Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yamakawiuzuki
Mielött kiutálnátok, javaslom egy komolyabb pillantást vetni a blokkra!
06209238057
üdv a cimbora telefonszáma: 0630 213 7897 meg csörgeted visszahív.
elérhetőség? haver pont ilyet keres. talált egy letett 1100-est, bandit hengersorral púpos első futóművel.
olyan 89 körülire valók az alkatrészek
Szia Gyuribá'!Milyen évjárat ez a sok kacat?
sziasztok maradék alkatrészek eladók
Akkor tévedtem.
600 ert hirdetik a bocit. 2000 euroert olyan 1100est lehet venni ami megszolal...(meg venni egy darabig)
kisebb helyen elfér
Mondok...olcsóbb....
Sajnos nem én leszek az aki megvéd, mert a véleményem ,mint a banditról, Rf- ről :)

..van van , majd beszámolok :) Meg lett a full progi, nyomom a tutoriálokat.

Legyen egy kis 1100-is. Találtam egy kis retró képet, anno az exről :) 2009 talán...
Mondjon valaki már pár jó szót a másik oldal védelmében is...olyan kínosan érzem magam...

(Van valami előrelepés? )
Jogos
ne huzátok egy mást .................. pityunak igaza van .. csabi a boci egy adag szar ........... de távoli rokonja a gigxernek,,, lég olajos ö is ,,,, valojában maga a block nagyon csunyán le butitva ,,,egy gyártosoron gyártot cuc ..de közben el telik 15 év


a többi ég és föld
A tesvérek jelzöt nem a futómüre, megjelenésre vagy teljesitményre értettem... Elsösorban a blokkra gondoltam. Maga a konstrukció lett volna a mondanivaló lényege. Nyilvánvaló, hogy sport és túra-sport között van különbség.
Valószinüleg kevés olyan ember van a világon akinek a testvére ugyan úgy néz ki, ugyan olyan "teljesítményü" és még az adottságaik is ugyan olyanok.
Ennek ellenére mégis testvérek...

Azt viszont soha sem értettem, hogy miért vannak olyan emberek akik a másik csesztetésében találják meg az örömüket.
Ha valakinek nem tetszik valami Ne vegyen róla tudomást
ki hagyom
99€ ért 1100W porlasztósor kell?
talán külföldön ki lehet fogni ... de egyből rá csapnak szart lehet venni 500 000 ért
Az év biznisze!
Èn nem hagynám ki a helyedben!
Sikerült összeraknom, hogy biztos spanok vagytok...
Azért ez a testvér jelzö kicsit erös, mert az a boci nagyon ki lett csontozva, se teljesítmény, se futómü, se megjelenés...A gsxf 750 egy alacsony költségvetésü jármü a gixer meg a kor egyik High End-je volt (esetenként még ma is sok mindenben jobb , mint a mai darabok.)
Oda felrakta a tulajdonosa!
Tudom, hogy ez nem a GSX-F fórum, de gondoltam hátha pont itt látja meg valaki akinek megtetszik. Végül is testvérek...
Azért köszönöm a tanácsot