.
Nem azért van ott drót mert átégette és kijött,így sütötte le a drótot.Amatőr munka.
Eleve resek nem kene hogy legyenek,ha mar hegesz,de ha ategeti es kijon a drot legyen benne annyi hogy leszedi lamellassal vagy drotkorongal.
Ez igy kontar ettol meg en is fenyevre vagyok jobb.
mindenki pénzt ad mindenért....ingyen még a szar munkát se végzik el
1nem adtal penzt ezert, ugye?
hátsó
oltogatott hogy veterán kocsikat restaurál annyira profi
a külső felén se sikerült az ívet jól eltalálni, ami igazándiból nem is érdekel, de ez siralmas
letördeltem a huzalokat adtam neki drótkoronggal, egy kis fehér hammerite(nem volt más itthon) akrillal betömtem a réseket meg 2-3 réteg alvázvédő spray
még egy 20as lemez dugót kell valahonnát szerezni mert kicsit elolvasztotta a küszöb hegesztésnél
küszöb véget szilóval lyuk mentesítetem akkora hézagok voltak hogy az akril kb sosem keményedett volna meg
meglátjuk mit mutat a következő műszaki előtt
Hatso?
Most tanuja a hegesztest?
ez a sárvédőív felső része belülről
Ez a kuszob belso oldala?
úgy látom jobban megérte volna venni egy 30 ezres festékszórót, meg egy minimalista co hegesztőt.....
azért ezek a sufni lakatosok elintézik hogy 2 évente legyen munkájuk
Ha-ha-ha-ha!!!!!!!!
Ja igen,csak szerintem rajtad kívűl senki nem figyelgeti és helyez %-os arányba hogy ki és milyen nemű illetve milyen arányba húzódik le.A kötekedés szót meg te ne emlegesd, aki nekimegy a családjának pár sampon miatt.
A tiéd a problémás, mert nem nem ÍRTAM elvárást, egyszerűen egy megfigyelést írtam le, csak a te beteges elméd csak és kizárólag arra képes, hogy a fórumon kötekedj.

Idézem saját magam, hátha másodszorra eljut az agyadig:

""...az a megfigyelésem, hogy a NŐI sofőrök 0%-a húzódik le jobbra, hogy elengedjen, ha az autó mögött megyek, követve őt.
A férfivezetőknél az öreg trottyok képtelenek erre 100%-ban. ""
Persze hogy van,ha lehúzódik,megköszönöm,ha nem,akkor nem,de eszembe nem jut azt figyelgetni hogy ki húzódik le és ki nem.
Felvetésed több sebből vérzik,
egy,vén lehetek de buzi nem,
kettő,nem gondolnám hogy valaha is tömegközlekedni fogok.
3.Ha netán mégis,akkor is lesz helyem a tömegközlekedésen.
.
(Majd amikor vén buzi nyugger leszel, a tömegközlekedésen is ezt mondják neked. Mármint amikor vágyakozva nézel az ülésre.)
Vannak akik le szoktak húzódni (egyre többen szerintem) de ugye nem kötelesek.
Mert hogy le kéne húzódnia,van ilyen elvárás?Már megint azt nézed ki cselekszik olyat ami számodra nem előnyös.
Amúgy:
most értem haza, az a megfigyelésem, hogy a NŐI sofőrök 0%-a húzódik le jobbra, hogy elengedjen, ha az autó mögött megyek, követve őt.
A férfivezetőknél az öreg trottyok képtelenek erre 100%-ban.
Térfigyelő kamera, itt megáll a szándékos veszélyeztetés vétsége.
Aki ilyenre vetemedik, annak komoly gondok vannak a fejében.
Pint most akartam linkelni,nem csak facebook hír.Elég szépen meglocsolták.
Csak Bajna-Hereg kornyeket keruld el egy kis ideig, allitolag olajat locsoltak az aszfaltra a tisztelt polgartarsak. Most megy korbe a Facebook-on a hir.