Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen ki volt fúrva. Valami rendkívül igénytelen módon.Behegesztettem egy szakival.Utána lereszeltem,és szálra húztam,és lelakkoztam.Ennyit tehettem.Sajnos minden darabja ilyen. Azért a"folt"látszik,más színű az anyag.De nem feltünő!
Egész más.A hátsókerék mindenkinek 5,50széles? 180-as gumit elbír ez a szélesség?Mert abból volna rogyásig!Akár 2db is!

Hogy néz ki a felső villahíd? Àt van fúrva?
Á, dehogy...csak kicsit!A párizsinek is levágom a zöldjét!
Azt veszem észre, hogy nagyon finnyás vagy!
.............. ................
Na ez tuti hogy nem TÜV-ös átalakítás.Viszont jól túlméretezett!(ami a súlyt illeti)És ezt tuti nem lehet vissza alakítani gyárira csak úgy! Az ember(a hórihorgas)az első idomból is,és a plexiből is lenyesett egy keveset
köszönöm.
ha még kell akkor jelzek.
köszönöm az információt.
az olajosé nem jó ... az olx látam 750 94 es ét az jo nem kell rajta sokat mokolni

itt van --e
http://olx.hu/hirdetes/suzuki-...
Olajos van, talán jobbos, és csak hónap végén leszek otthon..., de a többi stimmel.
Àtmentek az email-ek ma a citromra?
keresek gsx-r 1100 vizes jobbos oldalidomot. ár elérhetőség kellene. sérült is jöhet. sürgős lenne.
Azért van egy pici különbség a két kivitelezés között. Itt igényes tipusbizonyítványos alkatrészekkel van megoldva, és bármikor visszaalakíható az gyári alkatrészek birtokában.
Mikor megvettem nekem is magaskormányos volt.A tulaj kb.2m magas volt,azt mondta neki így jó!Persze nem TÜV-ös...valami MZ kormány és iszonyat magasító,barbár módon kifúrva a felső villahíd.
Jó az! Kényelmes!
Azok rendszerint Spiegler TÜV-ös rendszerek, és kb 250-300€ érnek még bontva, használtan is...(felsö villahíd, befogók, kormánycsö, plusz ilyenkor illik cserélni a fék, és kuplungcsöveket is, de akár fék/kuplung föhengereket, mndjuk banditra, mely aztán tudja fogadni a tükröket.)
Jól látom hogy az valami magaskormányos elfajzás? Azok a tükrök...brrrr
Tetszik ez a fórum...csupa beteg...
Én is a pirosat néztem ki a lila-szürke mellé..
mondom én ... Ő már a végső stádiumba van
Jó ez a gép, csak legyen mindig mellette egy 20 literes kannában benzin, hogyha eleget szopó-rollereztél vele, csak odanyúlsz,, felpattintod a kupakot, homogénen rálocsolod, majd rápöckölsz egy égő gyufát!
Azonban még olyan terveim vannak, hogy a 92-es évjárat 3 féle színkombinációját kéne a beállítani a garázsba. A szürke meg van, már csak a piros, meg a fehér kéne...
Viktor .. mazsi ... István ..Attila .Áron ..Sanya .. én ... és még sokan mások sajnos meg kaptuk a virusos 1100 betegséget . A brit tudosok dolgoznak az elenszeren
Jó áron van.Én ezt néztem tegnap.. http://kleinanzeigen.ebay.de/a...