Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a Honda megszólal olyan szép!

Na lapozzunk...

Milyen Big block project? Nem tudok valamiről? Ha előlem hoztad el a blokkot sutyiba kinyírlak tesó! Ott van neked finom ropogós bandit blokk. Úgy is arra vagy rágerjedve, meg a kínai kiesős szelepülékekre
Én ezeket csinálom mostanság!
GSX-R 1100 big block project, honda cm400t hengerfejfelújítás, honda crm 250 generál
Ilyen lett a táv. Nem tom, hogy megültessem-e a seggét vagy nem?
Bár szerintem nem kell neki.
Ez ilyen A városi döcögés dynóval nem fáklyásmenet. Az országúton viszont hálás ha ideges a masina...
Kend a hajadra
Ok, az lesz. Apropó van 4 db. új Dynojet tűm, eladó. Valakinek?
Én sem tudtam beállítani őket. Nekem most yamaha v-max tűk vannak bent. Szerintem tedd vissza a gyárit
Valakinek vannak Dynojet beállitási adatai ? Az istennek sem tudtam beállitani ezekkel a durva subertűkkel, 3-4000 alatt kezelhetetlen a vas. Vagy ez ilyen ? Nem akarok mindig gumit füstölve, vagy egykerekezve indulni :)
@ Pannonia: Gyönyörűek!
Menjetek be egy bringás boltba könyörgöm!
Régebben volt mind a három helyen a pinknél volt a legdrágább egyik ismerős is onnan vett
Hát ezzel nem segítettél : DDD Lousban csak nagy lánchoz van,Polo az külföldi de ott se volt.Pinknél meg kiírva sincs... :D
Hemike!

Húzz a sunyiba! Ez itt nem a te fórumod XD
Összhatásában szerintem "kicsit" giccses lesz.
pink motor vagy polo bolt vagy Luis
Mondjuk egy ilyen? Vagy tudsz ajánlani konkrétat? Köszike
Kerékpár láncszemkinyomó vagy 2 kalapács+1 kiütő+2 ember, de ha kicsontozod a blokkot úgy is lehet.
Sejtettem Hol lehet vezérműláncszerelő eszközt kapni DID lánchoz?
Nemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
mmmmmm! és ne is próbáld meg!
Köszike a választ! Olyat lehet csinálni hogy a 750-es aljára rátenni az 1100-as hengert,hengerfejet kompletten?
Motoroázis 13.000 valahányszáz forint

Van, de nem eladó...
Szeva Indy! Hol vetted a hengerfejtömítést? Kellene nekem is :D Mennyibe került? Nincs egy 1100-as blokk elfekvőben? Üdv és respect