Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...
helló! köszönöm a segitséget de már nem aktuális! találtam hengersort,de majd ajánlom hátha kell valakinek az ismerősők közül! mégegyszer köszi: üdv!
Halihó nincs véletlen valakinek 2db eladó szelepfedél tömités ami a két középső gyertyához való?
Hello.
Nekem van egy komplett hengersorom, csak kívülről sérültek a bordák.
Ha azonos a hengersor a GSXR-ével akkor, ki lehet belőle préselni a hüvelyt, és csere.Elméletileg 14000km-es blokk.Ha érdekel hívj:06303604406 számon.
Ugyanúgy. Bővítem a műhelyt, így most a gixxer háttérbe van.
De kösz az érdeklődést.
A komámnak az 1,2 banditájának csúszott a kuplung mikor megvette utána nemsokkal vett bele mobil 10W40 olajat azóta kb 40ekmt tett bele és semmi gond a kuplunggal.
Indy! Hogy áll a motorod?
Üdv lég-olajosok! A képen pirossal jelölt alkatrészre lenne szükségem (bal szélső karburátor fedele, '99-es Suzuki GSF1200N Bandit). Illetve még egy kérdés. Volt már valakinek olyan, hogy bizonyos olajtípussal csúszott a kuplungja? 10W-40-es ELF 1200 Km olajcsere óta, kicsit meghajtottam ma - csúszik. Korábban Motullal nem csúszott Vgy csak beérett egy kuplunglamellaszett csere? (37 eKm van a motorban)
Ha még ez sem ment át, akkor....
Azt mondod az én készülékembe van a hiba?
Nekem a karbiház légszűrőjéből szakadt egyszer le egy kis szivacsdarabka és az tömítette el az egyik főfúvókát. Vicces volt
Vagy is annyira akkor nem. Szarul ment 3 hengerrel, hisz nem Triumph
Vagy kezelőhiba Janikám!
Hétvégén mentem egy kisebb kört 700 km-t ,és a hátramaradt kétszáznál olyat csinált a gép hogy a 4-es henger háromezres fordulat alatt nem muzsikált! Hazajöttem karbi kipucol hozzáteszem nem volt retkes , de megjavult valaki találkozott már ilyennel?
Hello!

Összes csapágy csere és megjavult,de hozzáteszem semmit nem látni rajtuk, picit érdekes ,de most nincs hangja.
Sziasztok!
Szeretnék kérdezni tőletek. 94-es GSXR első villahídjában, mekkora átmérőjű telót lehet beépíteni. Vagyis, milyen a furat átmérő az alsó, és a felső villahídban? Esetleg van egy jó fotója valakinek a villahidakról? Az eredeti telónak milyen állítási lehetőségei vannak? Előre is köszönöm! Üdv Laci!
Nem eladó
REndben megnézzük,egy kicsit megütögetem egy 20kilós kalapáccsal hátha jobb lesz csak vicc!
Köszi szépen az infót!
SZép a géped,mikor lesz eladó?
Ziwi meséli, szét lett újra kapva a blokk?
Hajtókar csapágy cs?
Már mint ,nem mintha nem ülnék elég motoron, hanem MOTORON is!
És ültem motoron is! Kössz Jani ;)

Inspiráló volt, hogy rakjam már az enyémet.
Szia!

Talán a legegyszerűbb megnézni az olajszinted (már, ha tudod mennyi volt). Ha több akkor nem kell annyira örülni :)

Bár nekem is csinálta eccer 2 éve. Álltam a kocsisorban, majd látom, hogy folyik a benzin. Gyorsan leesett, hogy felakadt az egyik tűszelep. Rohanás a közelben lévő vasúti töltéshez, kaviccsal vissza, majd kocogtattam a karbi oldalát. Nem néztek hülyének :)
Nem biztos, hogy csere. Cseréld fel egy másikkal. Én anno azt tettem. Azóta sem volt ilyen problémám. Nem mintha az új büdös lenne ,csak ha így is teljesen jól működik. Volt , hogy vadi újjal akadt fel, utána vissza a régi és jobb volt.

Hihetetlen, de ma haladtam egy kicsit.
Na fasza,akkor szedhetem le az egész karbisort igaz?
Tudom hülye kérdés de hogy ellenőrizzem hogy nem e ment az olajba benzin?
Nem zár a tűszeleped. Csere. Beinditás elött ellenőrizd, az olajba nem ment-e ! Ha már úgyis lent lesz a tank, érdemes azt is kipucolni.
Sziasztok!A középső karbimból elkezdett szivárogni a benzin!Elég szépen!SZERINTETEK MI LEHET A PROBLÉMA?
Felakadt az űszó?Tanácsokat kérnék!Köszi!
Ja a benzincsapom le van törve és tartalékra van állitva,sajna igy vettem még anno a motort de eddig nem volt ilyen problémám!
Igyekszem köszi

Jelenleg tető projekt, hogy minél több motor beférjen alá.
Utána ráugrom a gixxerre, mert páromnak is megígértem valamit a motorral kapcsolatban és vele nem szeretnék újat húzni! Papucs? Lehet, de megéri