Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A második húúú...
Nagyon szépek!
Ilyen lesz..
Szépek Pannonia! ;)

....

Oh yeah... ma haladtam
szépek
Üdv mindenkinek. 2 ilyen vassal rendelkezem. Egyik full gyári, kicsit csinositva, finom tuning. Másik egyedi, '88-'92 hibrid, durva tuning. Mindkettő saját munka.
Hát 8 cm -lett betoldva. Ezt tartottam ésszerűnek.
Talán így még motorozható, de nem áll kerékre két személynél ,meg ugye az egyenes futás. 220-240 környékén gyászos mit művelt. Táncol alattam. Próbáltam mindent. Guminyomás, teló ültetés...
Remélem így javul. Mentem már 15 cm-t nyújtott villás gsx-r el. Csak egyenesen ...Meg ez egy jóval merevebb villa ,mint a gyári 91-es.

Egyedül még a piskóta karokon agyalok. Hisz a villa lefelé lejt, ha bent van. Ha nagyon hülyén néz ki a nyújtás, r'go, nagyon fent van a segge. Vágatok két másik piskóta kart, hol pár mm-el arrébb van a furat. Majd kimérem. Holnap már dobálom össze!
Nagyon komolyan fog kinézni amikor összerakod. Már kiváncsi vagyok rá! Meg arra, h a lengővillától mennyit változik...
Thx!

Szombaton érnek haza a polírozott cuccok. Ezt a képet küldte polírozós barátom, hogy nyugodjak már meg.

Várom már, azt legó... Bár a hengerfej csak 2 hét múlva lesz kész.
Sebaj, addig haladok. Futómű be. Max most a blokkot emeljük ,majd be a vázba és nem a vázat le a blokkról.
Nagyon patent lett a váz meg a lengővilla.
A büntető!
Tél...
elég baj az már alig várom hogy a mz-vel körbemotorozzalak kakucson
most is tél van
Van odavaló idomom meg lábtartóm meg mindenem
de a fényezés lehet csak télen lessz az idén nem tervezem forgalomba helyezni.
azért fényezés előtt még hozd ki Kakucsra
Ilyenre akarom csak a piros helyett sárgával kel elképzelni
Már most jól néz ki, de szerintem a tankot kellene fújni meg a sárvédőt (de én elfogult vagyok).
itt e
a kép lemaradt
így néz ki még most sebtibe
OK még nem kaptam semmit.
Nem enged felrakni képet a rendszer. Küldtem képeket az email címedre, de valami hibát írt ki. Elküldtem többször, ha nem kaptad meg, akkor megpróbálom majd holnap is.
Siófok alatt 40 km-el.