Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog új évet :)
Ha már ennyire megy a karbi téma :)

Várom a megoldásokat, mi készül a képen :)
kellemes karit ..............
Az első lenne a megfelelő, 91-92-es baujahr. Nem volt olcsó!
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Motorozásban Gazdag Új Évet Kívánok!

A zselés szaloncukor az enyém.
Kellemes ünnepeket mindekinek!
PS.: ha esetleg látsz majd eladó üléspúpot az én kék-fehér színeimben, érdekelne.
Mar puhitom a sràcot par here...vagyis hagytam hogy emèssze az ajànlatom...beèrett. Persze csak azèrt mert kell neki a hely!

Kellemes ünnepeket!
....Kicsit karácsonyi feelingje van már a főrumnak.
....Igaz saját magunkat ajándékozzuk.
Igen ez egy 92-es 750-es ruha volt...én viszont tegnap alkudtam meg egy 91-es piros fekete szürke komplett cuccra tankkal lámpákkal, kapaszkodóval, sárvédővel...mondjuk most ülés, üléspúp nincs benne...
nincs .........a motorok szinte tökéletesek .... a merci elnyűhetetlen persze folyamatosan hozzom az álapotát az Új közelibe a gáz reduktort adig sikerűlt tekergetnem hogy 10. 5 ből meg van a 100 km a k -jetronikot pedig rendbe tettem .... alapjárati motor , melegedés érzékelö stb stb .. a co is pont 50 % ra sikerült tenem multiméterel benzinből is ki jön a 100 km 9.5 ből egy 3000 motortol mit várjak ....

EZ nem SUZUKI............. szoval nem lesz semilyen projekt csak épitkezés , renoválás a ház körül .............
Nos, tényleg nagyon olcsó, de az egy vizes "ruhája" volt, nemde?
Ingyé volt.....csak a matrica a farok idomra 12 ropi volt.
Láttad, a 16.ai ebay-es komplett "ruha" 63€ +postáért ment el!
Kösz Tasi mester a jó tanácsaidat

Van valami jövő évi mocis projekted?
mindenkép menyé vele egy 5 km ....... pergetösen .....

aztán gyertya nézegetés is játszon ... ha szép a szine a gyertyának és még egyforma szinüek is ........... dobj el minden szerszámot és ne nyulj a karbihoz ........... ha ne tán az egyik sötétebb .. vagy kető derizsd ki hogy alapjáraton kap töbet vagy fordulaton ..............

ezt ugy tudod ,, hogy hagyod alapjáraton 2 percet ketyegni és hirtelen kis gáz ha torpan ... a pilotal a sötétebb gyertyáknál vegyél vissza fél ,, negyed fordulatonként ... mig jó nem lesz ....

ha nem torpan .... akor a sötétebb gyertyáknál vagy válts egyel hidegebbre vagy a tüt ragd lejebb egyel ,, ha nem prüszköl sehol semilyen fordulaton faszán letilt még négybe ..ötbe is ..akor jó lesz a vén szaros gigxered .. csodákat már ne várj töle .. ahoz bele kéne lapátolni pár szines papirt .............
.....egy öreg sík tolattyús .....az én emlékeimben úgy él,hogy nagyon bitang (mérgesebb ) volt vele a gsxr......lehet hogy a benzinpumpa miatt ,ahogy megfelelő fordulatnál be küldte a naftát.
Nekem is jobban megdobogtatja a szívem a gyári fényezés, gyári matricák...találtam megint egy komplett idomszettet kb 91-es évjárat piros -fekete-szürke kombóban...lehet meg tudok rá alkudni, most már csak egy kopasz szakadt olcsó 1100-es kéne amit fel tudok vele öltöztetni!
Hát ez tényleg meg érné .......én be érném egy gyári fej idommal az enyémre. Az a baj a gyöngyházas után gyártott matrica nincs sehol.
WOW megint:
link
(persze ez még bármennyi lehet...)
Én is úgy hallom mint ha egy kicsit még sokat kapna....ha bár menet közbe nem próbáltam,és a gyertyát se néztem....csak legyen kicsit jobb idő a próbákhoz
Szia Tasi!
Most középre volt téve a síber tű, majd eggyel feljebb teszem a zégert, hogy lejeb mennyen a tű,hogy kevesebbet kapjon. Még a 3.karbi nagyon kicsit szivárog most már tényleg be csövezem....tavaszig csak össze áll.....ja, farok idom matricásnál, karácsonyra meg lesz.

Köszönöm a szakmai segítséget neked,és Istvánnak is. ...... Jól jön egy kis sikerélmény néha.
Kezdetnek nem rossz!
Simának tünik az alapjárat...de talán egy picit lazábban is felpöröghetne. Nekem egy picit lustának tünt (viszont szépen ejtette a fordulatot)...Persze nekem nincs viszonyítási alapon, a te esetedben már gondolom ez is nagy eredmény ahogy azt Tasi is sugalja.
ha terhelés allatt is így viselkedik ? ...akkor már nincs mesze a siker ...

és ez a te érdemed Atti ............. büszke vagyok rád
Most itt tartok a porlasztó beállításban.

http://youtu.be/F8WJGhD6vhU