Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm a tanácsodat és meg is fogadom! meg tegnap beszéltem egy szerelővel aki azt mondta a sport légszürő mivel több levegőt sziv igy átmennek rajta az apróbb porok is ezért hamarabb elkoptatja a motort is.Van a neten most egy rémusz kipufogó rendszer 40ezerért eről szeretném a véleményedet elolvasni mert ami leőmlő most van rajta őssze vissza van hegeszgetve és egy picike nyitott dob van rajta ami undoritó vagy ebből is gyárit vegyek?
Azokon 91-eseken elvileg, gyárilag 36 mm-es porlasztók vannak csak.
Ìgy a szezon végefele én a helyedben elöbb csinálnék egy alapos felmérést, milyen állapotban vannak a porlasztók, azokban tolattyúk és müanyag vezetöi mennyire vannak megkopva, tolattyún a tü nyakban mennyire van megkopva, membránok tömitések épsége cseréje, úszószint beállítás..., kompresszió mérés szelephézegállítás...szinkronizálás, alapjárati keverék beállítás...
Ha már gyári álapot tudja még ilyen hányadtatott élet után is 23 évesen, akkor szabadna nekiállni "tuningolni", különben csak nagy erdöjárás lesz belöle, még a gyári adatok környékre sem fog elmászni, viszont cserében a gatyád is lezabálja. Persze a te neved lesz a forgalmi tulajdonos rublikában elvileg, azt csinálsz amit akarsz.
van egy nagyon jó szerelő barátom ő beálitja.
nem tudom még hete vettem 91-es évjárat már nem volt meg a burkolata igy vettem
Kár érte...
Nyilván hozzá kell..., de tudod hogy mit hogyan?
Ezen mekkora karbik vannak 36, 38 vagy 40mm-es?
köszi!
Street Fighter akarok épiteni belöle!
állitólag hozzá kell állitani a karbisort remélem jobban megy töle és sokkal szebb is
Fog menni az rendesen azokkal a nyitott szürökkel?, Ha csak egy kicsit is flasol a légszüröhéz, már nem megy föl rendesen a kisebb nyomáskülönbség miatt a tolattyú.
Tudok segiteni! Adatlap!
Üdv! mindenkinek nem tudjátok hol lehet venni aránylag olcsó de jó sport légszürőket.
Tudnál nekem német oldalakat ahol találnék ilyen mocikat?
Köszi!
Ok. köszi keresni foglak!
Mányon vagyok .............. mindent meg találsz rólam
ez melo volt ......érdemes végig lapozni a javitását

https://www.facebook.com/video...

és ilyen lett https://www.facebook.com/video...

https://www.facebook.com/video...
Németben 500-800€-ért már normális ilyen 1100-eket lehet kapni, amik nem tekert órákkal meg szétbarmolva járnak is.
Mo.-on kevés van belölük, ezért ha kell valami nehéz találni, de kevesen is keresnek már ilyen cuccokat...
Nekem az atapasztalatom, hogy ilyen motor mellé ha motorzni is szeretnél, kell venni egy napi használatos kétkereküt.. ezt meg szépen ahogy idöd pénzed, lehetöségek engedik úgy megcsinálni. Àltalában az van, hogy ha görscösen keresel valamit, nem fogsz találni, vagy csak drágán, ha viszont nincs eröltetve a dolog, elöbb utóbb sorban bukkanak fel a lehetöségek, amikböl válogatni lehet. A köztes idöt el kell tölteni a tipus alapos megismerésével, mi mivel csereszavatos...kifejleszteni egy keresési stratégiát a neten is. Sok esetben ha túl definiálod a keresést, pont kiesnek a jó találatok. Nekem 40 mm -es karburátor kellett, több ezer hirdetést néztem meg, és számtalan címszóval kutattam a neten...

A csávó amit hirdet blokkot 1 liter olajat evett elmondása szerint...én a sajátommal nem mentem még, de szerintem az már elfogadhatlan... és az olajtól lekokszosodó hengerfej, szelepek, újabb problémákkal fognak megajándékozni...Ennek tekintetében adjál érte pénzt.
Ok! Ird meg privátban a címed! juhasz068@gmail.com
Nekem 270-ben van +az átírás!120-ért vettem! Megpróbálom kiárulni!
ha elhozod a cucokat meg mérem és meg mondom mitt tudsz csinálni enyit tudok segiteni ............
a gőrgős fötengelyt magyarországon csak a// nagyék// tudják megcsinálni kecskeméten kb 90 000 ft az anyag és 50 000 a munkadij a görgös block feleket lehet cserélgetni az 1100 en de mindent utána mérni kell

nekem ez 400 000 forintomba volt a 193 loerő
Hát igen akkor a motorcsere marad vagy az eladás! Ha az eladás mellet döntök úgy nem nagyon kapok érte hogy be tudjak szálni egy másikba!
Beszéltem a sráccal,Azt mondta hogy egy kicsit ette az olajat a motor!Mérnek egy kompresszíót és majd visszahív!
Az hogy be van hegesztve önmagában nem baj...vajon a fötengely elcsavarodást az a sérülés okozta, ami meglékelte a blokkot, vagy csak azért van kiverödve a csapágyfészek, mert elvetemedett az öntvény a hegesztés miatt? Fent áll a kockázata annak, hogyha ebbe az öntvénybe beraksz egy jó föntengelyt, azt is hazavágja...mert hogy már nincs egy tengelyben az 5 fészek...szerintem a következtetést te is le tudod vonni...vagyis inkább meghagyom neked.
Ok köszi. Blokkfélről mi a véleményed?