Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

össze lett pakolva a gép az új festéssel!
Nem.A használautón nem hosszabítottam meg ,de talán még a használtmotoron még fent van.Nincs az embereknek pénzük mindenki csak csereberélne erre-arra,de nem volt innyemrevaló egyik sem.Autóm van 3 kisebbre meg nem vágyakozom.
Nekem reális gyorsulásom nincs mert eddig nem nagyon volt rajta burkolat de most teszek rá és majd össze akarom mérni egy két géppel már csak kíváncsiságból is.
Figy. Jani a tanúm (hátulról a légszomjjal küszködő világból ) ,hogy a széria Busa nem tudott letolni! S akkor még a 750-es matrica volt rajta
200-tól elhagy ,mint a szart, de addig azért van gond
Az tuti hogy a gixer érzésre még néhány ezres sportmotort is megpocsékol
Árulod még a vasat?
Jó az ha van egy pót blokk!
Én is megtartottam az idei első motorozást, mert a kocsi megette minden benzinem XD. Amúgy nem vágytam volna rá, de öcsém most rakja a nagy motoros jogsit, így kicsit vinni is kellett.
Egy kliensem RF 900-a volt az öszvér, mi itt van tárolva. Úgy is meg kellett már mozgatni. Öcsém leszáll. Ez csutka gázvolt? Mondom : ja! Hát nem egy gixxer...azon úgy éreztem az elnyúlást az időben ,mikor gyorsul XD. De isten ments ,hogy 1100-est hajtson! Egy supermoto tökéletes lesz neki!

Én koyo csapágyakat rakok bele! Cseréltem most is, igen! ~ 8000 ft a 4db.
Ma megvolt az idei első kör a gixerrel
Indy1100!
Cseréltél most kerékcsapágyakat is?Milyen gyártmányut érdemes bele tenni?Ugyan ez a kérdésem fékbetéttel kapcsolatban is?
Ugyanis csinálok egy kis karbantartást és pár dolgot ki akarok cserélni hamár szét van dobva a bringa.
"A gsx-r mögé kötném az ilyet és addig húzatnám ,amíg el nem fogy a parasztja!" Erről az jut eszembe, amikor tavaly februárban vitték az autómat. Én is igy lógtam rajta. Szar érzés
Néztem az ibéjen, 250 Eur körül mennek kint a 40-esek, dyno nélkül. Pl.itt: http://cgi.ebay.de/40er-Vergas...
Na ennyit én nem akarok érte 30 e.-ért vihető.

Esetleg makulátlan gyári 38-ast beszámitanék.

A cigógyerek meglesz, de a motor már félő hogy nem... Sajnos Józsi barátom nem védte kellően az értékeit. Kemény világ...
Vi fill? Bár nem mintha lenne rá. Nem árt, ha van egy 3. is polcon
Kéne nekem is egy blokk... el kéne hoznom azt Jani, Mr. K.Z. től. Nyugodtabb lennék.

A motorom nem füsttől! Az a szuper keverékképzés eredménye ,mikor beremeg mögötte a levegő, az el nem égetett benya Figy, nem mondom ,hogy most nem gyilkolna le a green peace ,de lényegesen jobb lesz a szimmering cserék által
Vagy előzz meg! ..Ja, akkor eltévedsz. Jogos
Viszont ebben az évben már nem Barbi fenekét fogod nézni


Nem vagyok pannoniás, de sajnálom azt a gépet, mit elvittek tőled P20 vagy ismerőstől. A jó édes...... azt. Ez kb. az a szindróma lehet, mikor felszedik a síneket, meg kihúzzák a kábeleket a földből! Az lényegtelen ,hogy millios a kár (vagy az eszmei kár ebben az esetben), de kapott érte 5000ft. A gsx-r mögé kötném az ilyet és addig húzatnám ,amíg el nem fogy a parasztja! Más motorjára nem ülök kérdezés nélkül.... Undorító!
Nem kell valakinek egy újszerű 40-es karbisor full Dynojet szettel ? Inkább eladom, mint visszaépítem...
Látom fasza a géppark .Az enyém se lógna ki a sorból
Én meg utálom az Indy-t mert úgy kormol a motorja hogy az enyém légszomjat kap!
Na álljon meg a menet!
Én Janit utálom ,mint a sz@rt! Nem lehet vele együtt motorozni, mert lassú és nem szeret keresztbe motorozni!

A többiek jó fejek
nincs itt semmi probléma csak szar napom volt és nem igazán viselem el ha a gépemet megszólják! ennyi !
Ámen!
Örülünk mi egymásnak csak néha föl kell dobni a hangulatot! Aki meg besértődik az vessen magára, sok-sok gixxer blokkot!
2 hétvége alatt menne csak , mert DYNA 2000 gyújtásom pont nincs raktáron! ,de fasza a gép!
Rota kapa helyett egy ilyent össze dobhatnátok,egy hétvége alatt meg is lenne.
Gyönyörű a gép ! Összerakva is kérünk majd képeket!