Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyszer egy ilyen 92-est tuti szerzek...
élő legendák,majdnem mint a GPZ
ezektől még én is tartok Cimbi. Te megpiszkáltad már a 12-est...ki is esett belőle a fékbetét...
Na igen, azért ezek voltak az igaz vasak...
jobban tartok az 1100től mint a busától ,mert a régi gépek brutálisak,nincs az a sok szar elektronika ami mindent korlátoz.
hát gyári gixer1100 biztosan nem, és hát, arrol nem is beszélve ha megpiszkálnám a 12est jelentös változás lenne az igy sem gyenge blokkban
Okés betarto ma szabályokat:) nem akarom hogy elbaszodjon
Am meg már meg is néztem vaterán 3900 rendelek is egyet!
Innen pár 1100-as meglepit tudna okozni nektek...
Jah, azt még akartam mondani, h nyáron jobban "koszosodik", mert több a bogár és porosabb a levegő. Hidegebbe, nem annyira.
Nincsmit.
A suzukik meg zöldleveli békát reggeliznek
Jöhet a busa is , két éhes nagyszáju 12es fogja alázni, természetesen a tiedet is
Köszz szépen! EZZEL IS OKOSABB LETTEM:)
Azt szeretném én majd látni...
Majd elcsalom a Busás Cimbimet, aztán nézegetheted a hátsó lámpáját...
na igen,
nem inkább az a baj,h nagyszáju motorom van és mindent megesz ,légy, darázs,lepke,szuzuki , , .
Nem, vettem K&N legszűrőtisztító és olajzó szettet. Kb 5000Ft körül van a vaterán. Többször használható.
És milyen olajat használsz?Légszürő olajat mint a crossmotoroknál vagy milyen?
Mert nem tudod kerülgetni a bogarakat...
5000 ,tegnap vettem ki kb 1000 után és kurva mocskos volt .
Én kb 5000-renként tisztítom és olajzom aztán jólvan.
Sziasztok!
Ismét egy nagy kérdéssel fordulnék hozzátok!:)
MÉg pedig azzal hogy hogyan is tisztítsam vagy tartsam karba a gsxr-emen lévő SPORTLÉGSZŰRŐT!?tapasztalatokat és ötleteket várok!KÖszi!
üdv
Alakul a dolog!
Eddig very szép!
Nekem inkább profi kivitelezésnek tűnik!
Köszi, én is valami ilyen kis f@szom szűrőre gondoltam a lelkem mélyén
Hát egy kartergáz szűrőt legalább tegyél rá

Beírod a neten, szerintem találsz boltot a környékeden 5km-es körzetben, hol árulnak. Kb. 4 cm átmérőjű kis szűrő. Olyan 2000-2500 ft. Különböző csőátmérőkkel. Rádugod és bilincs.